Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Boom, cum am mai spus nu ma intereseaza sa iau castelul, sau cine il ia. Pana la urma este un event lasati sa intre 3 aliante, sa fie sanse mai mici ca sa inregistram sigiliul, tot noi o sa pierdem? asta este ! Important este sa fie un cs reusit. Si cele 4 aliante care sunt la cs sa zica la sfarsit a fost frumos, a meritat etc. (pana la urma este un event de ce sa nu se distreze cele 4 aliante, adica cam tot serverul, si sa se distreze doar 2?)

din reply-urile care le-ai dat pana acum nu vad altceva decat dorinta voastra arzatoare de a lua castelul din mainile noastre, nimic altceva. :) cred ca asta este si scopul.. sa pierdem castelul-nu conteaza ce alianta il castiga, numa sa nu mai fie in posesia noastra :)

daca vrea tot serverul sa se distreze, ce-i impiedica sa isi stranga sign-uri pentru inscriere? este ca un event facut de admins gen find and trade cu o rena. cine are rena participa, cine nu la revedere.

ne mai gandim pana saptamana viitoare

Link to comment
Share on other sites

din reply-urile care le-ai dat pana acum nu vad altceva decat dorinta voastra arzatoare de a lua castelul din mainile noastre, nimic altceva. :) cred ca asta este si scopul.. sa pierdem castelul-nu conteaza ce alianta il castiga, numa sa nu mai fie in posesia noastra :)

ne mai gandim pana saptamana viitoare

Boom sincer acuma. Chiar crezi ca ma int ca este castelul la honey,hh, sau sa fie al nostru (south)? Care este diferenta ca este la honey sau hh pentru cei din south? aceiasi? Ca sar putea sa il ia south (o data nu se stie cand) asta este. Important este sa fie cat de cat ok castigat (daca il castiga alta alianta (adica daca este castigat, ca exista posibilitatea sa ramana la voi)). Sa ramana la voi din partea mea pana se da rr la bd, tot respectul. Dar sa fie cu 3 aliante in fiecare saptamana. Stiu ca nu se va rezolva cine stie ce chiar daca sunt introduse 3 aliante, adica da se va ajunge in sala tronului, dar macar la sfarsit toti o sa zicem ca nu ati facut vro smecherie si totul a fost corect, (avand in vedere ca data trecuta ne-am felicitat pt cs, a fost si placut, reamintesc am fost 2 aliante (sper sa nu ma insel cu data saptamana trecuta sau acum 2 saptamani), chiar ne-a placut ceea ce sa intamplat atuncea), si sansele vor fi mai mari ca atacatori (avand in vedere ca voi aveti iteme anciente), dar in acelasi timp si ca aparatori, pentru ca nu vor lasa sa puna sigiliul.

PS:mi-am mai editat post-ul pentru ca se intelegea gresit (mi-a atras atentia cineva despre ce a inteles respectivul, si ofer explicatii suplimentare).

Link to comment
Share on other sites

din reply-urile care le-ai dat pana acum nu vad altceva decat dorinta voastra arzatoare de a lua castelul din mainile noastre, nimic altceva. :) cred ca asta este si scopul.. sa pierdem castelul-nu conteaza ce alianta il castiga, numa sa nu mai fie in posesia noastra :)

daca vrea tot serverul sa se distreze, ce-i impiedica sa isi stranga sign-uri pentru inscriere? este ca un event facut de admins gen find and trade cu o rena. cine are rena participa, cine nu la revedere.

ne mai gandim pana saptamana viitoare

Doar Cafeniul se agita,nu-i pune pe toti in aceeasi glota.

Link to comment
Share on other sites

Eu propun ca discutia asta sa se mute pe pm (ceea ce sa intamplat saptamana actuala), deja se fac 2 pagini despre "mini-subiectul" asta. Boom,sadi,increatu, si cei care au mai luat parte la acest "mini-subiect" sunteti liberi sa imi dati pm.

PS: O duminica placuta in continuare :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

@increatu dar ce parere ai de cele 2 aliante "fantoma"? asa se joaca fair play? da sunt de acord ca honey a strans mai multe sign decat hh si restul care s-au inscris. Dar e normal? din moment ce asa a fost conceput cs-ul sa fie 3 ally vs 1, de ce sa schimbe regulamentul honey si sa faca 1 vs 1? :tiphat: sau 2 vs 1 cum a fost data trecuta (parca).

Cafeniul daca ai vreo plangere de facut exista sectiunea Plangeri.

Cu toate ca nu prea eram in apele mele, am reusit sa vin la CS. Am intrat dupa 10 min ce a inceput CS`ul, nici bine nu am intrat, au sarit in jur de 5 persoane pe mine, nici nu trecusem de pod, in loc sa-si vada de porti/statui.

Frumos CS, multumesc participantilor :beer:

Link to comment
Share on other sites

si mie mi-a placut cs`ul .. chiar daca am fost doar noi, South, si Honey a fost frumos. ma asteptam sa intre mai multi din aliantele neparticipante sa faca pk, dar l-am vazut doar pe whiteBK, pe desperados si unu mai micutz care se chinuia saracu(marioBK sau ceva de genu).

gg all!

Link to comment
Share on other sites

Ca o parere personala de jucator ...cred ca a mirosit rau a AVICOLA sambata pe server :) dar hei ..in razboi orice e permis..iar tactica strutului da roade cand e aplicata in grup organizat.

GG South :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ca o parere personala de jucator ...cred ca a mirosit rau a AVICOLA sambata pe server :) dar hei ..in razboi orice e permis..iar tactica strutului da roade cand e aplicata in grup organizat.

GG South :tiphat:

Ahaha , vezi ca ti-am dat pm,si lasa arogantza

Link to comment
Share on other sites

Ca o parere personala de jucator ...cred ca a mirosit rau a AVICOLA sambata pe server :) dar hei ..in razboi orice e permis..iar tactica strutului da roade cand e aplicata in grup organizat.

GG South :tiphat:

si mai ziceai ca noi suntem aia care incepem scandalurile :\ whateva' .. credeti ce vreti voi, interpretati cum vreti voi, scandati lozinci si aruncati cu insulte in stanga si in dreapta cat vreti voi. castelul tot la noi e.

PS: nu e vina mea ca nu stati on sa va strangeti sign-uri pentru inscrierea la cs. vreti si cu .. in fund si cu sufletu'n rai. tocmai ati aflat ca nu este posibil asa ceva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Senzationalul

eu nu fac acuzatii decat cand am o baza ceva. la CS-ul acesta , un DL pe nume SpRiTe#fun a jucat tot timpul cu speed. l-au vazut cei care au participat la CS ,se poate face ceva in legatura cu asta ? nici sa-l filmez nu apucam ca imediat disparea din ecran. avem si noi DL calare stim cum se misca un dl pe cal,dar nici in halul asta , trecea ca migul printre toti.

O.T. fiecare alianta are scopul ei ,isi face o tactica. dupa fiecare CS au aparut tot timpul discutii,ba ca s-a dat d/c , ba ca am jucat cu speed , daca mai dura 5 min luam castelul , daca nu aparea cutare luam coroana,daca nu inscriati fantomele castigam sigur.fratilor , e o competitie , cel mai bun castiga. in loc sa injurati si sa comentati ca de fiecare data,mia bine ne-ati felicita totusi pentru tactica aplicata la fiecare CS . sa va ramintesc eu prin ce am trecut ? boom si cu mine 99 , amandoi gm de guilde,eu GM de alianta care detine castelul , ne-am ridicat de la zero si totusi am recucerit castelul. ne-am aparat cum am stiut noi la fiecare CS ,care mai e problema ? iar cu sign-urile noi am strans ,nu am cumparat asa cum fac altii de lene. daca nici acum nu se intelege,voi explica pe rand tactica aplicata la fiecare CS ca sa se inteleaga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...