Jump to content

Recommended Posts

teils, Marian, gazAh, SlowLy, Teddy, TheRunner, Dragos, Tudor(spanky), Billo, 2dor, Monica, OrizonT., Angel, mertzannn, Cristian, Mihnea, Lolz0r. Specter, Oliver, RAPz, NightWishMaster si toti spammeri !

Dragos, melodie cu mesaj specific lui, mare om !

Edited by Impulss
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pai, pentru toti cei ce au ramas la fel, pentru toti cei care nu s-au schimbat dupa cum bate vantu', pentru toti cei care s-au distrat in ultimii ani, atat in RL life cat si pe Linkmania, pentru toti cei ce au fost peste tot si pentru toti cei ce au facut ce au vrut.

Pentru my main man, Mihnea TC boy, pentru Rujuc_Dragos, Impulss, Inger, Cheeze, Monica, Defragus, Aurica18, ironic. , _Quatro_, Rexxar, Serban, Bebe, Ewze, Edd, Quincey [pentru mai toti "bajetii" din DNB], Lolz0r, Turok, Mrrn, Angel, Endless, RaptorJuniorRL, Frosty1337, Vicentzo, Juan, Mafia2, pentru bajetii mei de pe /fa [bytza, rKo, Stefut, Extrem, Voodo, Spartan, Hamsik, FlaviusCR7, Sensei, Devil =)), etc], in 2 cuvinte, pentru toti!

Edited by teils1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Florin, Reckless, Turok, HateLord, Mihalcea, sNs, LoLz0r, Juan, Teils, Impulss, Angel, moses, Mihnea, cRs, DRG, iLeGaL, BiGBiRD, kennyy, Ionut, potco si toti restu cu care am stat la povesti cel putin o data pe samp.

Si special DOAR pentru baimarenii mei: Ryth, Norby, Accent, SinneD, negru, Angel si care mai e.

(Ryth vezi ca am tinut minte?) =))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mare cocalar te-ai facut....

For Gangnam Styleri ! =))

Turok ... nu inteleg care e problema ta de iti dai cu parerea.Fiecare asculta ce gen de muzica vrea ....sau si tu cand auzi pe cineva ca asculta manele ,gata cocalar . A copiat baiatu' versurile de la Ruby dar nu am spus ca imi place sau ca e frumos ce a facut.E problema lui

Link to comment
Share on other sites

Mare cocalar te-ai facut....

For Gangnam Styleri ! =))

Turok ... nu inteleg care e problema ta de iti dai cu parerea.Fiecare asculta ce gen de muzica vrea ....sau si tu cand auzi pe cineva ca asculta manele ,gata cocalar . A copiat baiatu' versurile de la Ruby dar nu am spus ca imi place sau ca e frumos ce a facut.E problema lui

ESTI UN COCALARRRRRR !

# warn up

offtopic + jigniri.

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...