Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Daca si pe mine ma mananca limba..

Daca nu va cunosteam de atat timp si nu eram prieten cu unii din HONEY,nu mai vorbeam eu asa frumos.

Pana la urma CS e o competitie si trebuie luata ca atare.Ce conteaza ca X sau Y si'au facut alianta pentru CS?Nu va tine nimeni sa nu faceti la fel.

Nu ma deranjeaza ca ati facut ally cu X si Y. Ai dreptate fiecare face ce vrea. Dar de aici si pana la a vorbi sau a lua la misto pe unii care nu au nici o treaba cu astfel de conflicte. Ideea e ca tocmai acele persoane au gura mare. Barem dak stii ca si u esti pe interes stai in banca ta, nu mai face afirmatii despre altii. Cu u Deza nu am nici o treaba, ca te stiu de pe 97 si nu mi-ai facut nik

Link to comment
Share on other sites

Nu ma refeream La Gashpar, nici nu stiu cine e. Era vb de altcineva care a zis ca rupe guilda ca sa joace singur si s-a razgandit cand a vazut ca ati luat castelul. La urma urmei pt unii totul se rezuma la Cs

P.S. Nu arunc cu acuzatii in dreapta si in stanga, pe voi va mananca limba. Adevarul e ca am vazut si ce preocupari are lumea din ally vostru la 5 dim. Nu au somn de elfa mea =))

Pai si garrone ce avea de facut in noaptea aia sa il intereseze de mine si Blader pe la ora 5 dimineata?

Uitativa prima data la voi in curte apoi veniti si comentati de ce avem noi

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

Pai si garrone ce avea de facut in noaptea aia sa il intereseze de mine si Blader pe la ora 5 dimineata?

Uitativa prima data la voi in curte apoi veniti si comentati de ce avem noi

Cristal preluarea e preluare. Daca voi vreti ca regulamentul sa fie altfel pt voi e problema voastra. Cei drept pana acum cam asa a fost, dar pana la sfarsit mai e. Atat timp cat atentionarea nu este obligatorie si mai ai si pe ecran preluarea...dak dai f4...

Link to comment
Share on other sites

Nu ma deranjeaza ca ati facut ally cu X si Y. Ai dreptate fiecare face ce vrea. Dar de aici si pana la a vorbi sau a lua la misto pe unii care nu au nici o treaba cu astfel de conflicte. Ideea e ca tocmai acele persoane au gura mare. Barem dak stii ca si u esti pe interes stai in banca ta, nu mai face afirmatii despre altii. Cu u Deza nu am nici o treaba, ca te stiu de pe 97 si nu mi-ai facut nik

Tocmai d'aia cred ca putem sa purtam o discutie civilizata.

Eh stii cand reuseati sa pastrati castelul in primele saptamani,mai stii ce mesaje apareau pe global?Te rog frumos sa-mi zici daca s-a intamplat asa ceva aseara.

Decat sa ne acuzam pe aici,mai bine vorbim strict de CS.

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

eu ti-am vizitat elfa la 5 dim =))

Nu te-am vazut. Probabil ca dormeam. Cred ca nu s-a mai vorbit chiar asa despre ea, daca am putut sa dorm :bananadance2:

Tocmai d'aia cred ca putem sa purtam o discutie civilizata.

Eh stii cand reuseati sa pastrati castelul in primele saptamani,mai stii ce mesaje apareau pe global?Te rog frumos sa-mi zici daca s-a intamplat asa ceva aseara.

Decat sa ne acuzam pe aici,mai bine vorbim strict de CS.

Deza, ce se intampla pe global a fost replica la ceea ce scriau oameni din ally de la voi. Mereu tipau in timpul Cs- ului luam castelul sau alte chestii referitoare la oamenii nostri. Nu cred ca ai vazut la Cs, acum, cand atacam noi, remarci la adresa ally-ului vostru

Link to comment
Share on other sites

Si hai sa fim seriosi. Daca nu aveati oameni care sa-i dea 99 lui Garrone pe degeaba, nu aveti nici 1% sanse sa luati castelul. Fiecare se descurca dupa posibilitati. Sa vedem ce-i mai gasiti noului gm dupa ce il luam iar. Bafta

Vai....visezi ,nu ? =))) de unde ai scos-o p'asta cu nici 1% sanse ? doamneeee esti PRAF

Link to comment
Share on other sites

Iara apar certuri pentru acelasi motiv, :clap: .

Chiar este imposibil ca dupa o saptamana sa numai apara certuri si vorbe? Ce ar fi daca ne-am rezuma in a ne felicita (noi cei care am participat) si sa nu ne mai jignim atata pentru o plansa cu xp ( numai zic cum) si niste iteme in plus.

Sincer a fost unul din cele mai reusite cs-ul la care am participat (daca nu, chiar si cel mai reusit). O lupta stransa intre cele 2 alianta, dar se pare ca alianta hh a pastrat castelul. Stiti cum este si in fotbal, "baieti au jucat bine dar adversari au avut un gol in plus ".

Respectele mele membriilor din cele 2 aliante care nu s-au apucat sa arunce cu unele cuvinte in stanga si in dreapta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Daca n-au iesit pana acum cand nu mai avem castelul, s-ar putea sa te inseli. Crezi ca noi am luat oameni ca HH care ziceau ca o sa joace singuri si cand ati luat castelul s-au razgandit? Nu as vrea sa stiu cati ramaneti in ally dak pierdeti castelul, asa ca mai usor cu afirmatiile.

ai asociat afirmatia mea.. aliantzei HH. nu vad nici o legatura :)

Link to comment
Share on other sites

Si hai sa fim seriosi. Daca nu aveati oameni care sa-i dea 99 lui Garrone pe degeaba, nu aveti nici 1% sanse sa luati castelul. Fiecare se descurca dupa posibilitati. Sa vedem ce-i mai gasiti noului gm dupa ce il luam iar. Bafta

'Daca nu aveati oameni care sa-i dea 99 lui Garrone pe degeaba' , acuzatii si iar acuzatii , daca era asa de nevinovat nu lua 99 ,asa ca ar fi bine sa nu mai vb despre asta pe aici , ci despre ce s-a intamplat aseara , etc ... :tiphat:

sa-ti caut si sa-ti dau un pm cu ce a facut dream la disperare? :))

btw , frumos cs , gg tuturor si mai ales mie :))

Link to comment
Share on other sites

baiete eu am impresia ca tu nu sti sa citesti.

frumos cs (daca se sinucide garrone santeti vinovati :))

baiete esti bolnav ...ia citeste de 2 ori si dupaia da un reply si spune-mi si mie ce scrie acolo..defapt sunt invidios p el dar mi-e frica sa spun :dontknow:

Vroiam sa zic,dar imi zicea iar ca ma iau de el :rofl1:

trebuie neaparat sa fiu in HH sau honey sa am ancient sau ce ? credeti ca nu aveti tradatori sau ce ?:rofl1:

deja am ancient destule ..adica pentru voi totul se rezuma la ancient,xp,afk ...in niciun caz la competitie

Link to comment
Share on other sites

Si hai sa fim seriosi. Daca nu aveati oameni care sa-i dea 99 lui Garrone pe degeaba, nu aveti nici 1% sanse sa luati castelul. Fiecare se descurca dupa posibilitati. Sa vedem ce-i mai gasiti noului gm dupa ce il luam iar. Bafta

Nu cred ca a luat ban pentru ca a fost un sfant si a jucat corect jocul, dar tot timpul cand greseste unul de-al nostru reusim sa dam vina pe Admini .. daa ei sunt vinovatii tot timpul :blink:

Eu sunt mirat cum spuneti ca a fost incorect acordat banul cand a dupat 20 de mii jwls, totusi nu sunt 10-20. E lipsa de obraz fata de ceilalti jucatori care incearca sa joace corect. Filtru pe IP nu a luat ? Daca nu, eu dadeam si de-ala daca eram GM.

Apropo cand ziceai ca daca nu lua el ban aveam 1% sanse la castel. Eu cred ca daca eram nascut in alta galaxie eram imparat, dar vezi tu, m-am nascut in "Calea Lactee" si sunt si roman. Daca eram destept eram multimiliardar in euro, dar vezi nici asta nu sunt. Cu acest cuvant "daca" se pot naste multe povesti SF care n-au nici o legatura cu realitatea ;)

Dar totusi ne dadeai 0,99%, imi place ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest [Angel]

Daca n-au iesit pana acum cand nu mai avem castelul, s-ar putea sa te inseli. Crezi ca noi am luat oameni ca HH care ziceau ca o sa joace singuri si cand ati luat castelul s-au razgandit? Nu as vrea sa stiu cati ramaneti in ally dak pierdeti castelul, asa ca mai usor cu afirmatiile.

sa intaleg ca la mine te referi ? crezi ca de aia am intrat in hh ? ca au ei castelul ?

cu sau fara mine hh-u tot ala e, nu au nimic in plus ca eu sunt la ei

parca am mai discutat subiectul asta 8-|

ps: mi-a placut la cs, nu stiu cum au fost restu, la mine a fost primul :D

good job all :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ma refeream La Gashpar, nici nu stiu cine e. Era vb de altcineva care a zis ca rupe guilda ca sa joace singur si s-a razgandit cand a vazut ca ati luat castelul. La urma urmei pt unii totul se rezuma la Cs

P.S. Nu arunc cu acuzatii in dreapta si in stanga, pe voi va mananca limba. Adevarul e ca am vazut si ce preocupari are lumea din ally vostru la 5 dim. Nu au somn de elfa mea =))

daca de gandesti la neamzzu ^_^ el a fost la inceput de db in HH cand a fost gm Bogz si oricum nu vad o problema asta , nu stii cati membri sunt in HH nu stii cati membri au jucat alaturi de HH so... a fost un Siege la care nu am participat dar bravo all pentru prestanta si nu cea de dupa Siege. -_-

Link to comment
Share on other sites

Doamna Rosy, iar o dai in presupuneri. Vrei sa incep si eu? Ok, hai sa incepem: 1. Daca nu se spargea aliantza noastra in saptamana a 2-a, aveam castelul atunci; 2. Daca aveam si eu reset acum cinci saptamani, aveam castelul atunci 3. Daca nu baga Garrone signuri peste noi cu aliantele fantoma acum o luna, aveam castelul atunci; 4. Daca nu-l vana Garrone pe Blader acum trei saptamani, aveam castelul atunci s.a.m.d.

Did I make my point? Treaba cu 1% sanse e ridicola.

Am zis ca nu ma bag in topicul asta, dar cand apar afirmatii de 2 lei precum cele facute de voi, incep sa ma enervez si deobicei sunt un om foarte calm. In loc sa va vedeti de treaba voastra, va treziti sa aruncati cu noroi in stanga si in dreapta.

Cat despre siege, gg participantilor.

Link to comment
Share on other sites

Aha am inteles , supozitor si el pe aici :bananadance2:

vezi cum vb... te supara adevaru ?

mi-am spus parerea despre honey ... si o mentin.

in legatura cu deza... nush ce nick ai aqum.. nici nu ma intereseaza dar pe 97d te dadeam cu cracii la soare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...