Jump to content
Strike^^

I-a muşcat penisul şi l-a înghiţit

Recommended Posts

Un bărbat din Lesna, Polonia, s-a certat cu un prieten de-al lui până a rămas fără penis.

Marian Milczarek, 53 de ani, nu se înţelegea cu Wojciech Sowinski referitor la o rulotă pe care unul dintre ei o împrumutase de la celălalt.

Potrivit site-ului efakt.pl, cei doi s-au luat la ceartă, iar lucrurile au degenerat urât de tot, deoarece Wojciech i-a tras pantalonii lui Marian, l-a apucat cu dinţii de penis şi nu i-a dat drumul până când i-a smuls organul şi... l-a înghiţit.

Acum, victima se află internată la spital, iar Wojciech riscă să stea până la zece ani în închisoare

infoportal.ro

Cum ma nene :rofl2: .Nu e sanatos =)))

acum am citito si pe asta..si pe aia cu rusoaica acu 1 zi in urma =)) senzatii...numai vedete avem..dar asta e penibil..cum sa'i inghiti? =))))) si cum sa il musti ? doamne fereste...mare'i gradina ta Doamne si multi... :crazy: saracu om a ramas fara.. obiectu muncii .. si fara femeie totodata cred :error:

Link to comment

Un bărbat din Lesna, Polonia, s-a certat cu un prieten de-al lui până a rămas fără penis.

Marian Milczarek, 53 de ani, nu se înţelegea cu Wojciech Sowinski referitor la o rulotă pe care unul dintre ei o împrumutase de la celălalt.

Potrivit site-ului efakt.pl, cei doi s-au luat la ceartă, iar lucrurile au degenerat urât de tot, deoarece Wojciech i-a tras pantalonii lui Marian, l-a apucat cu dinţii de penis şi nu i-a dat drumul până când i-a smuls organul şi... l-a înghiţit.

Acum, victima se află internată la spital, iar Wojciech riscă să stea până la zece ani în închisoare

infoportal.ro

Cum ma nene :rofl2: .Nu e sanatos =)))

daca e adevarat ... 100% are ceva la cap omu ... nu se poate asa ceva ...

Link to comment

asa cum s-a spus mai important este sa vedem cum a iesit dupa digestie.

ce forma avea dupa ce a parasit intestinul.

eu banuiesc ca a fost inghitit intreg si deci putea fi recuperat prin operatie de urgenta si pus la locul de unde provenea.

dupa digestie nu cred ca mai poate fi atasat...

Link to comment

asa cum s-a spus mai important este sa vedem cum a iesit dupa digestie.

ce forma avea dupa ce a parasit intestinul.

eu banuiesc ca a fost inghitit intreg si deci putea fi recuperat prin operatie de urgenta si pus la locul de unde provenea.

dupa digestie nu cred ca mai poate fi atasat...

Bine măi băiete . Ţi se opreşte în gât , tu crezi că e chiar aşa subţire ? =))

Link to comment

:)) ,e moale si se indoaie

Daaa , pai şi carnea e moale şi se îndoaie . Ia incercă şi tu , când mai ai pui sau carne făcută la cuptor . Înghite o bucată mare , fără să o mesteci . Şi după aia , ne întâlnin în rai peste ceva timp , şi ne spui cum a fost. :rofl2:

recunosc ca nu pot sa vorbesc din experienta.

iti multumesc pentru precizare.

Şi vrei să insinuezi că eu vorbesc din experienţă ? Nu , nu am mai mâncat aşa ceva , eu ziceam că s-a mai întâmplat , un văr dea lu mama s-a înecat aşa , chiar mâine merg la înmormântare . (carne de pui , nu altceva :rofl2:)

Cu plăcere pentru precizare . :P

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...