Jump to content
Dani

Razor, o magaoaie de 32 000 000 de $

Recommended Posts

' date='Apr 4 2009, 23:29' post='3669207']

Uitati-va si voi cum arata o casa cu patru dormitoare si sase bai de lux din localitatea La Jolla, California. Efectiv am ramas fara cuvinte dupa ce am vazut pozele! Si sa va mai spun un secret, costa doar 32 000 000 de $ si e scoasa la vanzare.

Imagine IPB

Toate imaginile

du-te ma, nu as da bani aia pe ea nici daca as face baie in bani :)

Link to comment

4 dormitoare si 6 bai... traiesti in baie? :|

Ce ti se pare asa suspect? Fiecare dormitor are propria baie, si mai sunt 2 bai de servici, pentru living. E cat de cat normal.

@Ontopic: Casa e superba, sa te trezesti in fiecare dimineata si sa vezi oceanul e fucking unbeliveble.

Plus apusul peste Altantic acolo te omoara, e superb cum se " coboara soarele in ocean."

Link to comment

nah.. in afara de peisaj nu imi place deloc.. prefer o casuta mica si fina, nu un ditamai palatul in care imi ia juma de ora sa ma duc din dormitor pana in bucatarie.. cat despre dormitorul ala, nu as putea dormi acolo..

@gusturile nu se discuta :P

Link to comment

Ce ti se pare asa suspect? Fiecare dormitor are propria baie, si mai sunt 2 bai de servici, pentru living. E cat de cat normal.

@Ontopic: Casa e superba, sa te trezesti in fiecare dimineata si sa vezi oceanul e fucking unbeliveble.

Plus apusul peste Altantic acolo te omoara, e superb cum se " coboara soarele in ocean."

california nu are iesire la Pacific?-_-

@ e foarte frumoasa :) cam scumpa, dar f frumoasa :clap:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...