Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

e thread-ul tau?

Stiam ca l2 = pvp s.a.m.d

S-a discutat in continuu despre pvp , timp de vreo 500 de pagini .

In astea 500 de pagini s-a ajuns la concluzia ca degeaba vorbesti despre pvp , orice clasa te poate bate cu gear bun , skill si niste macro`uri de fier .

un heal nam vazut la pvp-ul din it din partea red cross...si tanku....e degeaba

Tank`ul e de umplutura , dar si reborn`ul vine cu oameni de elita la pvp pe cand aia erau vai de capul lor . Nu mi-a placut asa zisul pvp :)

In schimb Gust4v e genial =))))) http://www.own3d.tv/game/Lineage%20II#/watch/20595

Link to comment

crynow .. sunt newbie .. si nu prea le am... deci vreau sa te intreb , unde se mai poate face pvp inafara siege-urilor si a colloseumului ? de ce e asa tare pvp system in l2 ?

In wow exista arene 2vs2 , 3 vs 3, 5 vs 5 . Unde ca sa faci un team rating mare trebui sa iti cunosti foarte bine partenerul/ii .

In WoW exista bg-uri unde Hoarda si Alianta se bat incontinuu.

Te rog sa nu-mi raspunzi cu un post gen "iti pace wow , joaca wow , lasa-ne pe noi cu l2 nostru" .

ce inseamna PVP ?

Link to comment

asta minte de ingheata apele <_<

nub la cs >;D<

ZBK, joci frumos, 1 an, tragi tare, intri in unu din clanurile din marile aliante, si ai parte de pvp ZI DE ZI. Locuri de PVP ? Oriunde gasesti enemy, la farm, la siege, la raid boss, la EPICI (raid boss ce dropeaza 1 jewel specific ), oriunde. In cam 6 luni jucate calumea in WF (clan) am facut cam 2500 de pvp. Doar la un epic, daca prinzi pvp de la inceput pana cand se respawneaza, ca mag, faci 100-150 lejer.

Unde vezi tu in wow, 200 vs 200? + Jocul in sine ofera cel mai bun PVP system. L2 = pvp. Fara PVP, intr-adevar ar fi cel mai infect joc, in care farmezi ... farmezi, si iar farmezi.

ASTEPTAM SA VEDEM SIEGE-UL FARA LAG PROMIS DE DEX STAFF (yes, caps rage ftw ^_^ )

Link to comment

pai daca stii ce inseamna atunci ti-ai raspuns singur la intrebare

pai eu am intrebat ce inseamna pvp ? sau unde se face asa ceva?

bag piciorul , tot timpul aleg clasa proasta ...nici dracu nu ia un crafter in party . se poate face ceva sa devin din crafter spoil ? un q in genu ?

Link to comment

pai eu am intrebat ce inseamna pvp ? sau unde se face asa ceva?

bag piciorul , tot timpul aleg clasa proasta ...nici dracu nu ia un crafter in party . se poate face ceva sa devin din crafter spoil ? un q in genu ?

Nu :D

Totusi vorba lui slicc , cum draq de ai ales dwarfu ? cum poti juca cu asa ceva?

Si ceea ce vroia CPU sa zica e ca poti face peste tot , oriunde...tii apasat ctrl + skill`ul care vrei sa`l dai pe playerul respectiv ...Problema mai mare e atunci cand vine din spate unul care nu are nici o legatura si va bate pe amandoi xD .

@birdy lol signature :coffee: .

ASTEPTAM SA VEDEM SIEGE-UL FARA LAG PROMIS DE DEX STAFF (yes, caps rage ftw

CPmacro ftw =))

Link to comment

Ba, nu ati inteles. Deci pe ARION NU E LAG. Si pe DEX, care e serverul al vechi, e lag la frinteza in 100 vs 100 de-ti pui mainile in cap si te uiti cum mori ( de la nukers aoe ). Ma rog, eu nu ma plang, ca nu am lag deloc. Huehuehue, but even tho, e al dracului de enervant sa vezi ca tu nu ai lag, si nu poti face nimic ca nu ai disco/heal/recharge. Duck it!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...