Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

andixe m-am saturat de facultate ma! :o

@ daca stie cineva (buugy, care e din iasi de exemplu) de unde as putea cumpara un schelet pentru medicinisti, adica mai precis pentru monica, il rog sa imi lase un pm.

O seara placuta! :tiphat:

Razvane o sa vb cu prietena, ea e la medicina anul 4 si o rog sa imi spuna daca stie.

Link to comment

Ba frate, care e plictisitu de tot da edit la posturi? Macar lasa "this post has been edited by X ". Si in pulpa noastra, obisnuim sa lasam adrese la servere de cand s-a facut topicul, si acum vi tu sa ne strici traditia? Pai frate asta e topic de traditie, moderatorule care esti tu moderator care este.

Mai e ma ceva de dexu ala? Cine face epicii? Tot creed ia tot? La valakas se mai da baiate? m-am uitat azi printre fimlurile mele si mi s-a facut un dor nuebun de l2. da (nuebun) :D

Iversoane traitiar familia, ma itraiesti bah?

Link to comment

mai eu nu inteleg...daca avea linkmania server de l2 ..da frate baga ban warn in toti care fac reclama ...dar asa ..suntem o comunitate si daca jucam jocuri in afara LM,asa ca pls nu mai editati posturile cu adrese ...stati linistiti ca un forum in rusa nu va fura utilizatori de pe linkmania

Peace

Link to comment

Doamne , iara analfabetu` de Stalk3r sau acum a inceput R_Superstar ?

le : Pt cei care vor sa joace pe serverul Rus : http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?p=192175

Va bagati ? Daca e 15x o sa fie destul de rapid cu exp`ul insa ramane vazut rezultatul votului ce va fi implementat pe forumul lor, mai greu la s80 s84 dar acolo e funul :) Gang bang pe genocide ;) . Ultima data era doar administratia din rusia ca serverele Internationale mi se par foarte International English in game.

Wind Raidah! : http://www.megavideo.com/?v=HL60C81S frumos jucat.

@p.s mod' with da edith leave the outlaws al0ne.

Link to comment

dexu e bine sanatos. pe ive degeaba il intrebi ca nu l-am mai vazut de ceva timp online :)

majoritatea epicelor le face creed, dar mai gasesc si ET cate o poarta de intrare.

tot dexul asteapta cu mainile deschise GF, anuntat la "sfarsitul lui octombrie" :))

la mancat si pe el facultatea :D

jimmy dexu e ' mort ' asa cum se zice sau mai misca ceva pe la siege ?

Link to comment

dexu e bine sanatos. pe ive degeaba il intrebi ca nu l-am mai vazut de ceva timp online :)

majoritatea epicelor le face creed, dar mai gasesc si ET cate o poarta de intrare.

tot dexul asteapta cu mainile deschise GF, anuntat la "sfarsitul lui octombrie" :))

la mancat si pe el facultatea :D

jimmy dexu e ' mort ' asa cum se zice sau mai misca ceva pe la siege ?

Link to comment

Exista o sectiune publicitate pentru reclame.., iar pe langa asta ..intamplator.. si un regulament care nu e facut degeaba, ai vre-o problema cu asta ?

This post has been edited by Stalk3r: 16 minutes ago

Reason for edit: Warnup + pauza 3 zile

=)))))))))))))))))))))))))))

Your life here will gonna be a misery , i can promise you that :) .

Sau pe intelesul tau : viata aici o s-a fi-e nasoala pentru tin-e .

edit : Guys , help me here http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=35283&st=4450&gopid=5406221&#entry5406221

Danke :)

P.S Mi-ar prinde bine ajutorul lui Thora pentru a confirma unele lucruri , poate pueti da de el :tiphat:

Link to comment

degeaba andi...cutitu si painea e la ei....sa facut reclama si la dex..care e privat...si la kastien...care privat..roxi care e privat...iar ceilanti moderatori vechi nu au zis nimic...pacat de generatia actuala...au uitat de unde au plecat

S-a discutat ceva la Plangeri la adresa moderatorilor. Cititi acolo inainte sa continuati cu subiectul acesta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...