Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

nu stiu.. depinde plm

am un prieten aw, care juca pe dex c4, si la buffe de pp+bd nu lua bataie nici de la pw, nici de la th.. - same level, ~same gear

pentru ca pe c4 nu era nici un pw care sa stie sa joace.

oricine poate sa bata pe oricine , daca e same gear/level depinde de switch/trick/bluff/crit on stab.

eu prefer PW decat aw, pentru evasion.

Link to comment

nu stiu.. depinde plm

am un prieten aw, care juca pe dex c4, si la buffe de pp+bd nu lua bataie nici de la pw, nici de la th.. - same level, ~same gear

cum a zis si iverson, este vorba si de sansa si sa stii sa joci , dar in mare parte pw-ul pleaca favorit datoria dodge-ului care te face sa nu primesti dmg pe skills :D

pentru ca pe c4 nu era nici un pw care sa stie sa joace.

oricine poate sa bata pe oricine , daca e same gear/level depinde de switch/trick/bluff/crit on stab.

eu prefer PW decat aw, pentru evasion.

sa nu uitam de skillul de la lvl 79 dodge si 81 parca ridding wind care sunt foarte bune la pvp =)

Link to comment

Nagasaky' date='23 October 2010 - 10:12' timestamp='1287821535' post='5429847']

 Salut, inca o intrebare de-a mea. Nu prea am vazut multi SK in joc ... sunt buni de ceva? Se merita sa imi fac unul? Sunt cautati in partyuri / clanuri etc? 

tancii de fel sunt cautati cam in fiecare setup de party. am vazut si DD cu tanci si magi neaparat cu tanc pentru party ud. depinde , cu cine incepi un server sau daca sunteti mai multi etc. in rest n`am idee, stiu doar ca se folosesc si sunt de baza si la oly de asemenea.

Link to comment

a da si bomba cu new server www.l2dex.eu am vazut`o.

multe bombe zilele astea , ii uram success si lui si celor de la www.rpg-club.eu

sper sa faca l2retail ca si l2ru aka free 2 play ; sa ne scapam odata de toate prostiile astea de servere privat, deocamdata asta e, daca nu stim rusa sa beneficiem de l2ru

Top 15 nuker parties from ru off top ally dau fail la anthy pe Freya http://www.bloodbros.lt/cadmus-antharas-first-raid-in-freya/

servere nepopulate mai ating ceva pe freya daca e facuta dupa retail? =)) logic ca pe l2.ru se poate.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...