Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Guest galateanu19

fruntea sus si haideti sa ne distram diseara :)

cu cn shobo? :)) si seven is mai tari ca hh acuma :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

@lancelot pentru ce-i facut topicul asta aici?

Pot sa-ti raspund si eu la intrebarea aceasta. Se pare ca pentru mistouri si cuvinte aruncate in idea de a jigni sau a dovedite anumite talente sau tonuri de superioritate, care sincer dupa parerea mea nu exista, dar se etaleaza din abundenta in acest topic. Dar asta e doar parerea mea, voi credeti ce vreti mai departe.

Link to comment
Share on other sites

si ce intelegi tu draga dane prin cs murdar ? :D

uof...wrong user....ground here

Chiar... nici eu nu inteleg asta :). Voi nu l-ati avut pe Tyre, noi n-am avut 4-5. Nu numai Gunit a lipsit :).

n-are rost. ne vedem peste 2 saptamani :-*

Link to comment
Share on other sites

bugu ala de la sm ce e :>

o sa revin maine cu printuri si de toate sa vedem ce parere au moderatorii

nb :tiphat:

kinule din moment ce tu nu mai ai nici o treaba cu jocul nu vad care e implicare ta pe forum , ca mai nou peste tot incerci sa-ti bagi nasu si deja esti cam enervant , ai si uitat de unde ai plecat?

Ai uitat ca eros ti-a facut bk pana la 6-7 rr cu buff de la RaptoR? Ai uitat ca te foloseai si tu de clikeru de la Gunit ca sa faci lvl 300 si chiar si dupa ?

vrei sa ma pun sa caut topicurile in care postai cu mare inversunare inpotriva Honey-ului si acuma mai ca nu le speli picioarele cu lacrimile tale de crocodil dupa contul tau pe care au jucat cel putin 5 insi si cu asa zisul cliker a lui gunit . fara cliker si fara eros si acuma urlai prin ally dupa party , asa ca abtinete pe viitor de la reply-urile de genu asta pe forum , ca te faci de ras , tu ce-l care vroia sa para ca are un caracter foarte impunator , ajunge sa ceara mila de la Honey , cei mai mari dusmani ai tai intr-o vreme :)) penibil !

#un cs frumos asta seara , felicitati Honey

Link to comment
Share on other sites

kinule din moment ce tu nu mai ai nici o treaba cu jocul nu vad care e implicare ta pe forum , ca mai nou peste tot incerci sa-ti bagi nasu si deja esti cam enervant , ai si uitat de unde ai plecat?

Ai uitat ca eros ti-a facut bk pana la 6-7 rr cu buff de la RaptoR? Ai uitat ca te foloseai si tu de clikeru de la Gunit ca sa faci lvl 300 si chiar si dupa ?

vrei sa ma pun sa caut topicurile in care postai cu mare inversunare inpotriva Honey-ului si acuma mai ca nu le speli picioarele cu lacrimile tale de crocodil dupa contul tau pe care au jucat cel putin 5 insi si cu asa zisul cliker a lui gunit . fara cliker si fara eros si acuma urlai prin ally dupa party , asa ca abtinete pe viitor de la reply-urile de genu asta pe forum , ca te faci de ras , tu ce-l care vroia sa para ca are un caracter foarte impunator , ajunge sa ceara mila de la Honey , cei mai mari dusmani ai tai intr-o vreme :)) penibil !

#un cs frumos asta seara , felicitati Honey

hapciu ma daca toti erau corecti eram si eu

si nu am folosit clicherul lui gunit mai bn zis nu m-am folosit de bug,cat despre geo nush dc comentezi,cu eros ma cunosc de 3 ani si dupa ce am luat 99 ala am facut bk dupa am vb cu alex real kinu sa ne de-a bk si am jukt am2 nu vad care e problema ta ca mia dat el rr?cum adik mia dat din moment ce era si bk lui?de unde am plekt?te-ai trezit u ptr mn sa imi iei spot?nu ci eu si geo ai stat u on ptr mn?nu tot eu si geo am stat

daca gunit isi vedea de trb acuma numai era nimik eu imi vedeam de HERAT-ul meu voi de hh-ul vostru

cat de caracterul meu nu te priveste fac ce vreau si cand vreau daca eram in loc tau numai vb de caracter sau ai uitat ce plimbaret erai pe 97d ca sa faci si u full pe Flood :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

iar incepeti cu prostiile prin topicul asta? ce e mai amuzant e ca multi dintre voi va laudati cu conturi pe care le-ai preluat si pe care au jucat si s-au chinuit altii inainte..dar heh nimic nou sub soare.

Incercati sa aveti un ton civilizat..in spate cu cateva pagini ati mai fost avertizati..dar vad ca degeaba.

In loc sa va legati de alianta adversa mai bine stati in banca voastra linistiti. Sa nu mai vad pe aici atacuri ca ne suparam.

daca eram in loc tau numai vb de caracter sau ai uitat ce plimbaret erai pe 97d ca sa faci si u full pe Flood

incearca sa citesti printre randuri inainte sa mai postezi si ca sa-ti raspund la cat de plimbaret eram , daca cumva esti cristi intreaba-l pe tovarasu tau marius ca a stat 5 min langa mine sa m-a convinga s-a intru la voi + de asta am stat 2 zile in guild , dar oricum nu vad legatura...

si cu siguranta nu te-ai folosit de cliker :)) sau de bug , doar 2 plangeri ai avut in legatura cu asta :D . hai ca eu m-a retrag incet din discutie , o seara placuta

Link to comment
Share on other sites

@gunit nu-i nimic asa special sa ai 5k viata la 3 rr-uri. spune-mi si mie unde creste bk-ul ala la 6 rr? tot eu iti zic: in tarcul de bk ala mic :)

cine a zis ca e facut sa creasca ? e facut sa reziste unde rezista altii fullstats ... asta era ideea :) , dc nu mai creste ... ? nu e nevoie ;) , iar cand va fi nevoie va crest in party ....

btw. cs-ul ... ca oricare altul ... edited by Bogz :whistle:

Link to comment
Share on other sites

GG hh, nu pot spune prea multe deoarece nu m-am prezentat la cs (motive...m-am lasat de mult), in orice caz felicit si alianta honey care a avut castelul un timp, parca 2 saptamani, sar putea sa ma insel.

PS: VA ROG NU VA MAI CERTATI PE MOTIVE TAMPITE. MS ANTICIPAT.

Link to comment
Share on other sites

felicitari participantilor ..lasati la o parte aluziile si atacurile..cred ca vi s-a repetat de nu stiu cate ori asta

Ps jefrey/kinu pauza ..ca vad ca nu te mai calmezi deloc :) ba nu mai joci ba te lasi ba vrei suspend :) daca ai ceva de spus foloseste alte topice te rog

Link to comment
Share on other sites

Bogz, hai sa nu vb de "ai si uitat de unde ai plecat?" ca si tu esti la fel...

Ne vedem peste 2 saptamani :tiphat:

postul lui blader nu l-am editat eu, a incercat sa va enerveze si v-a atins o coarda sensibila, din cate vad

ps: kinule, ete aici bugul de care vorbesti tu, acelasi bug in care ma tinea sadi pe mine, chestie cu care noii tai prieteni ne-au luat la misto

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=308129

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...