Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

1 nush despre ce vorbesti :P

2 daca au fost baietii la t-rex si v-au facut tren, e facut cu 1 motiv

3 pvp in duale e cam greu :D

Cu motivul e un clan de cacat . N-am avut in viata mea probleme cu cei din OOC/OOWW cu am cu voi . PvP in duale? Noi eram 6 insi , 2 boxati si eu eram singuru DD . PVP e greu? Hai ma fii serios .

Vii langa mine si imi zici ca v-am furat trexu lol ce scuza si acuma negi . Hai frate am crezut ca el putin mai diferit fata de lolclanu ala . Bowbeforeme da soe din MoS cu toti mobii pe noi ca il cheama clanu . Kalol omoara random healers in pagan . Ce sa mai zic . Parca erai hero plm . Se presupune ca stiti ceva , eu sunt nepriceput ca plm joc de o luna insa voi aveti pretentii ca jucati de pe c x radical din 2. Mda .

Link to comment

AAHHAHAHAHAHAHAH NONFACTORS CRYING ABOUT FARMING ZONE.

Yeah, i'm calling you nonfactor. Oricum tre sa te obisnuiesti cu ideea. Eu cand ma duc in PI la T-rex nici nu ma intereseaza cine e acolo, si nici "HI" nu le zic. Le dau pk direct si farmez T-rexu.

Asta e avantajul in a fi intr-un clan bun/mare. Iti permiti sa dai peste nas la non-factori, si sa ai satisfactie de a-i vedea cum se QQ in fata ta sau pe pm. :))

Link to comment

AAHHAHAHAHAHAHAH NONFACTORS CRYING ABOUT FARMING ZONE.

Yeah, i'm calling you nonfactor. Oricum tre sa te obisnuiesti cu ideea. Eu cand ma duc in PI la T-rex nici nu ma intereseaza cine e acolo, si nici "HI" nu le zic. Le dau pk direct si farmez T-rexu.

Asta e avantajul in a fi intr-un clan bun/mare. Iti permiti sa dai peste nas la non-factori, si sa ai satisfactie de a-i vedea cum se QQ in fata ta sau pe pm. :))

Stii daca patesc asa ceva, dau pm la cealalta ally si sa vina sa ii pice. reversul medaliei.

Link to comment

AAHHAHAHAHAHAHAH NONFACTORS CRYING ABOUT FARMING ZONE.

Yeah, i'm calling you nonfactor. Oricum tre sa te obisnuiesti cu ideea. Eu cand ma duc in PI la T-rex nici nu ma intereseaza cine e acolo, si nici "HI" nu le zic. Le dau pk direct si farmez T-rexu.

Asta e avantajul in a fi intr-un clan bun/mare. Iti permiti sa dai peste nas la non-factori, si sa ai satisfactie de a-i vedea cum se QQ in fata ta sau pe pm. :))

Asa o fi . Plm mie imi place sa fac ceva totusi pentru un clan nu doar sa intru si sa astept iteme . Ne chinuim incercam sa-l crestem si sa ajungem undeva ca asa e usor sa intri intr-un clan mare mai ales ca sunt putini titani pe server . Cu HD mai putin mai tarziu si SA si nu-mi e greu insa de ce sa astept totul moaca .

Ah si inca ceva . E super cand un party de non factori va culca pe voi "supreme ppl " . De chestiile alea nu mai zice nimeni nimic .

Link to comment

Ah si inca ceva . E super cand un party de non factori va culca pe voi "supreme ppl " . De chestiile alea nu mai zice nimeni nimic .

Daca as pati asa ceva vreodata, mi-as da delete la char, dar pana acum nici vorba de asa ceva. Si stai linistit ca nimeni nu asteapta iteme moca, prezentele la epici = ajutat clan = iteme.

Link to comment

cry e discutabila treaba

@slicc .. tot in clan la exya esti?

Da ma . De ce as pleca? Lumea de ok , toti de treaba , ts3 , incercam sa facem aici o treaba si sa luam ch . Chestia e ca nu suntem un clan de pupincuristi sa mergem all hail MR sau OOC/OWW precum RD sau Reapers . Nu stiu Conclave cum mai merge insa din cate am auzit mai mult sta .

@Jarz Prezenta la epici? Fii serios . Asta nu e wow unde statea 100% prezenta la raid in fiecare zi timp de cateva luni ca sa iei un item .

In fine hai sa terminam discutia asta .

Link to comment

Ok, e clar ca nu sti cum merg treburile cu epici/items.

Cei mai activi/cei ce fac daily parties/ cei ce sunt prezenti la EPICI si ofc, in functie de clasa au prioritate la epics.

-Subject Closed-

Buugy, aia e cea mai lame varianta. Reversul medaliei? Razbunarea arma prostului, prin datul unui pm la "enemy ally" recunosti inferioritatea fata de cel ce te-a omorat. Nice mentality you have there ..... /not.

Link to comment

Ok, e clar ca nu sti cum merg treburile cu epici/items.

Cei mai activi/cei ce fac daily parties/ cei ce sunt prezenti la EPICI si ofc, in functie de clasa au prioritate la epics.

Mai pe scurt , aia care sunt online ff mult ,ajuta clanul sau sunt prieteni cu sefu` iau epicele cel mai repede .

Si a fi un clan satelit( pupincurist fata de alt clan ) nu e asa de rau . Ii ajuti , te ajuta ...nu te ajuta , nu ii mai ajuti . E mult mai simplu sa faci antharas`ul cu un clan mai mare decat sa stai 2 luni sa astepti sa ai tu 80 de insi in clan + sa aiba toti macar A + 6 /S .

Link to comment

taota zaua am cautat maj robe craft..si abia acum am gasit...and guess what? :banghead::banghead:

am full set de maj robe :nanana:

gz :D stii, iti lasasem contul si psw de la dorf si iti zisesem ca iti poti crafta cu el, dar tu batman-batman :P

@phyxy daca il vezi pe cristi prin lineage zi-i ca s-ar putea sa ma fi lasat de tot de dex/arion - depinde daca gasesc un server interlude-/- care sa-mi placa sau nu lunile astea; conturile mele raman la clan

Link to comment

offfffff am ratat drama :(

phyx vrei sa zici ca eu is nesimtit ca is din magicr? :))

zilele trecute am mers prin catacomba cu subclasa si erau ceva farmeri fara clan la camera unde farmez eu deobicei,le-am PK la toti... 1 kamael 1 summoner 1 bd 1 wc si 1 ee toti in B-uri, eu... wc 52 cu lup 62 i-am omorat pe toti... mi se pare chiar amuzant sa ii vezi cum QQ pe shout "Karma! MagicR KARMA!" sau pe pm

am mai zis-o dar ...PK-ul face parte din joc

Link to comment

In fine , sunt plictisit de subiectu asta . Daca va place doar sa omorati low lvl's sau undergeared ppl doar ca sa aratati cat de zei sunteti bravo voua . Faceti ce vrei , fiti cum vreti prea putin ma intereseaza . Go big clans and cry for epics .

Din pacate se pare ca nu reusesc sa gasesc odata golkonda ca o omoara mai mult noaptea cand plm nu pot juca . Am terminat si HD+Focus si mai am un TTS ear de facut ca am unu de maj insa la ala nu ma grabesc fiindca vreau sa mai fac rost de niste miduri 76 si sa le bag pe arma poate am noroc si prind ceva mai bun decat 10 p. atk , 14.3 crit si blessed body 10 - 300 hp :S .

Nu m-am suparat niciodata pentru un pvp insa cu unii dintre voi chiar nu are rost sa ma bag la pvp ca nu am sanse . Am avut ieri in party unu din Millenium si tot il omora altu din OOC , incerc sa-l ajut si plm mi-a trimis un nuke de 13k de mi-a dat one shot . Ce sa mai zici .

Daca nu se dadea drumu la curse swords de la lvl mic nu mai erau MR si OOC/OWW asa de zei .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...