Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Problema e ca DEX se cred prea importanti. Ce sa zic ei cer si bani domne ca na eu au server de server si sunt mari c****i . Alea sunt bash****e din capul lor. Sa vezi tu cum o sa li se goleasca serverul pt ca unii se mai lasa de L2 si normal ca aia care nu joaca pe oficial nu or sa plateasca tocmai AICI ca sa joace L2. Hai sa fim seriosi acum , nu?

Link to comment
Guest st-bogdan

Sa ma bag si eu ca musca in lapte (mai cresc numaru de posturi biggrin.gif poate fac lvl si aici ).DEX-u chiar e fain si incepe sa fie mai fain pt ca deja se stie restarul dimineata si seara rar il mai iei in timpu zilei.Inainte pica serveru ca aveau oamenii buguri da le rezolva ei incet incet .ce pot adica.Singuru lucru ce ma deranja la DEX e ca la inceput nu te anuntat de reset in joc (ba iesi ca se da resetu) si nu stiai daca e netu de vina sau serveru.

-eu is stbog in joc Dark Avenger si acum am chinui la resurse, damn it's hard da macar stiu ca imi fac arumra si e numa a mea my precious biggrin.gif

-a si faza cu oameni de lvl 60+ las ca e bine ca e o contiunare a serverului de c2(au ramas si clanurile, eu zic ca e fain am si uitat de pauza de 6 luni sau mai mult) macar acum am apucat si eu sa-mi fac DA-u ca am inceput de 2 ori asa ca nu as avea kef de fresh start pe DEX tongue.gif

Link to comment

chiar e super dexu acum....nu am mai vazut o asa dependenta de party de cand m-am apucat de joc.....inainte problemele din clan era ca dc nu sunt materiale destule pt toata lumea , acu s-a schimbat ca dc nu sunt locuri destule in party biggrin.gif

Link to comment

Sincer sa va zic ...pe DEX e mai rau ca pe L2J acum...

nush ce au facut da e praf rau.

Am intrat si eu sa vad ce mai e cu char meu vechi..si in 10 min am gasit 30 buguri ..si nu de ori de care

pina si faptul ca dadea un mob din catacomb in mine eu fiind deasupra ..afara..

plus altele...nush ce se lauda ca e C3 ca de fapt e C2..cel mult..

Urasc minciuna...macar sa zica clar ce e ..plus ca acu tre sa platesti pt cont nou...lol ?

pai de ce sa platesti sa te enervezi ???

mai mult de 10 min nu am rezistat..la cite buguri are DEX acu..mai bine L2J..

Link to comment
Guest Dunnhill

Dexternet?! KKt de server. Joc pe el din c1 si nu stiu ce m-a tinut aici pana acum (c3)... e din ce in ce mai slab serveru.

Din din acest motiv (+ ca imi vine netu acasa = joc pe oficiale) ma las de dex.

Am un cont cu un spoiler de lvl 40+, un sh de lvl 40+ si mai am asa (main char):

Abyss Walker lvl 65 cu Blue Wolf Light set, Demon Sword + Might mortal +1, Hell Knife +Focus, Bow of Peril + Cheap Shot, Sword of Valhalla +acumen +1, 350.000.000 adena si resturi prin wh (doom hlmet, doom boots light, doom tunic-upper, doom boots robe, demon staff, etc)-muriti butilor/newbs BangHead.gif .

....il vand!!! In bani reali!. Daca e cineva interesat ...dati un reply si vb. Oricum mai putin de 2 mil nu il dau cool.gif .

Si ..ne vedem pe oficiale (daca nu aveti conturi facute pe cc-uri ciordite ..mai vb ...daca nu ...succes...va dau ..maxim 1luna pana luati ban! ahaha)

Link to comment
Guest dream08

....il vand!!! In bani reali!. Daca e cineva interesat ...dati un reply si vb. Oricum mai putin de 2 mil nu il dau cool.gif .

rofl1.gif , iauzi la el ...poi asa ma bag si eu oleak in server , umplu vreo 3 conturi cu caractere 60+ si le vand cu 100 mii fiecare.

Link to comment

....il vand!!! In bani reali!. Daca e cineva interesat ...dati un reply si vb. Oricum mai putin de 2 mil nu il dau

ahahahahahha cine naiba ar vrea sa cumpere contul celui mai hated AW de pe server... get real laugh.gif

@alexkissu: incearca sa inlocuiesti fisierul gameguard cu unul care merge.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...