Jump to content
Guest CaSsyNeTzZu

Sa facem cunostinta

Recommended Posts

Ola! (Viva chips :> ) . Ma numesc Marius (se vede si in nick) , am 14 ani , clasa a 7a , sunt din Targu Mures :D . Imi place muzica house (si toate derivatele din ea) , putin rock , si cam atat . Nu imi place sa vorbesc mult , putin si bun . Defectul meu este plictiseala , fac ce fac si in 10 minute nu mai am chef de nimic . Kamikaze , Wanksta si ChoWdeR ma stiu spammer :)) . Sper sa ne intelegem bine in continuare , chiar daca unii nu ma suporta :> .

/over .

Imediat te masor.

@Hi,ma numesc Mihai,am 17 ani si sunt din Iasi.

Imi plac la nebunie motoarele(masini si motociclete) si din acest motiv lucrez la un service auto ca "newbie" :lol:

Imi place sa bag in mine heroina,cocaina, marijuana si sa satau 25 din 24 de ore beat...glumesc :),sunt o persoana normala cu nevoi normale si cam atat,ca pe urma o dam in hi cinci :lol:

Link to comment
Share on other sites

n1 :))

<- raul, anu asta o sa fiu major :) sunt un sef si`mi place sa sufar =) si da, fac sala .

pe stomacu' gol

@Hi, ma numesc ionut, am 19 ani din Oradea.

Likes: pizza, beck's, kent8, cs, blondies, etc.

dislikes: fatchx, lamers(ca asta de mai sus) etc.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Ceau. Sunt Olga si sunt nostalgica. A trecut (hmmm...) cam un an de cand nu mai activez pe linkmania si cred ca vreau doar sa va salut.

In cazul in care vreau mai mult, e bine de stiut despre mine ca sunt una dintre cele mai faine persoane pe care le-ati putea cunoaste. Imi place sa rad, imi place sa scriu, imi place sa merg (da, am o placere nebuneasca de a ma plimba ore in sir deseori fara un anume tel), imi place sa ma indragostesc, imi place sa critic (si imi place sa fiu provocata cu critici la adresa mea), imi place sa cant sub dus, imi place sa beau vin rosu (dar urasc felul in care se coloreaza buzele si dintii imediat dupa), imi place sa fumez o tigara seara pe malul unei ape, imi place sa ma aud vorbind (am o voce foarte placuta, nu de alta), imi place sa o incurajez din tribune pe Poli Timisoara, imi place sa zbor cu avionul si imi place sa ma joc din cand in cand de-a persoana responsabila.

Hm, destul. Plec sa caut un topic cu dezbateri aprinse. Mi-a placut tipul ala cu frumusetea statica regasita in fotografii btw...

i`m in love ...

Salve,

Sunt Dani si sunt suparat ca a pierdut Craiova. Altfel, sunt un tip glumet, uneori sarcastic, dar suficient de educat incat sa nu supar prea rau pe nimeni.

In rest, imi place sa-mi petrec timpul departe de restul turmei; imi plac lucrurile simple, la fel cum imi plac si oamenii simpli. Imi place sa beau o bere rece cu prietenii inainte, in timpul si dupa un meci de fotbal; si daca tot suntem aici, mai nou imi place sa fiu in galerie la meciurile U. Craiova.

Imi plac dulciurile, imi plac ploile de vara, imi place sa cunosc fete, imi place sa alerg dimineata in parc (si nu numai).

Ar mai fi cava placeri pe care fara sa vrea le-am omis, si inca cateva lucruri pe care le urasc dar pe care nu are rost sa le spun; si cam asta-s.

ps; am uitat - am 18 ani ... si da, joc fotbal.

Link to comment
Share on other sites

Aici facem cunostinta , nu comentam cum e fiecare , ai dreptate , n-ai dreptate , etc . Btw , postul tau e un +1 amarat .

aici .. la comunitate, nu se contorizeaza posturile, idioten .. :<

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca-ti iau masurile pentru a-ti face un cosciug cat mai perfect.

Eu iti cumpar unul cu aer conditionat , nu cumva sa transpiri la oute ;) .

aici .. la comunitate, nu se contorizeaza posturile, idioten .. :<

Na , atunci postezi si mai degeaba :)) . Daca nici macar +1 , si mai nasol . Da , stiu , o sa urmeze intrebarea : " Dar tu de ce mai postezi ? " , pai pe scurt , ma plictisesc .

Link to comment
Share on other sites

Salu ma numesc dan locuiesc in Baia Mare am 19 ani imi place muzica in afara de rock si manele ami place sa calatoresc cu trenul sa joc fotbal sa inot sa ies cu prieteni la gratar la apa bazin etc

Sunt prietenos calm si putin cam moale :| dar asta e

Joc mult pe linkmania satumare Gun Game :D si pe celelalte de sm

Incantat de cunostinta!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma numesc Andrei am 18 ani .locuiesc in Oradea , fost cs'ist , actualmente cinefil , imi place sa ma scufund in filme, maiales pentru ca au un final fericit (cel putin majoritatea dintre ele ), imi place fotbalul pe care l-am practicat timp de 5 ani cu unele performante mai mult sau mai putin notabile, urasc manelarii, pitzipoancele,...si nu-mi place mentalitatea romaneasca , la anul dau bacu , asa ca incerc sa ma distrez vacanta asta cum pot mai bine :D , tchus

Link to comment
Share on other sites

sarumana , ma numesc silviu , am 17 ani . sunt din baia mare si ma mandresc cu asta ..

imi place fotbalu mey , practic de vreo 9 ani si dau cam bine$$$$$$ ( performante notabile , bineinteles B) )

Link to comment
Share on other sites

sarumana , ma numesc silviu , am 17 ani . sunt din baia mare si ma mandresc cu asta ..

imi place fotbalu mey , practic de vreo 9 ani si dau cam bine$$$$$$ ( performante notabile , bineinteles B) )

ai uitat sa spui ca una din calitatile tale este modestia b0t :D

Link to comment
Share on other sites

Guest SyNco

Salut :hello: ma cheama George , Sunt din Bucuresti (Titan HooD) Am 17 ani , imi plac Filmele :happy1: , jocurile (cs :gun: Warcraft ) , LinkMania :pumn: SI multe altele ..

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Ma numesc Justin.

Sunt din Dambovita....intru in clasa a 9-a ..profil mate-info

Beau in medie 2-4 beri pe zi (apa nu beau ca ma imbat)

Am un calculator puscat din 2003 :)) si o bicicleta care se strica mereu...

Urasc manelarii, cocalarii s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

Ma numesc Raul, am 16 ani, practic fotbal de la 6 ani, vreau sa ma pun pe treaba la fotbal, sa dau tot ce pot, recunosc, ma mai duc si in discoteci, dar nu pun un strop de alcol in gura :D. Imi place sa ma joc pe calculator desi, acest pc a meu, face fite, ies pe afara every day, nu sunt disperat de jocuri. Trec pe a10-a, profil, Operator tehnician de calcul, la scoala nu am ramas niciodata corigent :D. Cam atat .. Daca vrei sa mai vezi si poze cu mine, click pe semnatura ;)). Have fun !

Link to comment
Share on other sites

Hi,ma numesc Alex,sunt din Arad,am 16 ani,imi place baschetul,am facut baschet de performanta 4 ani,acum joc cu prietenii prin curtile scolilor (dam lectii),imi place si fotbalul,chiar daca nu am facut antrenamente si nu am fost niciodata intr-o echipa,il joc de placere,tot asa cu prietenii prin curtile scolii,hmm,sunt amuzant,de treaba,prietenos,glumet,traiesc viata la maxim ca doar una am...Hmmm,am vreo 1,80 m,ochi caprui,sunt brunet,par scurt (tzepi).Hobbyurile mele sunt sa merg in club,sa ies cu prietenii,girls!!!si in general sa ma distrez...Ceea ce nu imi place sunt cocalarii,pitzipoancele,oamenii fara bun simt,si cei care se baga in seama aiurea,aaa,urasc o pizza care nu e facuta bine!Cam atat,incantat de cunostinta

Link to comment
Share on other sites

Heya. M'am gandit sa imi extind activitatea si in aceasta sectiune, sa cunosc cateva persoane cu care sa ma inteleg cat de cat ok. Ma numesc Emil, am 19 ani si sunt din Piatra Neamt. Around 1,80, 60 kg, ochii sunt cameleon [sometimes green, sometimes blue]. Sunt genul care gaseste placere in lucruri simple: o bere-doua-cinci cu prietenii, o plimbare cu prietena, un joc samd. Sunt sociabil, deschis etc etc. Pasionat de universul Star Trek / Star Wars, Photoshop. Sunt extrem de lenes dinpacate =)

cam tarziu sa imi depun cv'ul aici

salutations for now ^_^

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...

Nu imi plac descrierile tipice, deci da, sunt o critica in general si urasc lucrurile simple. Mama zice ca sunt cool, vesela si pritenoasa, prietena cea mai buna imi zice ca sunt un spiridus cretulici nebunici, iar un om care m-a vazut de doua ori in viata lui(cred ca mi-a spus de rusine asa cuvinte blande), ma descrie ca un om sociabil, amuzant, draguta. Ok, asta zic ei, eu zic ca ma cheama Anda, exist de 20 de ani si ador cuvantul spontan, de asemenea actiunle spontane, imi place sa fiu surprinsa uneori chiar si intr-un mod negativ. Visul meu e sa inot cu delfinii in mediul lor, n-as vrea sa-mi indeplinesc visul pentru ca atunci am sa gasesc altul (influenta alchimistului). Imi place omul, exteriorul si anatomia lui, imi place medicina si ma vad peste cativa ani intr-un halat alb incercand sa salvez oameni (asta nu-i un vis, e un tel).

Nu-mi place monotonia, urasc sucurile, chipsurile si toate porcariile care ne afecteaza sanatatea si de care ne putem feri destul de usor (vointa). Imi place adrenalina, tot ce e legat de sport, fotbal, tenis, volei, bashet, paitball si sportul pe doua roti. Sunt complexa dar in acelas timp si simpla, am nevoie si de liniste, ma relaxez alergand cu o muzica blanda alaturi de mine.

Cam asta sunt..prea mult de spre mine ! Eu...

Link to comment
Share on other sites

Guest trisomination

Buna! Imi puteti zice tris. Am mai intrat pe link ocazional, dar mi-a fost prea lene sa-mi fac cont, pentru ca in cam 2 luni am luat ban de pe aproape fiecare forum pe care m-am inregistrat. Ma apuca cateodata( adica foarte des) :P

Sunt din BV si am 14 ani peste 2 saptamani. Imi place sa citesc si sa scriu. Prietenii imi zic ca sunt benula. S-ar putea sa aiba dreptate....

App, sunt PC freak. Deci sa nu va surprinda ca sunt fata si joc horroruri etc. Nu-mi plac superficialii, deci ati face bine sa ganditi inainte sa scoateti ceva de pe tastatura....

Link to comment
Share on other sites

Buna! Imi puteti zice tris. Am mai intrat pe link ocazional, dar mi-a fost prea lene sa-mi fac cont, pentru ca in cam 2 luni am luat ban de pe aproape fiecare forum pe care m-am inregistrat. Ma apuca cateodata( adica foarte des) :P

Sunt din BV si am 14 ani peste 2 saptamani. Imi place sa citesc si sa scriu. Prietenii imi zic ca sunt benula. S-ar putea sa aiba dreptate....

App, sunt PC freak. Deci sa nu va surprinda ca sunt fata si joc horroruri etc. Nu-mi plac superficialii, deci ati face bine sa ganditi inainte sa scoateti ceva de pe tastatura....

daca tu esti in avatar, sigur n-arati ca o fata

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...