Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

In afara de fog unde mai gasesc mos craciun pentru vitality ?:D

P.S. De unde fac cakes ?

prin cake ... ma refeream la Santa buff ala :P

eu asa miam crescut chars :P ma duceam Goddard / Shuttgard (santa e la scari cum iesi pe middle exit din orase) luam buffa .. bateam ce bateam .. dadeam soe .. mai mergeam odata .. etc etc :P si cand faceam lvl4 vit summonam agathion ala de (50 de crengi de brad :P) si luam buffa aia care imi ingheta vit o ora ^_^ dupa ce se termina si aia ... iar drumuri .. back & forth ..pana in godd / shut

daca ai caine :P de la 68 la 76 poti bate linistit in Silent Valley :P ... iei 700-900k per mob

Link to comment

ca sa pui MW pe arme (si armuri de altfel) ... tre sa iti pice "Saeron Bead grade X Y Z" de la agathioane (la agathion de 50 tree branches pica B grade ... si la ala de 150 A si S grade)... si MW il pui pe arma de la Santa :P

si nu ... nu pierzi ench de pe arma :P

WADAFAC AR IU TALCHING ABAUT??

Saerom Bead pica de la Agathion Saerom ala de 50 de crengi si e random poate sa-ti pice B-A-S-S80 . Saeromul cu 150 de crengi iti da doar 20 de minute de vitality la 12h timp de 30 de zile . Eu am luat de la agathionul de 50 Saerom S mult timp in urma si Aux Ews .

Link to comment

WADAFAC AR IU TALCHING ABAUT??

Saerom Bead pica de la Agathion Saerom ala de 50 de crengi si e random poate sa-ti pice B-A-S-S80 . Saeromul cu 150 de crengi iti da doar 20 de minute de vitality la 12h timp de 30 de zile . Eu am luat de la agathionul de 50 Saerom S mult timp in urma si Aux Ews .

Si ala de 50 de crengi il folosesti odata sau cum ?

Si la alea cu star si beads ce pica ?:D

Si unde pui Mastery pe weapon ?

Link to comment
Guest Aheaheahea

star = random chance accessory item care iti da vitality buff de 5/20 min si care dureaza de la 3 ore la 20 de zile sau mai mult

beads = shit

ala de 50 crengi pica cadouri si vitality freeze 1 h

ala de 150 vitality buff 20 min

la npcu cu santa

Link to comment

3 castles, all wards. OOC detagged, tempest dont war back, same fro DT. Borred going out.

de tempest ce pot sa iti zic, suntem niste prieteni de pe vechi servere si playtime-ul acolo e cam "normal" adica cps cu 4-5-6 ore playtime ) si destui fara cp ce merg ca drivers si asa mai departe. deocamdata mai muncim si noi la ceva iteme si ce mai e pe acolo. putem face tiat de fiecare data cu lumea ce e si asta e okey, crystale la lilith, etc. in general seara suntem cam 50+ aproximativ online, dar e ok. ca majoritatea de acolo cunosc gracia destul de bine. okey, unii o mai gafeaza cand dau in obelisk la tiat si fac acolo mass spawn, dar wtf se mai intampla ) . nu suntem un clan care sa poata faca fata catre laylow sau chiar ooc momentan, si zlokob cand a facut clanul mai mult de asta l-a facut sa fim impreuna pe undeva. e okey si cozy :) vedem si ceva ninja la epics poate poate :))

Link to comment

Intrebari:

1. Stiti cumva daca au schimbat astia ceva la botu de shop ? de aseara nu mai merge am dat logout si de atunci nu mai merge nici un cont sa il loghez cu botu lor ...

2. Se merita sa tin AS in loc de FB pe sws ? Am auzit ca multi prefera AS pe sws ... opinii ?

Thx!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...