Jump to content
Guest CaSsyNeTzZu

Sa facem cunostinta

Recommended Posts

Guest CaSsyNeTzZu

:tiphat: Buna! :tiphat: Fiind nou pe aici,am dorit sa facem cunostinta si sa imi spuneti fiecare despre voi.Incep eu:

Ma numes Casi,lucuiesc in Oradea,am 12 ani.Sunt in clasa a5a.Imi place muzica pop,hip-hop,rapp,dance s.a.[in afara de manele].Sunt o fire prietenoasa,imi place sa comunic cu ceilalti,imi place aventura,sa calatoresc,sa ma distrez,sa imi fac prieteni. Am vazut ca sunteti mai mari decat mine dar sper sa ma acceptati si sa nu ma marginalizati. :dooh:

Daca vreti sa ma mai intrebati ceva,nu ezitati!

Link to comment
Share on other sites

:tiphat: Buna! :tiphat: Fiind nou pe aici,am dorit sa facem cunostinta si sa imi spuneti fiecare despre voi.Incep eu:

Ma numes Casi,lucuiesc in Oradea,am 12 ani.Sunt in clasa a5a.Imi place muzica pop,hip-hop,rapp,dance s.a.[in afara de manele].Sunt o fire prietenoasa,imi place sa comunic cu ceilalti,imi place aventura,sa calatoresc,sa ma distrez,sa imi fac prieteni. Am vazut ca sunteti mai mari decat mine dar sper sa ma acceptati si sa nu ma marginalizati. :dooh:

Daca vreti sa ma mai intrebati ceva,nu ezitati!

ar trebui sa socializezi in viata reala , nu in fata monitorului , dar inteleg de ce lumea o face pe net , pentru ca aici orice om poate deveni oricine ... succes la facut prieteni pe net

Link to comment
Share on other sites

Guest CaSsyNeTzZu

ar trebui sa socializezi in viata reala , nu in fata monitorului , dar inteleg de ce lumea o face pe net , pentru ca aici orice om poate deveni oricine ... succes la facut prieteni pe net

Bine,mai omule!!!..eu vroiam sa intram in discutie nu sa ne certam.

Si,in plus nu stau numai pe net.imi trermin ce am de pregatit pe maine si stau 1-2 ore[rar]..si mai eis si pe afara

ies*

Link to comment
Share on other sites

and pinned daca tot suntem aici :P

Oho. Cassy a inceput cu dreptul "filmul" lui aici la LinkMania. Deja are un topic pinned. Epic win !

---------------------------

Calin ma cheama,15 ani,din iasi , imi place sa cant la chitara si sa practic orice aduce imbunatatiri corpului omenesc.

Link to comment
Share on other sites

sunt Irina,am 18 ani , locuiesc in Bucuresti ,imi place sa ascult muzica => ma relaxeaza , imi plac animalele in special catelusii ( yorkshire terrier :wub: ) , imi place sa calatoresc.. si cam atat , imi pare bine :) .

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt Mihai, locuiesc in Craiova si sunt sangvinic (pentru cei care nu stiti luati-va un dictionar), imi place sa fac baza de persoane gen irnk si sa il stresez pe prietenul meu virtual eleodor :wub:

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma numesc Denis, am 18 ani, sunt din Timisoara

Imi place sa ascult muzica, imi plac dansurile.

Nu-mi plac persoana cu figuri care acuma sunt prieteni si dupa te ard pe la spate :).

Aa... si nu am mai platit factura la telefon de 3 luni, stiti voi, oferta :P

Link to comment
Share on other sites

Deoarece li se permite asta.

Ma numesc Alex, am 18 ani. Imi place hip-hop-ul, merg la sala ( sa-i vad pe altii cum ridica greutati ) si sper sa intru in vara la Scoala militara de Subofiteri de Politie "Vasile Lascar", Campina ( :)) ). Make love, not war.

Link to comment
Share on other sites

Mutat de la Discutii Generale, la Comunitatea LM.

In acest topic toti userii nou veniti pe LinkMania se pot prezenta.

Postati on topic sau deloc.

Saluttt, ma numesc Ionut si sunt alcoolic. :D

eu inca mai sper ca ai postat la bascalie ...

ma numesc alex, am 22 de ani si sunt o persoana neprietenoasa ;s

va suna ceva neinregula aici?

Link to comment
Share on other sites

ma numesc alex, am 22 de ani si sunt o persoana neprietenoasa ;s

stim thade stim .

Salut . Ma rog parca asa se zice pe aici ori ceau ceau pentru ardeleni . Ma eu ce pot sa zic , doar ca in buletin scrie ca ma numesc Adrian , am 18 ani , sunt major deci aveti grija in trafic ca vin si va calc . Ce pot sa spun doar ca-mi place sa ascult muzica , nu fac mofturi insa evit manelele , rapp-ul si death metal :D Imi place sa enervez lumea si in special pe 'credinciosii' forumului . Si mai scrie ca-s cinefil pe fruntea mea .

Link to comment
Share on other sites

Hellou , ma cheama edi , sunt din arad , porecla imi e konan , am 15 ani , practic culturismul in timpul liber , imi place sa ma distrez, seara sa ies la plimbari sau in ceva localuri sau cluburi , urasc ''fumurile'' de pitzipoance .

Am uitat sa spun ca in afara de culturism mai practicat daca sunt in zile bune si kickbox-ul . (chiar daca ma aleg cateodata cu buza si ochii umflati, nu tot timpul poti castiga)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...