Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

acum am un nou scop: sa iti dau LAMA !!! :> :x

that sounded so wrong .. for so many reasons .. :rofl1:

Well ... i am officially .... officially DONE with Lineage II. Am descoperit ca nu mai am rabdare deloc sa joc .. si nici pentru joc in sine .. care nu mai ofera nimic (done it all ... seen it all .. ) ^_^ therefore imma delete de game .. and put it to rest.

PS - ma indoiesc ca am sa mai postez p'aci

PPS - need new game & forum thread to troll

PPPS - need a new avatar ... (no naked women pls)

Link to comment

hai cu mine in uncharted waters pasaroi :P jocul pare de cacao, dar sincer ideea jocului e calumea.. pe 1oct e versiunea live :P

ps: sunt silen, dar mi-a dat stalker suspend deoarece i-am argumentat ca-i analfabet..

pps: daca gasesti vreun joc ce crezi ca se merita posteaza-l aici

ppps: no pm, s-ar putea sa iau suspend si pe contul asta

Link to comment

hai cu mine in uncharted waters pasaroi :P jocul pare de cacao, dar sincer ideea jocului e calumea.. pe 1oct e versiunea live :P

ps: sunt silen, dar mi-a dat stalker suspend deoarece i-am argumentat ca-i analfabet..

pps: daca gasesti vreun joc ce crezi ca se merita posteaza-l aici

ppps: no pm, s-ar putea sa iau suspend si pe contul asta

well don't just stand there 8-| details son ... DETAILS

download link, gameplay video, account registry website 8-|

GIEF ALL !

Link to comment

hahaha, uite cu asa ceva sa tot farmezi:

http://www.mobilna-oprema.si/slike/prikazi.php?sid=711

:coffee:

well don't just stand there 8-| details son ... DETAILS

download link, gameplay video, account registry website 8-|

GIEF ALL !

mai, deci e un mmo care nu se bazeaza numai pe pvp/grind/spammuri cu heal in mortii matii sau maine la 2 siege la oren baieti :D

-in fine, sa iti zic asa pe scurt: jocul se plaseaza prin Europa secolului XVI si iti poti alege una dintre urmatoarele factiuni: franta, uk, olanda, spania, portugalia si venetia.

-poti avea clase din 3 ramuri: aventurier , negustor sau luptator -> clasele aici click*

-poti sa iti iei orice skill doresti indiferent de clasa pe care o ai, doar ca daca skill-ul respectiv nu e "favorit" o sa il poti creste un numar mai mic de levele

Pana mea, nu ma pune sa iti descriu jocul -_- Initial pare de cacao, dar mie mi s-a parut super interesanta ideea jocului cat am fost in beta. Daca vrei sa incerci asteapta versiunea live - 1oct :)

Link to comment

rusine sa imi fie, promit sa nu mai fac pana la urmatorul pvp...

btw skilele la pw pe ce atribut sa le enchantez ?

Ti-ai facut lightelf pvper :wub:

Spidi pune pe earth, putini pun earth atribute pe armuri, stii wind earthu, destul de rare, scumpe etc. cu 300 atribute enchanted la arma si +12 > skills cred ca pici dintr-un BS un healer. pw e mai mult char de dat cp/hp jos fast datorita 1/2 HP rate urias, pt 1 hit/kill nu prea.

Link to comment

Ti-ai facut lightelf pvper :wub:

Spidi pune pe earth, putini pun earth atribute pe armuri, stii wind earthu, destul de rare, scumpe etc. cu 300 atribute enchanted la arma si +12 > skills cred ca pici dintr-un BS un healer. pw e mai mult char de dat cp/hp jos fast datorita 1/2 HP rate urias, pt 1 hit/kill nu prea.

de pietre nu imi e ca farmez aka / zariche si farmez in gc :D

pietrele le scot nu imi e mie de pietre, ideea e sa imi debaneze astia arcasu sa imi recuperez baiumu :)

Link to comment

nah, am mai explicat odata. pentru un extra sub skill. unu mai mult decat normal :)

Se numeste *cough*exploit*cough* . Lasa ca mai aveti vreo luna si ceva si va expira .

Hai care se ofera pe Arion sa-mi lase un buffer ceva , cover preferabil sa ma cresc din nou ca de titan m-am plictisit si am dat reroll pe OL - lol .

Link to comment

logo.png

Salut,

Nu stiu daca s-a mai discutat aici, dar as vrea sa va anunt ca cei de la !$@! vor deschide in curand ( Noiembrie 2010 ) un nou server de gracia final. Rates intre 7x-15x, se va face un vot deschis pentru comunitate astfel incat se va decide de acolo. Serverul este International, Gracia Final PTS official files. Fara bugs (3 maxim din ce am vazut), fara lag (servere hostate in germania), doar lineage2 pur si o gramada de playeri de pe serverele oficiale. Cateva filmulete de pe low rate-ul ce il au, gasiti aici : @!#@ . Serverul de x5 are cam 5000+ playeri, ne asteptam sa fim tot vreo 5000 de playeri si pe noul server.

Mai multe detalii pe forumul lor; adresele pot fi gasite mai jos. Bafta si success, ne vedem pe acolo.

Site : $!@##@!

Forum : @#$%@#%

L2 Chronicle : Gracia Final 100% cu fisierele PTS oficiale.

Daca tot e sa jucati iarna aceasta lineage 2, macar sa fie un server gratuit de calitate. Pentru a fi siguri ca vom fi mai multi jucatori acolo am facut si acest post.

Daca ai bunavointa si chef de lineage 2 iti vei anunta si prietenii si te vei alatura acestui server!

Avem o sectiune special pentru publicitate, foloseste-o cu incredere!

Link to comment

Da da stim, eu o sa fiu acolo cu rozalii, dar nu stiu cat o sa joc, lene mare dupa munca cine mai are chef de l2. O cana de vin si un filmulet cu prietena in pat si somn pana a 2-a zi la munca.

Poate o sa puna freya ca pe l2ruoff, ar fi si mai bine.

@ Got money for cakes, plvl 3-4 zile pana la 79 apoi doar pvp

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...