Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

#@$#@ daca vreti sa va distrati odata , mie mi`a placut cat am jucat ( vreo 4 ore )

Exista sectiunea publicitate, data viitoare vei primii warn, sau mai rau.

frate tu du-te si invata limba romana inainte sa editezi posturile altora.. "vei primii" auzi.. au aruncat si shade si mada un ochi pe aici si n-au avut nicio problema cu posturile de genul.. Acuma culmea, vine un analfabet care nu are nicio treaba cu jocul respectiv sa ne editeze posturile. Tare nu? :D

Link to comment

Ba frate e topic da laineigi, de ce nu avem voie sa postam adrese de servere? Si cei care o fac, pun pariu ca poti deosebi intre cine posteaza cu scopul de a face reclama, si cine posteaza o adresa cu speranta ca 1-2-3-100 ce citesc forumul, s-ar duce cu el pe serverul respectiv.

Grow some brain! And yeah, i'm pissed off, tocmai am ramas cu o restanta ce ma costa 100 ron :hair:

Link to comment

Stalker nu stiu cine esti, dar nu mai fa din astea, aici se discuta despre lineage, se posteaza servere private (@pirat) asa a fost intotdeauna. Nimeni de aici nu joaca pe off, majoritatea sunt D3X players sau RPG-club (damn am facut reclama).

@bah am chef de un l2, dar nu am cand sa joc, imi urasc munca :(

@@ Crynab cum sa platesti restanta, aduci 1 bruneta si te rezolv la meditatii|:D

Link to comment

#@$#@ daca vreti sa va distrati odata , mie mi`a placut cat am jucat ( vreo 4 ore )

Exista sectiunea publicitate, data viitoare vei primii warn, sau mai rau.

Stalk3re care ne esti in ceruri,

Vie moderarea ta, faca-se voia

IARTA-NE NOUA TOPICUL ASTA

Precum si noi iertam alte topicuri.

Actually :

1. I made this user because of this topic (you can check the date)

2. We spam this topic since 2005

3. We flame in this topic from the second page

4. We "advertise" servers in this topic since 64th post

So, this topic is about spaming, trolling, flameing & "advertising"

Serios acum Stalk3r, topicul asta este o legenda vie a Linkmania... chiar trebuie stricat si asta?

Link to comment

lasati-l ma ... ca e nou si nu stie care e mersul inca ... 8-|

Stalker mama .. de cand a fost deschis topicul asta ... sa vorbit in el de SERVERE private ... in principal de DEX network ... care este server PRIVAT 8-|

Cum sa il avertizezi pe Ive prentru reclama ... for fucks sake :rofl1:

la vazut in poza de la avatar mai mic si grasut de aia :nanana: ce mai fac baietii?

Link to comment

eu am lasat-o mai usor cu l2. zilele trecute m-am dat iar pe cs, putin mai mult, pana mi-au dat astia ban permanent pt norecoil, auzi :D dar dupa 2-3 zile de discutii pe forum s-a scos banul ;)

dar de jucat l2 tot pe dex joc. daca ma las de dex (detot, nu cum am facut cu l2inc sau rpg, sa joc putin, sa mai scap de monotonia de pe dex, pe moment) ma las de l2 definitiv :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...