Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

cand craftezi A sau S sau S+ ... ai o sansa ca itemul sa devina FOundation item adica mai capata o optiune in plus ( sa fiu sincer nu mai stiu care sunt acu) ... e ca un soi de "augment" care ai sansa sa il capeti cand craftezi ceva ...

la seturi de exemplu ... daca ai full foundation .. o sa ai optinile de set (de ex ce plm iti da DC robe ... +o alta optiune)

uite am gasit un topic care explica cat de cat .. care e treaba

Edited by Animosity
Link to comment

http://l2info.arktic.net/ch_goddard.shtml

Aparent Giranul e CH A grade precum si celelalte CH-uri din Aden Goddard si Rune si CH-urile cu siege exceptand Fortress of Resistance insa asta prea putin conteaza , personal cred ca am intrat in CH de vreo 3 ori saptamana asta .

Birdie daca te tin buzunarele ia-ti Saerom's Bead A grade din Rune Township 400kk sa-ti faci dualele foundation :)) Eu am cumparat un BEWS si nu mai am dineros acum trebuie sa strang pentru DLE :|

Link to comment

ba .. care esteti fiind =)) va anunt ca azi am atins lvl 22 in viata ... a fost un grind teribil dar am ajuns cu bine =)) so tonight i`m wearing my shinny new D grade hanorac ... and a shinny beer potion .. si dau chermeza la taverna locala =))

Sper sa-ti dea PK un party de Dark Elfi .

Da Buugy mai jucam :)) inca 5 lvl si mini cov insa aparent nu prea se cauta wk la party in it/mos , de ce ? nu stiu .

Link to comment

care stie sa explice mai amanuntit cu ce se mananca territory wars cand se face cum se face etc si cum se fac territory badges aia (nobless):D

nu de alta dar la barakiel is in jur de 200++ si duc rb`u in fortress , deci undeva prin vara o sa fac :))

http://www.lineage2media.com/TERRITORY%20SIEGES%20Gracia%20Final.html

te doare mintea ce ai de facut oO

ma gandesc ca singura sansa e sa .. ai sub de dagger si sa dai spam la stabs pe Barakiel QQ

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...