Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

In fine , sunt plictisit de subiectu asta . Daca va place doar sa omorati low lvl's sau undergeared ppl doar ca sa aratati cat de zei sunteti bravo voua . Faceti ce vrei , fiti cum vreti prea putin ma intereseaza . Go big clans and cry for epics .

Nu te obosi degeaba .. nu toti au habar ce e ala fairplay ... 8-|

De ce sa ma duc sa ma iau de unul care are relativ acelasi gear .. si sa risc sa ma bata sa merg invers .. cand pot sa ma duc la lowbies .. si sa ma dau "z3u"

Link to comment

If chuck noris ever saw ce a facut Ice cu forumul asta 8-| ar bate la el ca la hotii de cai

Haide e fain, bine dupa 5 ani cu ala o sa fie weirdo o perioda, dar trebe sa evoulam si noi.

@@ Btw ii ziceam lui soare ca sunt probleme cu db si hdd inainte sa posteze Catalin. Eu, mama omida, prevad ca se va duce toata db de pe arion, wipe hir its comes.

Link to comment

Pe mine sincer m-ar avantaja un wipe pe arion . Cum suntem asa cu clanul am avea sanse relativ mari sa ne luam si noi clan hall si sa crestem mult mai repede si intr-un ritm cat de cat mai apropiat de cei din alte clanuri . Desigur nu ca ei insa nu vor mai fi asa mari diferente .

Link to comment

Se discuta despre un nou format al formului de cand eram eu inca admin la cs, deci cam de 1 an and so.

asa si ? :rofl1: tot cred ca ar fi fost mai de bun simt .. sa se fi facut un poll ..

anyway tot sunt de parere ca new forum vers e full of BS .. i want my old link back :(( :(( :(( :((

Link to comment

era frumos sa fie puse mostre, si sa voteze lumea :D

ot: nu cred ca se da wipe, pentru un simpla problema de hardware... asa ca chill :) au mai fost si altele de genu si nu s-a mai dat wipe in reteaua dexternet de ceva timp la un server deja populat :)

Link to comment

salutare :D nu am avut timp sa citesc toate cele 827 pagini :D pana la urma este sau nu server linkmania de lineage ?

http://img413.imageshack.us/f/shot00018f.png/ -> my char on a dead server ...

Linkmania nu are server, majoritatea de aici jucam in reteaua Dexternet. S-a incercat sa se faca unul cu multi ani in urma dar nu s=a realizat din diverse motive.Go arion, play hard, go pro, die nice.

Link to comment

salutare :D nu am avut timp sa citesc toate cele 827 pagini :D pana la urma este sau nu server linkmania de lineage ?

http://img413.imageshack.us/f/shot00018f.png/ -> my char on a dead server ...

comez to the darc said...we have milk and cookies....spidi are milk....buugy are cookies...iar eu avadon :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...