Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

e lenea mare cu sign-urile sa le culegem de pe jos..care dintre voi a vazut vre-un membru al aliantei HONEY sa cumpere sign ? in afara de mine care faceam misto aseara.

tot noi sa va invatam ce sa faceti ca sa va inscrieti,e vina voastra , daca noi am strans dublu cat alianta HH fara sa cumparam ce mai comentati ? vrei castelul ,la munca nene ,nu la stat degeaba apoi sa vii cu pretentii .

In seara asta a fost un antrenament util, felicitari adversarilor,dar sa suferi cu 2 bk si sa zici "afk la bauta" sau "afk joc solitaire" cand nu esti in stare sa intri in camera tronului e patetic. fiind o seara usoara e clar ca nu ne-am dat interesul asa de mult , am testat cate ceva , eu sunt multumit de ce a iesit..

bafta pe viitor si mai lasati bashinile pentru altii , eu daca sufar macar am cu ce si de ce sa sufar ,dar pe altii nu-i inteleg ...

Link to comment
Share on other sites

:))

Va rog sa ne scuzati ca nu ne-am ridicat la asteptarile voastre si o sa incerc sa nu va mai dezamagesc la urmatorul cs.

Fraza de mai sus e un pamflet si trebuie tratat ca atare.

Macro-urile gen "afk..." le-am folosit de la binecunoscutul vostru bk bogz. Nu inteleg de ce trebuie sa aruncati cu noroi in stanga si in dreapta pentru un "event" care a fost castigat si pastrat prin metode nu tocmai ortodoxe. Garrone nu te inteleg de ce si pentru ce suferi? Cat despre basini de ce vedeti aschia din ochiul celuilalt si nu vedeti barna din ochiul vostru? Cred ca eram singura alianta(sau cel putin guild-ul meu) care te mai consideram "cat de cat" de treaba.

Evenimentele de la cs-ul asta chiar mi-au placut, daca nu era un bk cu set ancient care sa dea double damage nu ma dadeati jos, erati la un moment dat cate 10-15 care stateati in jurul meu si incercati sa ma omorati de langa statui/porti.

Link to comment
Share on other sites

gg voua.

sper ca sunteti mandri ca ati castigat cs-ul fugind de un adversar important precum HH.

dak erati buni nu faceati guildele fantoma si nu ocupati locurile disponibile.

nu a castigat nimeni fugind de un adversar. intr-un razboi cel mai bun atac este eschiva. de ce sa te lupti cu un adversar fata in fata cand poti foarte frumos sa il iei prin surprindere? :)

o fi vina celor din HH dar ce ia determinat pe cei din Honey sa bage acele guilde fantoma? Porbabil teama ca nu mai fac fatza :)

ti-am dat raspunsul mai sus. daca vrei sa intelegi bine. daca nu, nu-mi mai bat capul cu tine :)

:))

Va rog sa ne scuzati ca nu ne-am ridicat la asteptarile voastre si o sa incerc sa nu va mai dezamagesc la urmatorul cs.

Fraza de mai sus e un pamflet si trebuie tratat ca atare.

Macro-urile gen "afk..." le-am folosit de la binecunoscutul vostru bk bogz. Nu inteleg de ce trebuie sa aruncati cu noroi in stanga si in dreapta pentru un "event" care a fost castigat si pastrat prin metode nu tocmai ortodoxe. Garrone nu te inteleg de ce si pentru ce suferi? Cat despre basini de ce vedeti aschia din ochiul celuilalt si nu vedeti barna din ochiul vostru? Cred ca eram singura alianta(sau cel putin guild-ul meu) care te mai consideram "cat de cat" de treaba.

Evenimentele de la cs-ul asta chiar mi-au placut, daca nu era un bk cu set ancient care sa dea double damage nu ma dadeati jos, erati la un moment dat cate 10-15 care stateati in jurul meu si incercati sa ma omorati de langa statui/porti.

mg-ul pe versiunea asta e praf. degeaba suferi. la noi cine "sufera" sufera din cauza provocarilor si injectiilor care vin din partea adversarilor. pana acuma am reusit sa mentinem CS-ul. atat e important. ca n-ati luat voi in calcul toate variantele posibile, nu este vina noastra.

@la cs-ul asta SOUTH-ul a jucat defensiv, nicidecum ofensiv. singurii care ne-au atacat si si-au facut treaba, spre surprinderea mea, au fost sm-ii si elfii. bk-ii care ar fi avut un rol important la CS au jucat numa "sa nu murim frate, asta-i important". se duceau "ca calu" inainte, si incercau sa scape de combo-urile noastre, si se propteau in statui sau porti sa nu-i putem atinge.

elfii si sm-ii si-au facut super bine treaba cu buff si ms, mai bine ca ceilalti participanti de la cs-urile anterioare. felicitari lor.

cat despre gm-ul aliantei.. este mg :) de aici intelegeti voi ce vreti :P

Link to comment
Share on other sites

Die4Me / [cRs] / DoubleCrime / bilutza si Alin au fost ce`i mai buni dintre adversari .

M-am distrat :D gg HONEY

da a fost ff tare :)) :bananadance2: "Inapoi Va Rog" park asa era :rofl2:

:nanana:

Link to comment
Share on other sites

Evenimentele de la cs-ul asta chiar mi-au placut, daca nu era un bk cu set ancient care sa dea double damage nu ma dadeati jos, erati la un moment dat cate 10-15 care stateati in jurul meu si incercati sa ma omorati de langa statui/porti.

Vezi ca am venit in ultimul sfert de ora, doar suflam si erai mort :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Garrone daca spui ca nu ne-am ridicat la nivelul asteptariilor tale cum se face ca totusi am ajuns pana in ultima camera? (nu cea a tronului). Personal nu ma asteptam sa mearga asa de "lejer", sincer am vazut ce incercati sa faceti si nu o data v-am prins 5-10 persoane la un loc si am dat cu ice pana au cazut mai mult de 70 % din voi. A fost mai liber (de am putut sa dau cu ice) daca mai era si alta alianta era mai greu, numar mai mare de oameni pe harta etc. dar totusi am fost o singura alianta nu 3 cate ar fi normal si prin asta spun totul, cine vrea sa inteleaga ceea ce am de spus intelege cine nu ? soarta. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

m-am chinuit p aklo in puii mei ..dadeam un teleport mai dadeam oleak in poarta,statuie(mai bagam o potiune deaia ) ...ce drq sa fa fac ca dintr-un kombo ma culca un bk ...altii ziceau prin guild...atacati portileee..si statuile nu erau doborate ..ce sa fac poate data viitoare va fi mai bne

#gg honey,gg noi B)

Link to comment
Share on other sites

De partea la toti, atat HONEY cat si restul .

Daca s-ar juca frumos ...din placere toti sa fie prieteni si astea ar fi cv frumos pe server...dar asa...toti zic de garrone ca e hacker ca e increzut pana mea ...si nah...se face un haos ... poate se va juca vreodata si din placere nu numai pentru lot si anciente :blink:

Link to comment
Share on other sites

Daca s-ar juca frumos ...din placere toti sa fie prieteni si astea ar fi cv frumos pe server...dar asa...toti zic de garrone ca e hacker ca e increzut pana mea ...si nah...se face un haos ... poate se va juca vreodata si din placere nu numai pentru lot si anciente :blink:

Nu se joaca pentru lot si ancient-uri ci pt prestigiul de a te numi pentru cea mai buna alianta/guilda si pt sensul in sine de a detine castelul .Cat despre faza cu prieteni toti nu o sa existe niciodata si nici nimeni nu are pretentia sa o faca ca totusi d-aia exista competitie dar putin fairplay ar treb sa fie.

Link to comment
Share on other sites

@increatu dar ce parere ai de cele 2 aliante "fantoma"? asa se joaca fair play? da sunt de acord ca honey a strans mai multe sign decat hh si restul care s-au inscris. Dar e normal? din moment ce asa a fost conceput cs-ul sa fie 3 ally vs 1, de ce sa schimbe regulamentul honey si sa faca 1 vs 1? :tiphat: sau 2 vs 1 cum a fost data trecuta (parca).

Link to comment
Share on other sites

@increatu dar ce parere ai de cele 2 aliante "fantoma"? asa se joaca fair play? da sunt de acord ca honey a strans mai multe sign decat hh si restul care s-au inscris. Dar e normal? din moment ce asa a fost conceput cs-ul sa fie 3 ally vs 1, de ce sa schimbe regulamentul honey si sa faca 1 vs 1? :tiphat: sau 2 vs 1 cum a fost data trecuta (parca).

toti sariti cu gura pe guildele alea fantoma de parca o fi vreun hack ...

@da, mi se pare fair play

Link to comment
Share on other sites

@increatu dar ce parere ai de cele 2 aliante "fantoma"? asa se joaca fair play? da sunt de acord ca honey a strans mai multe sign decat hh si restul care s-au inscris. Dar e normal? din moment ce asa a fost conceput cs-ul sa fie 3 ally vs 1, de ce sa schimbe regulamentul honey si sa faca 1 vs 1? :tiphat: sau 2 vs 1 cum a fost data trecuta (parca).

E vorba de strategie ,sa facut tot posibilul ca lucrurile sa fie mai usoare si acum vorbesti doar din oftica ca daca detineati voi castelul la fel faceati,de ce nu au strans si ceilalti sign-uri ?

Link to comment
Share on other sites

@increatu dar ce parere ai de cele 2 aliante "fantoma"? asa se joaca fair play? da sunt de acord ca honey a strans mai multe sign decat hh si restul care s-au inscris. Dar e normal? din moment ce asa a fost conceput cs-ul sa fie 3 ally vs 1, de ce sa schimbe regulamentul honey si sa faca 1 vs 1? :tiphat: sau 2 vs 1 cum a fost data trecuta (parca).

cat timp jocul permite nu inteleg ce e asa strigator la cer

este o competite la urma urmei

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu cred ca am vro oftica, eu am plecat din start cu ideea ca nu o sa luam castelul, dar merita sa incercam. Si hh a strans un numar onorabil de sign (de restul nu stiu nimica). Pe cat punem pariu ca daca aveam castelul nu faceam asa? Dar deja se intra in alta chestie (daca si cu parca etc.). Eu ti-am pus doar intrebarea daca este fair play si atat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...