Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Dupa parerea mea a fost cel mai frumos CS, s-au dat lupte crancene pentru coroana inca din primele minute pana la final. Sunt sigur ca nu s-au plictisit cei din HONEY acolo langa tron, a fost frumos de tot, sper ca toate de acum inainte sa fie cel putin la fel de frumose ca acesta. Nu conteaza daca pierzi sau castigi, conteaza sa fi multumit de cum ai jucat, HH nu a fost cu nimic mai prejos decat HONEY. Felicitari tuturor :)

Link to comment
Share on other sites

Cel mai tare cs (mi-a picat netul in ultimele 8 minute si nu stiu daca si-a revenit nici pana acuma, sunt plecat din localitate de duminica dimineata )sper ca si urmatorul sa fie la fel de tare (si sper sa si particip la urmatorul ), Ne auzim sambata (posibil) :P

Link to comment
Share on other sites

Nu exagerez shobo , intotdeauna playeri care-i stiu ( din 2005 ) au facut o impresie buna ;)

chiar vrei sa-ti spun ca HH fara royal si fara glamour sunt = cu zero? nu vroiam sa jignesc pe nimeni, da nu m-am putut abtine. aerele astea nu-si au locul aici :)

here we go again.. :despair:

Link to comment
Share on other sites

chiar vrei sa-ti spun ca HH fara royal si fara glamour sunt = cu zero? nu vroiam sa jignesc pe nimeni, da nu m-am putut abtine. aerele astea nu-si au locul aici :)

here we go again.. :despair:

pfiu dan dar u ce aveai in adicted asa mari la rr?noroc ca sau mutat toti din honey la tn ;) altfel nici cat hh (dupa cum zici u) nu erai

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...