Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ala e silen... dar blah, am uitat aseara sa dau pe cubice.. am 3 charuri cu cubic :P

cel mai usor e sa faci partea cu manorul, eu am facut fructele la oren, mai sus de ivory. am luat 6-7 fructe / mob, deci 6-7 seeds de fiecare si ai terminat :) asta doar daca ai noroc sa prinzi seminte de la manor :P daca nu gasiti seminte, incercati sa imi dati pm, parca mai aveam eu cateva.

inca ceva: sunt 2 posibilitati la questul asta: manor si pescuit. daca va da de pescuit, dati abort si luati questul iar pana va trimite la Warehouse Chief Gesto. asta e partea cu manor. bafta ;) poate voi luati enchanturi mai bune, eu mai sus de eac nu am urcat :)) pana acum :>

Link to comment

jimmy sansa sa-ti pice un anumit cristal e influentata de vreo ceva, cum ar fi level?

@iversoane nu te duce la FEAA, mai bine alegi farmacia ;) Eu inca ma gandesc pana luni unde sa raman dintre Automatica CTI (Calculatoare si Tehnologia Informatiei) si ETTI (Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei), doar la astea 2 am dat. Initial vroiam sa dau la Cuza la Info, dar dupa ce am aruncat un ochi pe materia de la toate cele 3 facultatile am zis ca la Automatica ar fi cel mai bine.

Link to comment

Bleah, doar cat am facut questul cu cubicul si am luat parte de ewd :<, clickuit prea repede la manor => 43 ML (restu nu am dat la trade) din 170 and so on. Dar am observar ca nu baga cacatii dracu crop de cbp/dmp pt aden (55-62 lvl).

Ah, si un avadon gaiters la kamaloka 56 o.O and ofc i didn't had quest :D.

Si bleah, rpea rupt dupa 5 ore de jucat pe wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa mai farmez.

to tot full e ma? :-/

Link to comment

Bleah, doar cat am facut questul cu cubicul si am luat parte de ewd :<, clickuit prea repede la manor => 43 ML (restu nu am dat la trade) din 170 and so on. Dar am observar ca nu baga cacatii dracu crop de cbp/dmp pt aden (55-62 lvl).

Ah, si un avadon gaiters la kamaloka 56 o.O and ofc i didn't had quest :D.

Si bleah, rpea rupt dupa 5 ore de jucat pe wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa mai farmez.

to tot full e ma? :-/

ead :/

Link to comment

crynab , ca sa cresti petu tre sa bati la mobi de lvl lui ...si PETU SA II BATA , nu tu .

asa face xp fff repede , si dupa ce il faci lvl 68 poti sa pui wolfu sa bata pt tine in woa si tu sa stai in cur si sa te uiti la altii cum farmeaza .

le : buffalo ? =))

ce faci ma cu ala :D

Link to comment

crynab , ca sa cresti petu tre sa bati la mobi de lvl lui ...si PETU SA II BATA , nu tu .

asa face xp fff repede , si dupa ce il faci lvl 68 poti sa pui wolfu sa bata pt tine in woa si tu sa stai in cur si sa te uiti la altii cum farmeaza .

le : buffalo ? =))

ce faci ma cu ala :D

il mulge la lvl mai mare? :crazy:

e ceva activiti pe erpigi?

Link to comment

Frateh, am luat un buffalo de lvl 25, da sa moara bibi ca abea creste. eu am facut 50% el a facut 80%. wtf ? E din cauza ca e gap prea mare intre levelele noastre? Sau asa tre sa creasca? o.O

iti faci un char de 20.. cat faci tu level 30 el o sa fie 55-60 ;) apoi il evoluezi si il cresti de pe charul tau. In juma de zi il faci 86, dar iti mananca xp la greu

crynab , ca sa cresti petu tre sa bati la mobi de lvl lui ...si PETU SA II BATA , nu tu .

asa face xp fff repede , si dupa ce il faci lvl 68 poti sa pui wolfu sa bata pt tine in woa si tu sa stai in cur si sa te uiti la altii cum farmeaza .

le : buffalo ? =))

ce faci ma cu ala :D

red= numai wolful si dragonul cresc asa, si asta inainte de interlude, dupa interlude niciun pet nu trebuie sa bata ca sa ia xp, e xp leecher:P

blue= da.. are niste abilitati de melee nesimtit de bune wolful. Asta e unul dintre factorii pentru care nu mai joc lineage (wc 68 full buff+songs in avadon, vine un fenrir si-mi da 4 bucati, wtf?)

green=greater heal+melee buffs :P

@am auzit ca mai nou o sa fie si dwarfu` buffer.. adevarat? :coffee: astept paladinul de la dark elfi ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...