Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

S-a discutat ceva la Plangeri la adresa moderatorilor. Cititi acolo inainte sa continuati cu subiectul acesta.

ai citit postul meu de acolo? astept raspunsul lui iceman, nu de alta daca o sa fie ceva pot apela la cineva mai sus decat el sa ramana cum a fost intotdeauna topicul acesta ( a nu se interpreta ca o amenintare, bine din cat stiam doar q si vraz, zato si tot erau mai highed ranked ca iceman :D, si vraz, zato si tot s-au retras, deci ramane q, daca o sa fie o sa faca un request la el)

Edited by Buugy
Link to comment

as vrea sa fiu online dar... : si trebuie sa fiu prezent la aman2.

daca e sa ma intrebati ceva mai postati odata ca nu mi`a sarit in ochi nimic legat de mine :)

sper ca o duceti toti ok :>

tinere esti la umf iasi?

@superstar .. paradoxul sta in faptul ca la fel ca lineage dex sau serverul ala rusesc de lineage, mu linkmania e server privat si nu mai moare nimeni de reclama.

@alina .. define sws ofensiv :D (sa pui /attack de la f1 la f12 pe prima bara? :D )

Link to comment

Well , all good things must come to and end , right ?

Habar n-am cum sa scriu postul asta , habar n-am de ce fac asta ...de fapt stiu de ce fac asta ..dar prefer sa ramana o parere de a mea :) .

De vreo jumatate de an mai activez pe linkmania din cauza topicului cu l2 si implicit a voastra ...dar acum se pare ca trebuie sa ma retrag de tot de pe linkmania .Imi pare rau ca fac asta , dar nu se merita sa mai stau pe aici .

In primul rand as vrea sa va multumesc tuturor pentru toate momentele frumoase petrecute aici / pe serverele jucate .Nici o mini-comunitate de pe linkmania nu a fost asa de unita , amuzanta si prietenoasa .

Respectul meu pentru voi toti , in special :

SilenR ( roachere vezi ca vin prin iasi peste vreo juma de luna , te astept la o bere )

crynow ( multam pt tot ajutorul de pe dex ,pt sfaturile ce tin de irl si scuze ca nu m-am putut tine serios de joc - you know me , nu am rabdare :)) )

xIcarus ( roachere mai lasa HoN`ul , vezi ca ai bacu )

pyro ( ungure te astept si pe tine la o bere )

iverson ( merci de powerlvl pe dex si de lectiile de pe pvp servers ,te astept si pe tine la o bere cu pyro si Silen )

kBm ( cocalareee esti dat draq :-* )

Raw^ ( ba ce-mi placea sa ma iau la cearta cu tine , sper ca nu te suparai prea tare :D )

Birdy ( keep trolling linkmania and annoying bunny \m/ )

Shade& Forbidden ( Respectul meu baieti , ati stiut sa va faceti meseria )

alina_suky ( the only girl from this topic :D:D ...tu si raw )

buugy ( multam ca m-ai ajutat in topicul cu plangeri ,multa bafta inginere )

Phyxion & zbk ( ce-as mai fi jucat pe dex cu voi , freakingnolifers :D )

Thor@( nu te cunosc ff bine dar din cate am observat esti singura persoana care le poate da 'clasa' la toti :) )

Spydy , Nagasaki,jimmy89,Nyuu si restul cu care nu am avut onoarea sa joc - poate ne intalnim pe vreun server daca-mi revine chefu` de l2 :D ..

In final va doresc multa bafta tuturor .Bafta cu facultatea ,cu job`ul , cu viata , cu lineage`ul si cu ce mai vreti voi .

Sper ca asta sa ramana ultimul meu post pe forumul asta , good bye guys :tiphat:

Link to comment

SHOCKING NEWS !!! :D

catalin vrea sa mai adauge in nou server pana la sfarsitul anului. de data asta baga Freya!

"we will open a new server with FREYA till end of this year ."

"wait and see"

"an announce will be made soon"

"Freya srv will be opened 100%. hardware was already ordered."

"the new srv it is a certain ."

Link to comment

Eu sincer as pune pe serverul nou un c1-c4. Are destule servere pe cronicile alea cretine, ce tind spre WoW.

@andixe ..

Vorbim pe mess iubire ;) Cat despre venitul in iasi, te astept, dar is al dracu` de scumpe rahaturile astea de carti pe care trebuie sa le cumpar, asa ca nu te astepta sa-ti fac cinste cu vreun vin la 800 de mii :D

Link to comment

SHOCKING NEWS !!! :D

catalin vrea sa mai adauge in nou server pana la sfarsitul anului. de data asta baga Freya!

"we will open a new server with FREYA till end of this year ."

"wait and see"

"an announce will be made soon"

"Freya srv will be opened 100%. hardware was already ordered."

"the new srv it is a certain ."

uite ca isi cam atinge scopu catalin asta cu freya lui cu tot... incet incet uita lumea ca vine sf lu octombrie si trebuie sa bage GF

cred ca 99% nici la sf lu noembrie nu o sa fie GF pe dex

Link to comment

Eu sincer as pune pe serverul nou un c1-c4. Are destule servere pe cronicile alea cretine, ce tind spre WoW.

@andixe ..

Vorbim pe mess iubire ;) Cat despre venitul in iasi, te astept, dar is al dracu` de scumpe rahaturile astea de carti pe care trebuie sa le cumpar, asa ca nu te astepta sa-ti fac cinste cu vreun vin la 800 de mii :D

fugi la zoom sau duplex

Link to comment

pvp, wr vs mm :D

credeam ca e lvl 83 dar cand am verificat, surpriza http://img686.imageshack.us/img686/9735/shot00009wq.png

si vorba a fost sa facem pvp doar selfbuffs, dar el avea si dansuri :))

http://img638.imageshack.us/img638/6962/shot00000eu.png

http://img156.imageshack.us/img156/460/shot00007dm.png

sa mai zica cineva ca wr nu e bun la pvp :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...