Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

prima impresie inainte sa se termine cs`ul: 80% care merg la cs sunt noobi!

neparticipand direct am mers sa fac si eu un pk de distractie, sa vad cum decurg lucrurile si ce sa vezi. chiar daca nu trageam in nimeni, toti se luau de mine :| .

si cel mai la indemana exemplu: http://img198.imageshack.us/my.php?image=screen060621050009x.jpg

Link to comment
Share on other sites

prima impresie inainte sa se termine cs`ul: 80% care merg la cs sunt noobi!

neparticipand direct am mers sa fac si eu un pk de distractie, sa vad cum decurg lucrurile si ce sa vezi. chiar daca nu trageam in nimeni, toti se luau de mine :| .

si cel mai la indemana exemplu: http://img198.imageshack.us/my.php?image=screen060621050009x.jpg

deh... ce sa faci ma , daca omu a stat pana acuma afk la party non stop :-j si n`are nicio tangentza cu cs :)

Link to comment
Share on other sites

si nu e singurul. majoritatea din honey pe tot parcursul cs`ului s-au comportat de parca tot ei detineau castelul(jucau defensiv). se cunoaste ca nu l-au pierdut de mult.

de cand s-a dat drumul la server am fost in posesia castelului. e prima oara cand l-am pierdut cu lupta dreapta chiar daca am fost depasiti numeric - si cand spun numeric ma refer si la numarul de playeri care atacau si la numarul de resetati care erau cu mult mai multi decat noi. pana acuma noi am aparat castelul, n-am fost in postura sa-l atacam vreodata :)

ati pus mana pe castel doar din cauza ca a luat garrone 99. altfel nu-l mai vedeati voi mult timp de acuma incolo. multumiti-i sefului vostru de trib pentru asta :tiphat:

@PS: sa nu uitam ca alianta noastra n-a fost facuta pentru a mentine castelul, cum a fost facuta a voastra pentru a-l cuceri :)

Link to comment
Share on other sites

@PS: sa nu uitam ca alianta noastra n-a fost facuta pentru a mentine castelul, cum a fost facuta a voastra pentru a-l cuceri :)

It`s a freackin` competition.

Prea o bagati placa asta, cum ca alianta e facuta pentru competitie si nu e cu iubire, amor, patos si dragosteeeeeeeeee !!!11212323124qqq :wub:!

In alianta exista anumite relatii de prietenie, amicitie. Normal ca nu toti se cunosc intre ei, dar nu s-au facut aliantele doar pe ochi frumosi ci pe ceea ce sunt ei. La inceput s-a vrut cu Royal fiindca erau si inca mai sunt cateva persoane cu bun simt si care au totusi ceva in tartacuta spre deosebire de ceilalti. ZES a fost un "bonus"... au fost si in ZES oameni de treaba, de ce sa nu recunosc. Sicily, mai sui si un pic aiuriti, dar persoane de treaba. Glamour, daca stii cum sa vorbesti si cum sa duci un lucru pana la capat, ca o fac mai impulsiv sau mai dintr-o bucata, stii ca faci ceva (ma refer la partea de castel). Zohan, acelasi lucru ca si Royal numai ca aici au fost persoane cu prietenii mai vechi.

Alianta se face cum vrea fiecare, nu cu prostia de "tipar" pe care vreti voi sa o impuneti 8-|... Totusi, nu cred ca noi suntem cei care nu ne dam seama ca e doar un joc. Prea transpuneti valori din real life in joc. Jocul e o competitie si trebuie luat ca atare. Trebuie sa fii prea ipocrit ca sa spui ca joci un joc doar de dragul de a-l juca cu amicii. Competitia exista mereu si da acel dozaj care te face sa iti placa jocul.

PS: sorry for using "noi". Obisnuinta.

8-|

Link to comment
Share on other sites

de cand s-a dat drumul la server am fost in posesia castelului. e prima oara cand l-am pierdut cu lupta dreapta chiar daca am fost depasiti numeric - si cand spun numeric ma refer si la numarul de playeri care atacau si la numarul de resetati care erau cu mult mai multi decat noi. pana acuma noi am aparat castelul, n-am fost in postura sa-l atacam vreodata :)

ati pus mana pe castel doar din cauza ca a luat garrone 99. altfel nu-l mai vedeati voi mult timp de acuma incolo. multumiti-i sefului vostru de trib pentru asta :tiphat:

@PS: sa nu uitam ca alianta noastra n-a fost facuta pentru a mentine castelul, cum a fost facuta a voastra pentru a-l cuceri :)

Deja asta e politica :)

Ne auzim sambata viitoare

Link to comment
Share on other sites

de cand s-a dat drumul la server am fost in posesia castelului. e prima oara cand l-am pierdut cu lupta dreapta chiar daca am fost depasiti numeric - si cand spun numeric ma refer si la numarul de playeri care atacau si la numarul de resetati care erau cu mult mai multi decat noi. pana acuma noi am aparat castelul, n-am fost in postura sa-l atacam vreodata :)

ati pus mana pe castel doar din cauza ca a luat garrone 99. altfel nu-l mai vedeati voi mult timp de acuma incolo. multumiti-i sefului vostru de trib pentru asta :tiphat:

@PS: sa nu uitam ca alianta noastra n-a fost facuta pentru a mentine castelul, cum a fost facuta a voastra pentru a-l cuceri :)

stai linistit ca nu sunt din HH. eu am vorbit din punct de vedere obiectiv. din punctul de vedere al spectatorului. am fost la cs doar sa vad care se descurca mai bine si sa stau la o vorba cu prietenii(am si in honey si in HH).

Link to comment
Share on other sites

de cand s-a dat drumul la server am fost in posesia castelului. e prima oara cand l-am pierdut cu lupta dreapta chiar daca am fost depasiti numeric - si cand spun numeric ma refer si la numarul de playeri care atacau si la numarul de resetati care erau cu mult mai multi decat noi. pana acuma noi am aparat castelul, n-am fost in postura sa-l atacam vreodata :)

ati pus mana pe castel doar din cauza ca a luat garrone 99. altfel nu-l mai vedeati voi mult timp de acuma incolo. multumiti-i sefului vostru de trib pentru asta :tiphat:

@PS: sa nu uitam ca alianta noastra n-a fost facuta pentru a mentine castelul, cum a fost facuta a voastra pentru a-l cuceri :)

nu te cred ^^

doar garrone a lipisit , nu ?

ca sadi a deschis portile si atata tot

multi bk in castel , la greu :D mai putin jack , eram 3 sm si 2 elfe pe el , ice la greu si pana la urma a murit :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...