Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Guest one.shot

aici vorbiti despre serverul Dex romania?...sau are link mania alt srv....k caut si eu un retail like si nush pe ce srv sa intru...oricum st destul d noob...da tre sa invat odata si odata....astept un raspuns cat mai rapid(vreau sa-mi raspunda cineva activ pe forum...gen:raw,alina,silner,jarzinho...astia care au habar ce vorbesc)

Link to comment

noi jucam pe l2 dex sau l2 arion -> http://www.lineage.ro/ -> forumul de la dex -> http://dex.lineage.ro forumul de la arion -> http://arion.lineage.ro

@alina -> ma nu am zis ca nu ai dreptate; eu nu am jucat pe gracia, insa de cand a aparut c6 tot aud "ee best healer", apoi "se best healer"; adica nu stiu dar atata timp cat bishop-ul stie doar sa dea heal si sa omoare undeadzi nu are cum sa-l scoata asa din peisaj -> eu cel putin asa gandesc.

Link to comment

App care zicea sa nu zicem nimic de lovetokill ? e un prost si jumatate a luat bara si partyu din clan care campase acolo au pierdut bara pentru un idiot.

btw incet, incet incepem sa ii batem pe ooc+oow :D

Ceea ce nu-mi place deloc ^^ . RB Galaxia , merge totul bine aveam unu din MR cu noi si unu din OOC insa pana nu a venit KaLoL si gasca cu un pt full si ne-a culcat nu s-a abtinut . Poate or mai fi si oameni de treaba insa majoritatea alcatuiesc clanu lu papuc . Nu-ti trebuie ani de L2 experienta sa-ti dezvolti bunul simt .

Link to comment

App care zicea sa nu zicem nimic de lovetokill ? e un prost si jumatate a luat bara si partyu din clan care campase acolo au pierdut bara pentru un idiot.

btw incet, incet incepem sa ii batem pe ooc+oow :D

Lovetoidiot? e baiat bun dar e un pic prost, asa e de la mama natura nu ai ce ii face.

Link to comment

Ceea ce nu-mi place deloc ^^ . RB Galaxia , merge totul bine aveam unu din MR cu noi si unu din OOC insa pana nu a venit KaLoL si gasca cu un pt full si ne-a culcat nu s-a abtinut . Poate or mai fi si oameni de treaba insa majoritatea alcatuiesc clanu lu papuc . Nu-ti trebuie ani de L2 experienta sa-ti dezvolti bunul simt .

lol te astepti sa te lase altii sa faci tu linstit rb, sa fii tu sanatos atunci :))

app ce cauta mr cu ooc in party? cred ca daia mai vad cate un expel pe zi asa din senin :))

Link to comment

Nu prea am facut RB si eu in special nu am luat pana acum nimic la nici un RB . Ce am omorat pana acum pot sa-i numar pe degete . Ce am vazut asa mai mari dropuri au fost in 4s unde au cazut un MA robe si un Draco head insa nimic pt mine . Galaxia n-am reusit sa o omoram atunci din cauza alora si nu si-a mai batut nimeni capu sa mai incerce ca aveau si MR camera acolo .

Oricum . Am luam HD rec acum si incerc sa strang bani de materiale dar cu aia 4kk ai mei pe care-i mai am e grele . Plus ca nu prea cauta nimeni Destro pentru IT fiindca destro fara fr e cam pew pew insa la RB toti vor destro/titani fmm ce cocleti . Imi ia cate 2 ore sa gasesc un party pentru IT/4s si ala care-l gasesc e jumatate afk .

Cu enchanturile . Am reusit sa aduc zealotul la +3 iar acum am sansa 76% pentru +4 insa astept sa fac level 78 poate mai creste cineva sansa cine stie .

Link to comment

Dupa cum ti-am spus, zealot il faci +6 foarte usor, cu 76% sansa la lvl 78. Mai multe de +6 nu iti trebuie, adica e cam 1 minut si 18 secunde, iar +7 inseamna inca 3 secunde ... nu se merita riscul.

Ti-am zis, rage pe power, si zealot pe time = tot ce iti trebuie. Si de lvl ... pai titanu cam pentru asta e, RB si cam atat. Faci subclasa, nobless, celestial/haste si bagi open oly, dar iti trebe si acolo gear.

In fine, titan = ... degeaba, cam asta e concluzia. Poate o sa iti faci o sublcasa si iti vei schimba mainul :).

Link to comment

Dupa cum ti-am spus, zealot il faci +6 foarte usor, cu 76% sansa la lvl 78. Mai multe de +6 nu iti trebuie, adica e cam 1 minut si 18 secunde, iar +7 inseamna inca 3 secunde ... nu se merita riscul.

Ti-am zis, rage pe power, si zealot pe time = tot ce iti trebuie. Si de lvl ... pai titanu cam pentru asta e, RB si cam atat. Faci subclasa, nobless, celestial/haste si bagi open oly, dar iti trebe si acolo gear.

In fine, titan = ... degeaba, cam asta e concluzia. Poate o sa iti faci o sublcasa si iti vei schimba mainul :).

true... say to laws that titan sux.

Link to comment

Pentru luna viitoare va pregatesc o surpriza :>

BTw cum se poate sa dai 4k dmg cu sws la chimera ?

proof

http://img176.imageshack.us/i/chimera.jpg/

SWEEETTT....e fratioru mai mic.....buugy am dat manusile :|...acum...vine greul...trebuie roba...dar pana la 61 mai este...a...da...reroll pe EE :|

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...