Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

pfiu dan dar u ce aveai in adicted asa mari la rr?noroc ca sau mutat toti din honey la tn ;) altfel nici cat hh (dupa cum zici u) nu erai

hai sa nu incepem iar cu schimbul de replici taioase ca nu ajungem nicaieri. i-am spus si lui gunit ce m-a deranjat in seara asta. sper sa tineti cont de ce am zis ca sa nu incepem iar cu lucrurile murdare ca nu-i frumos :D

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum zicea si fury distractia sa terminat o sa joace o singura Aliantza la CS .... unde este frumusetzea jocului.... sa dus.... asta este o sa joace numai admini si moderatorii Caste Siege ....

O seara buna ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Orice s-ar spune, cs-urile alea de la inceput erau adevarate, defapt singurul care a fost cel mai adevarat, a fost al 2 lea sau al 3 lea cs de pe server, cand au participat 3 atacatori

South (pe vremea cand eram si eu acolo)

HH

Si a 3a imi scapa momentan, era Damian la ei parca asa imi amintesc... sar putea sa gresesc..

Acuma existau prezente 2 aliante (si nu 4 care mergeau la cs inainte), din cate aud a ramas doar una. Pana la urma din asta care mai exista se vor face 2 echipe una care ataca si una care apara...ce sa zic :|.

:comp2:

Link to comment
Share on other sites

2 lucruri se bat cap in cap pe aici..

1: Vreti CS, batalie etc etc...

2: Va vanati intre voi, va suspendati (ca sa nu participati la cs).

Eu zic sa va hotarati ce vreti sa faceti intai :)

Nu mai vrem discriminari si vom veni si la CS pana atunci nu are rost asa ca jucativa singuri sambata intre 20-00 - 22-00 :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

2 lucruri se bat cap in cap pe aici..

1: Vreti CS, batalie etc etc...

2: Va vanati intre voi, va suspendati (ca sa nu participati la cs).

Eu zic sa va hotarati ce vreti sa faceti intai :)

Ai pierdut de mult ce vrem noi. Intai corectitudine si apoi cs si alte cele. Daca unii dintre noi au avut curajul sa spuna cu ce au fost nedreptatiti, au fost criticati. Decat sa ma ascund in spatele unui caracter si sa nu am curaj sa zic nik, pt ca deranjez pe cutarica sau ca sa nu ma cert cu nuj cine atunci cand greseste, mai bine nu mai joc. Prefacuta nu am sa fiu niciodata. Ori jucam corect, ori nu mai jucam.Momentan si dak gresesti si dak nu esti sanctionat. Cand vei lua u ss cum au luat unii de la noi pe nedrept atunci ne mai auzim. Bineinteles ca nu a interesat pe prea multi. Preferam sa nu spunem nik si sa lasam jocul sa mearga mai departe. Oricum noi nu ne mai stresam pt jocul asta. Ii lasam pe cei care vad ca isi doresc prin orice mijloace sa "triumfe" aici. Sa vedem dak atunci cand nu va mai fi concurenta o sa fie interesant jocul, ca vad ca unii asta isi doresc. Adios!

Link to comment
Share on other sites

2 lucruri se bat cap in cap pe aici..

1: Vreti CS, batalie etc etc...

2: Va vanati intre voi, va suspendati (ca sa nu participati la cs).

Eu zic sa va hotarati ce vreti sa faceti intai :)

Daca nu poti sa fi tare, atunci mai bine elimina-ti adversarul... Eu as zice ca si asta e o tactica buna, nu?

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu mai vrem discriminari si vom veni si la CS pana atunci nu are rost asa ca jucativa singuri sambata intre 20-00 - 22-00 :bananadance2:

o sa ne gasim preocupari daca pui asa problema , si nu mai bate apropouri cu discriminari , nu v-a pune nimeni sa v-a luati lumea in cap si sa jigniti sau alte prostii

Ai pierdut de mult ce vrem noi. Intai corectitudine si apoi cs si alte cele. Daca unii dintre noi au avut curajul sa spuna cu ce au fost nedreptatiti, au fost criticati. Decat sa ma ascund in spatele unui caracter si sa nu am curaj sa zic nik, pt ca deranjez pe cutarica sau ca sa nu ma cert cu nuj cine atunci cand greseste, mai bine nu mai joc. Prefacuta nu am sa fiu niciodata. Ori jucam corect, ori nu mai jucam.Momentan si dak gresesti si dak nu esti sanctionat. Cand vei lua u ss cum au luat unii de la noi pe nedrept atunci ne mai auzim. Bineinteles ca nu a interesat pe prea multi. Preferam sa nu spunem nik si sa lasam jocul sa mearga mai departe. Oricum noi nu ne mai stresam pt jocul asta. Ii lasam pe cei care vad ca isi doresc prin orice mijloace sa "triumfe" aici. Sa vedem dak atunci cand nu va mai fi concurenta o sa fie interesant jocul, ca vad ca unii asta isi doresc. Adios!

la fel si tie rosy nu a scris Rede de la pc tau jigniri aduse lui pixu , asa ca nu mai da cu nevinovata ca nu tine

Daca nu poti sa fi tare, atunci mai bine elimina-ti adversarul... Eu as zice ca si asta e o tactica buna, nu?

:tiphat:

linule de la voi am invatat :right:

#si sambata asta a fost ceva miscare la cs :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

in mare cam toata distractia s-a terminat .....

ne-au terminat, nu s-a terminat. uita-te pe status si ai sa vezi ce s-a intamplat de fapt :)

2 lucruri se bat cap in cap pe aici..

1: Vreti CS, batalie etc etc...

2: Va vanati intre voi, va suspendati (ca sa nu participati la cs).

Eu zic sa va hotarati ce vreti sa faceti intai :)

se bat mai multe cap in cap.

vanatoarea nu este in game, este pe forum.

ai sa iti dai seama cand vei deveni din nou jucator.

Link to comment
Share on other sites

:lol: frustrati ^^

ps. invatati sa scrieti corect gramatical si pe urma veniti cu talente , alianta HONEY e plina de asemnea specimene

noi? :)

cand va felicitam pentru meci, nu e bine. suntem nabi, frustrati, analfabeti, etc.

cand va raspundem la replici, nu e bine. suntem la fel ca mai sus.

cand va lasam in pace si nu va bagam in seama, iar nu e bine. cautati samanta de scandal de fiecare data.

in fine.

a fost un meci frumos aseara. va asteptam sambata viitoare. sper sa fie la fel de interesant ca si asta :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...