Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Spoilat 1200 sop's today :| , 8800 left...

wtf is sop ? item ceva ( e ca si cum ai omori 1200 de mobi ? :D )

Daca da atunci e chiar easy -_-

sea of spores

@shpidi bafta la farm :D

m-am dus deja acolo merge binisor :D

Btw mana de unde dracu se cumpara sau cum se fac potiunile

Link to comment

wtf is sop ? item ceva ( e ca si cum ai omori 1200 de mobi ? :D )

Daca da atunci e chiar easy -_-

m-am dus deja acolo merge binisor :D

Btw mana de unde dracu se cumpara sau cum se fac potiunile

stone of purity , pica binisor in branded insa mobi sunt 4x hp ...deci e ca si cum ai farma 4 mobi pentru 1 sop ... + ca nu pica tot timpul :D

Nu prea sunt potiuni de mana ,sunt doar elixire ce le poti folosi o data la 5 min parca :D ... try aden grocery /giran one .

Exista o sansa sa`mi iau suspend , so c ya in vreo 3 -4 zile cand imi vine iara cheful de lm :)) .

Link to comment

wtf is sop ? item ceva ( e ca si cum ai omori 1200 de mobi ? :D )

nu e chiar asa usor de omorat :>

pica binisor in branded insa mobi sunt 4x hp ...deci e ca si cum ai farma 4 mobi pentru 1 sop ... + ca nu pica tot timpul

Am lvl 73 deci de spoilat in woa / stakato / dark omens :>

o recipa de cl? .. de 2 levele bat in death pass la bazilici si nici ca pica

pm caredwarf si iti dau cl recipe

Link to comment

pm caredwarf si iti dau cl recipe

merci dar mi-a picat deja azi-noapte..

cam recipele astea de mats le-am facut ieri pentru crafter:

leather

compound braid

cord

hgs

silver mold

steel mold

synthetic cokes

vop

artisan frame

blacksmith frame

cl

metallic fiber

mithril alloy

oriharukon

mai am nevoie de:

dmp

metal hardener

metallic thread

craftsman mold

maestro anvil lock

maestro holder

maestro mold

Le fac zilele astea, abia ii 37 spoileru.

Daca ai nevoie sa craftezi ceva mats, pm "SilenBuffer (indiferent de sunt pe crafter, spoiler sau he, bufferu e mereu on :D ). De sws m-am lasat.

Link to comment

stone of purity , pica binisor in branded insa mobi sunt 4x hp ...deci e ca si cum ai farma 4 mobi pentru 1 sop ... + ca nu pica tot timpul :D

Nu prea sunt potiuni de mana ,sunt doar elixire ce le poti folosi o data la 5 min parca :D ... try aden grocery /giran one .

Exista o sansa sa`mi iau suspend , so c ya in vreo 3 -4 zile cand imi vine iara cheful de lm :)) .

si ce nume au elixirele erau de HP si CP atat in Aden :|

nu e chiar asa usor de omorat :>

Am lvl 73 deci de spoilat in woa / stakato / dark omens :>

pm caredwarf si iti dau cl recipe

Huh stone of purity am avut la un quest ceva cu pet stider sau ceva de genu.

Ma rog mobi 4xHP = sux :|

Link to comment

Daca joci singur pe un low rate nu merita. Ce faci tu cand eu am fun pe serv meu la orice ora, nu-mi zi ca faci spoil, asta inseamna ca practic iti muncesti fun-ul viitor.. stiu iti faci gear esti in trend cu oamenii.. pt mine spoil nu este fun

http://infinitel2.com

Instant pvp fratica

edit

Serverul tine maxim 1 luna de acum incolo pana devine prea greu si inutil pt. incepatori

Link to comment

In aden gasesti Elixir of Life(No-grade), (D-grade), (C-grade), Elixir of CP (No-grade),(D-grade),(C-grade),(B-grade)(A-grade),(S-grade).

Elixir of MP/HP(C-grade),(B-grade)(A-grade),(S-grade) le faci in giran la cei care au shop cu general manufacture.

Link to comment

Mah nush cum sa iti zic dar in MR suntem 4 clanuri magicr, mr, milenium si tragicr. In partea opusa sunt 3 clanuri de ooc, 3 clanuri de la 4us, 3 clanuri de la oow. La mass pvp-uri exceptand pe cel de azi de la baium, nu puteam misca cate 2 3 minute cam asa erau warrurile. nici un alt clan nu ajuta mr la war...

Link to comment

Mah nush cum sa iti zic dar in MR suntem 4 clanuri magicr, mr, milenium si tragicr. In partea opusa sunt 3 clanuri de ooc, 3 clanuri de la 4us, 3 clanuri de la oow. La mass pvp-uri exceptand pe cel de azi de la baium, nu puteam misca cate 2 3 minute cam asa erau warrurile. nici un alt clan nu ajuta mr la war...

Spydy cunosc o gramada in MR, pot sa intru oricand in clan, ca urasc out of cock, dar cu tot randomul recruit e naspa. Oricum o sa incep sa fac pk pe voi de acu, voi asa farmati crp, 40 lvl nuker va duceti in ruins of dispair sau altele si ucideti lvl 20 chars. Low tare.

Link to comment

MR no sa mai faca nimic de acu inainte , esti constient de asta Spidy :D, am fost azi la baium, n`am simtit nici un freez , sa fi avut doar MR`u ? +dupa ce v`ati luat`o pe cocoasa , jumate din MR care aveau nevoie de baium au dat leave clan? wtf NINJA mode on , oricum si`au luat pk inauntru :>

ps. imi dai niste SOP`uri ?:| (lolo prices)

tu bugy ce lvl mai ai :D

Link to comment

La mass pvp-uri exceptand pe cel de azi de la baium

Am subliniat si eu, ca astazi a mers ok. sunny azi la baium de la 7 la 10 am culcat de 3 ori OOC. Cand a venit OOC+OOW+4us ne-am luat-o ofc, 4 clanuri vs 12 e cam greu zic eu ?

mate din MR care aveau nevoie de baium au dat leave clan? wtf NINJA mode on , oricum si`au luat pk inauntru

6 persoane de la mine din party inclusiv eu am facut baium + toti ceilalti care am dat leave am facut :D .

Scopul scuza mijloacele :P

In loc de MR putea sa fie si alt clan ca tot asa se intampla. Oricum am luat dawn si am lasat 3/4 de server afara din cata saptamana asta, deci nu cred ca suntem asa rupti, cum ne cred alti + ca de bine de rau ch-urile din goddard o sa ne ajute mult mai bine mai incolo, o sa vezi asta.

Trebuie sa farmam 5000 sop's zilele astea, suntem 8 care avem de terminat q de subclasa saptamana asta, deci nu pot. Noi suntem clan de fighteri, 8 partyuri de arcasi si 4 de daggeri in principiu restu sunt pile prin clan.

E normal pana facem jwls sa ne cace magii, asa e tot timpul cand se incepe un server.

Buggy daca tu pentru un rupt caracterizezi tot clanul e treaba ta( eu ma asteptam ceva mai mult de la tine :P ).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...