Jump to content
eleodor

LinkMania Spammer #6

Recommended Posts

[sV]Sparky descalificat.

atunci inseamna ca e o mare porcarie totul...vad ca va aranjati sa castigati numai astia din minigasca voastra Fane,Deea,mayhem,etc...a zis cineva pe undeva Deea e zeita si voi servitorii #-o

#OT: atunci daca sparky e descalificat votul merge la mindfreak

atunci am schimbat votul,nu e reclama ci doar ii indruma pe unii unde sa postezi,pt ca multi nu stiu de cat de sectiunea Mu online sau sectiunea Mta...

Link to comment
Share on other sites

Sparky, este doar un joc, asta nu inseamna ca trebe sa-ti faci reclama sau sa instigi.

Daca stie lumea ca esti spamer te voteaza, daca nu asta este, decizie luata corect.

@balk nu-ti face tu griji ca asa a facut si mind si la fel a patit ;)

Edited by BlueNuker
Link to comment
Share on other sites

Faza este ca doar le'am aratat topicul, pentru ca peste 50% din cei care ma cunosc de la mta si au vazut cate posturi am in gf free chat nu au auzit de sectiunea asta .. la ei totul se bazeaza pe subforumul gta .. le'am dat topicul sa vada concursul si sa posteze pe cine vor ei ... in fine .. daca voi redeti ca i'am influentat cu ceva aratandu'le ca exista un asa concurs atunci ... votul meu merge la mind :)

Link to comment
Share on other sites

Nu frate,se voteaza corect.De ce l-am votat pe fane? Cel mai activ in admin section off-topic

( 9196 mesaje / 59% din posturile active ale acestui membru )

Mayhem...hmmm,unde vezi tu ca e votat mayhem de catre noi?

Deea?! Fii serios

Acum serios,ce varsta ai? Ca dupa posturi...

LE : Ziua de nastere 7 Martie 1995 ... opa,mda.

LE2 : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=272327 discutia continua acolo daca doresti. Mc

Link to comment
Share on other sites

atunci inseamna ca e o mare porcarie totul...vad ca va aranjati sa castigati numai astia din minigasca voastra Fane,Deea,mayhem,etc...a zis cineva pe undeva Deea e zeita si voi servitorii #-o

#OT: atunci daca sparky e descalificat votul merge la mindfreak

atunci am schimbat votul,nu e reclama ci doar ii indruma pe unii unde sa postezi,pt ca multi nu stiu de cat de sectiunea Mu online sau sectiunea Mta...

ai grija cum vorbesti ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...