Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Vi se pare ceva extraordinar? Boobs au noroc de xparty si iparty. Constanta din care face parte Kamyl cu Daredevil si ceilalti s-a format pe aerith, fiind parte din RC, iar DD si inca 3 au fost in constant partyle meu pe Roxy. Nu sunt playeri out of ordinary, doar buni. Pacat ca nu am timp sa joc cu un bishop sau EE sa vededi prohealer:(

Link to comment

Bine multumesc, injur sistemul cu fiecare ocazie, ma razbun pe viata virtuala si imi continui umila existenta (so far ^^ ). Ca tre' si oleaca de L2, topicul e mort, dexul e mort, shade ne-a parasit (pe noi linkmaniacii), aaand ...

Sti ca ai de onorat o promisiune

Hai sa mutam spamul la sectiunea de spam :D

Stiu bah ca am de onorat... am si onorat-o oarecum. Si-mi cer scuze.

Am fost saptamana trecuta prin Bv, da` n-am avut timp... :(

Oricum e frumos, nimic de spus... nu mai fusesem de vreo 2 ani... intr-adevar "probably the best city in the world". E mai frumos centrul din Bv decat tigania din Buc.

Pacat ca a "plecat" Shade... :(

@thora .. hai pe serverul de lineage postat de andix - c6

Scuze de intarziere... am uitat de reply... mai ales ca s-a dat cu close in topicu` ala... inteleg ca a si decedat serveru` intre timp... :(

Ideea aia cu server de c1 a cam picat... da` m-as baga la un c1... da` sa nu fie in limba rusa :D

NEWS :

Bah, astia inca fac update-uri la Lineage I =)) au ajuns la season 3. Au bagat 2 clase noi.

Inca Lineageu` nu e mort de tot. :P

BREAKING NEWS :

Cica se pune de o orgie lineageistica. Pe 4 septembrie, mare gather intre GMii si adminii de Lineage I si Lineage II cu jucatorii de Lineage I si Lineage II la un loc. Perversiune or smth...

Cine n-are ce face poa` da o fuga sa ne zica si noua cum a fost =))

Lineage & Lineage II PAX Prime Meet & Greet

Link to comment

Lineage e de domeniul trecutuil ... gata nu mai am nici macar kitul de C4, care a stat in calculator din 2006. Am sters tot :<.

Lineage 1? Mai exista server OFF pt asa ceva? Anyways nici n-am avut curiozitate sa caut pe youtube cum e gameplay la lineage, si nici nu o sa o fac ^_^.

Cheers and beers ladies, :tiphat:

Link to comment

cry defapt s-ar putea sa fie mai multi playeri de L1 decat de L2 pe retail :)) in fine, daca vrei sa joci un diablo 1 mmo, ti-ai gasit jocul :P

@thora.. si eu caut un server c1-c4 low rate si stabil.. oricum, cred ca incerc putin vindictus; pare interesant.

ign Razvan, Dievdash sau UltimulDac

Link to comment

cry defapt s-ar putea sa fie mai multi playeri de L1 decat de L2 pe retail :)) in fine, daca vrei sa joci un diablo 1 mmo, ti-ai gasit jocul :P

@thora.. si eu caut un server c1-c4 low rate si stabil.. oricum, cred ca incerc putin vindictus; pare interesant.

ign Razvan, Dievdash sau UltimulDac

silen..ti-am dat add pi mies..nvm :crazy: sa vb cu tine...dar maine,acum..treburii

Link to comment

silen..ti-am dat add pi mies..nvm :crazy: sa vb cu tine...dar maine,acum..treburii

mie imi plac mai mult "treburile" dimineata :D detaliez pe privat ca sunt si copii (andix si raw de exemplu) care urmaresc acest topic :))

m-as baga si eu la vindictus :X ...pare super ...

atunci ne vedem.. cand ne-om vedea :P snowlink zice ca mai e pana fac server EU

oricum eu nu inteleg cum poate face cineva un joc fara clasa de archer :o as vrea un mmo gen mount/&blade in care sa pot tine 2h sword+bow

Link to comment

mie imi plac mai mult "treburile" dimineata :D detaliez pe privat ca sunt si copii (andix si raw de exemplu) care urmaresc acest topic :))

atunci ne vedem.. cand ne-om vedea :P snowlink zice ca mai e pana fac server EU

oricum eu nu inteleg cum poate face cineva un joc fara clasa de archer :o as vrea un mmo gen mount/&blade in care sa pot tine 2h sword+bow

adica ti-o faci dimineata ? np , copilul intelege.

adica e server korean ? scrie totul in koreana ? exista patch ceva?unde te apuci tu ? are doar 2 clase ?:o

Link to comment

:coffee: tinere ma cunosti prea bine incat sa faci astfel de greseli :P nu ca nu mi-ar placea solo, dar e de rau cand monica e geloasa..... o fi pw-ul light elf, dar tot dagger ramane :(

ma cica e server US.. daca merge sa joc pe el, acolo ma apuc :P da, cica momentan are doar 2 clase: dualist si tanker, dar or sa mai bage nuker si archer

btw: :))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...