Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Guest CiobiAdi

Simfonia e criminala. Poate omora majoritatea figherilor dintr-o lovitura. Pe oficial cum e ca aici isi dau doua buff singuri si dupa aia iti dau o simfonie de 3k minim. Sa nu zic ca dupa ce si-au dat o singura data buff pot sa dea cate simfoni vor.

Link to comment

Simfonia e criminala. Poate omora majoritatea figherilor dintr-o lovitura. Pe oficial cum e ca aici isi dau doua buff singuri si dupa aia iti dau o simfonie de 3k minim. Sa nu zic ca dupa ce si-au dat o singura data buff pot sa dea cate simfoni vor.

Nu sunt 100% sigur, dar pe oficial cred ca tre sa-ti dea altcineva seed (2 magi de rase diferite daca vrei sa le dai pe ultimele 2) si stai o gramada sa le castezi. Iar recharge time la simfonie = recharge time la UD/UE.

N-am jucat pe oficial pana la lvl 68 ca sa vad cum e, si sunt foarte diferite de la server privat la server privat. Insa eu asa cred ca e, din cate am auzit.

Link to comment

InxeS' date='Feb 22 2006, 11:44 PM'] blah ptr elemental assault tre sa incarce 3 magi smile.gif sps sh si sorc ( asta e de baza .. are cel mai mare dmg trebuie sa aiba seed of fire , wind , water ) asa k nushu in ce pvp ai vazut tu vraja asta wink.gif

Multe servere private au skills astea bugged. In mod normal sunt facute doar pt raids.

Link to comment
Guest CiobiAdi

InxeS' date='Feb 22 2006, 08:38 PM'] lol frate tu stii ce reuse are elemental assault?sau blizzard?sau aura simphony? cum sa dea cate vor ei?blink.gif

lol

cred k tu ai juccat numai pe high rates pana acum:blink:

mai baga o fisa cu ratele.

tocmai asta e problema, pe dragon magii isi dau doua magii de 'suport' si dupa aia pot casta cate simfonii vor la un interval relativ scurt. au power 350 si sunt criminale

Link to comment

si`tzi zic eu .. nu potzi sa dai aceeasi simfonie dekt la interval de .... 10 min minim o.0

Ma tu ai auzit de "bugs de pe servere private"? smile.gif Ciobi tocmai la asta se referea, ca pe serverul lui un mag 68/72+ rupe cam tot.

btw e inferno pt sorc si demon wind pt SH

Oh and... lol iti omori oameni din alianta.

Link to comment
Guest neutrinus

Vad ca vorbiti intens de L2 pe-aici , se va deschide un srv. L2 si pe RDS ? ... mai ales ca am vazut si un POLL , e drept ca de anul trecut. Sau poate ca nr. celor care au votat a fost extrem de mic si s-a renuntat la idee. Cine stie.

Link to comment
Guest CiobiAdi

de 189223 de ori s-a raspuns nu. e destul de greu sa il faci , sa il updatezi e si mai greu.

mi se parea mie ceva ciudat ca aia casteaza atat de repede una dupa alta. e total overpowered. sper ca o sa se ia in considerare topicul pe care il voi face acolo legat de asta.

Link to comment

Apropo de DEX, cika mai au 100 seriale moka, si poti face cerere pt un serial.

Am completat toate vrajelile alea de akolo, am scris k nu am mai jukat pe DEX,si am asteptat mailul.

Raspunsul:We are sorry, we found that you are not qualified to receive a serial!

Do not try to request again! We will deny your request again!

ROFLMAO, patetic frate, apropo am cont de mult pe DEX, dar orikum nu mai jok pe servere facute de fomisti. eusa_whistle.gif

Link to comment

Se face server de L2.. fiti siguri de asta ...

Acum serverul e in teste (stiu din surse sigure).

E cam de 1-2 luni in teste .. si da Razvan se ocupa de el ... care e destul de ocupat

Cred ca o sa mai asteptam putin daca vor sa puna C4 (cel din teste e C3)

App incercati sa accesati http://www.linkmania.ro/l2 .... deci exista smile.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

A fost acu luni bune in teste, pana cand un ratat a pus serveru pe hopzone si incepura sa intre toti strainii. Si dupa 1-2 sapt s`a inchis.The end.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...