Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Nu cred ca nu poti face rost de macar 1-2 ore pe zi :D

And for my haterz <3 , am scapat de mania de a face OE.

ce oe ma ? :))

daca incerci de la +3 la +4 e de ajuns ca sa pice :)) .

O grama' de chestii noi ce tre' testate.

chiar prea multe ....dwarfu buffer ? am trait sa o vad si p asta :))

Link to comment

apoi silene , eu jucai pe un 25x de gf ...dar aparent pc`ul meu se blocheaza cand deschid l2`ul ...asa ca m-am lasat de el pana termin supernatural de vizionat :)) ;

no , te pup ..pa :-*

aaaa.. atunci raman la mount&blade, navyfield si afrika korps o perioada mai mare de timp :P

no, te pup ..pa!

Crynab,,, vitality points iti mareste xp primit. lvl 4 adica maxim vitality = 300% more xp. adica joci pe server de 5x cu vitality 300% = asemenea 15X server, la xp si sp

mda.. haideti o data cu serverul ala c1-c4!!! mi s-a acrit de joc lineage cu influente de final fantasy, wow si mai nou rappelz.. daca tot incep sa copie features din toate jocurile, poate sa gandesc sa bage si un pvp in oly mortal kombat-like.. "Tradare! Dar sa stim si noi" ;)

Link to comment

Nu e chiar asa. Pana acum, si inclusiv, Lineage e jocul in care faci cel mai mult pvE pentru a face lvl up. Deci da, s-au gandit si eu ca dupa 8 ani de farmat ca niste imbecili, player-ii care vor sa inceapa o noua viata in ale Lineage-ului sa fie scutiti de sute de ore de farm pentru a atinge level maxim. Mie chiar imi place chestia asta cu vitality :D .

Maine sper sa lovesc B grade's si apoi cemetery maxim la ewb/eab.

Mak3 tu ce nick/clasa ai?

Link to comment

Nu e chiar asa. Pana acum, si inclusiv, Lineage e jocul in care faci cel mai mult pvE pentru a face lvl up. Deci da, s-au gandit si eu ca dupa 8 ani de farmat ca niste imbecili, player-ii care vor sa inceapa o noua viata in ale Lineage-ului sa fie scutiti de sute de ore de farm pentru a atinge level maxim. Mie chiar imi place chestia asta cu vitality :D .

Maine sper sa lovesc B grade's si apoi cemetery maxim la ewb/eab.

Mak3 tu ce nick/clasa ai?

ekam / soulbreaker

Link to comment

pai cry, eu am inceput prima data cu un OL, si cum joc eu mai rar, l-am facut 59 intr-un final si m-am cam lasat de el. ceilalti au ajuns 77+ cu care am icenput prima data... apoi am inceput o academie, am facut wl 40, si iar am luat pauza :)

ieri am facut un SE, am terminat academia. posibil sa joc pe SE de acum inainte, daca e sa mai joc. Numele tot ZunZe ;)

depsre ch, nu avem. s-a incercat o fortareata, dar au venit clanuri de S-uri peste noi... si au luat-o ei... aiurea :) nu facem fata inca

momentan in clan sunt cateva DC robe seturi normale, restu common items, etc...

Link to comment

pm corupted pt clan. e lider TheOthers clan pe rpg x5. acolo sunt majoritatea din creed si et :D

desi acum e clan lvl 6 si 2 royale, nu cred ca mai e loc... dar dati PM... poate se maif ac academii intre timp pt mai mult ;)

oho cool story deci s-a mai adaugat un clan bunicel acolo, daca e asa cum zici tu.

+ ce clanuri mai sunt pe acolo, imi face pofta de joaca iar.

apropo theothers rpg-enX5 au ceva forum? niste cunostinte mai vechi non-ro hardcore muda's m-au intrebat

//LE am gasit : http://theothers.pvparena.net/

Link to comment

@Phyxyon mai joci pe Arion ca as vrea sa ma reapuc si eu !?

Status: Admis buget FEAA - Business Administration ( In English ) , Admis TAXA - Facultatea de Farmacie, de acu incepe greul: anatomie/economie/propedeutica/drept comercial :D

Remember me cand jucam pe G1 si tu erai admin :)) ?

Hehehe

Daca faci cu Dicu Roxana sa stii ca e o profa buna rau :> dar cu atat ramai.

Explica in fuga and shit...

Multi la FEAA <_<

Link to comment

Status: Admis buget FEAA - Business Administration ( In English ) , Admis TAXA - Facultatea de Farmacie, de acu incepe greul: anatomie/economie/propedeutica/drept comercial :D

enjoy your last days of freedom, oricum studentii is de doua feluri studenti la poli si restu :))

Link to comment

enjoy your last days of freedom, oricum studentii is de doua feluri studenti la poli si restu :))

Bah la poli se invata daca stii ce sa inveti! adica 80% din materii sunt crap, daca te axezi pe ceea ce vrei sa faci in viata obtii un job fain, cel putin ca inginer TCM-ist.

Link to comment

nu stiu cry, eu intru rar, si de obicei noaptea... dai pm, dar e psoibl sa fie ori afk, ori in dual, ori altcineva pe char...

I-am dat, cica e full clanu. <_<

Bravo moldovene! Te dreacu de simpatic, un lineage ceva nu bagi?

-edit -

Care e questu 'cela de iti da un enchant pe zi? Un link pretty pls :">

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...