Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

@silen : la farmacie dau , silen dai atestate la eng/info ?

@cry: bacu il iau 100% :)) , 10 chimie, 9 romana, minim 7 la mate ( la mate e naspa , 4 ani de materie )

sunt la mate info bilingv, dau atestat si la eng si la info, fmm

cat despre bac.. imi trebuie cam 9.60++ la info, 9 la mate, 8.50 la romana

Link to comment

Razvan e la mate-info si bilingv. Esti tare ba baiatule :)) (de cand ieczista asa sectie?)

de vreo 4 ani de cand sunt eu la liceu :P

iote o poza cu clasa mea ( deasupra mea si a monicai am facut un semn rosu)

http://img267.imageshack.us/img267/5351/clasamea.jpg

-> o sa pun zilele astea o poza cu mine acum (dupa un an juma`). Monica, micamea si sormea s-au tuns intre timp. Acum am parul mai lung decat fiecare dintre ele.

ps: ahh am crezut ca scrie profilul clasei in poza aia.. in fine nu gasesc oferta liceului meu pe net, nu cred ca e postata, insa uite aici -> uita-te la liceu :P

http://nicolae-iorga.licee.edu.ro/oferta.html

Link to comment

Weird shit i swerz. Acum nu ii mai zice intensiv engleza, ci bilingv? Ca apoi sa ma ierte Dumnezeu, dar sa faci si mate si info, si bilingv engleza mi se pare o prostie.

Am terminat mate-info intensiv engleza, si am dat atestat atat la info (8.5) cat si la engleza (10).

Btw, poti sa dai Cambridge?

Da, da off-topic, warn me! -_-

Link to comment

da poti sa dai cambridge.. e cam de cacao profilu` asta:

5 ore de engleza pe sap+o ora de cultura si civ a uk in engleza (in a 10a am facut geografie in engleza, in a 9a am facut istorie in engleza)

mate normal -4 ore

info normal -4 ore (+9/10 tic)

aia de la mate info intensiv engleza au diferit de noi:

4 ore de eng

4 ore mate

4 ore info (+9/10 tic)

aia de la mate info-intensiv au:

3 ore engleza

4 ore mate

5 ore tic (+9/10 tic)

adica noi avem 2 ore in plus de`am-pwlea

Link to comment

mate info intensiv eng :

5 mate

4 info

4 eng

3 fiz :-"

la bilingv faci o anumita ora intr`o alta limba , mama preda chimia in franceza la o clasa de bilingv , ftr

vreau sa`mi iau un notebook , am nev de un motor de cautare pentru laptopuri , sa selectez rami/gadgeturi etc , cineva?

Link to comment

jimmy era cineva cu numele jimmy89 pe arion acum cateva zile.. ti-am dat pm si de pe crafter-SilenDan, si de pe spoiler-Silen si de pe he-UltimulMohican si canci.. erai afk :P sau nu erai tu? ..

de pe aici am mai vazut-o pe inge.. cand eu imi luam compo pe sws ea era deja in avadon ..

Link to comment

jimmy era cineva cu numele jimmy89 pe arion acum cateva zile.. ti-am dat pm si de pe crafter-SilenDan, si de pe spoiler-Silen si de pe he-UltimulMohican si canci.. erai afk :P sau nu erai tu? ..

de pe aici am mai vazut-o pe inge.. cand eu imi luam compo pe sws ea era deja in avadon ..

eu eram, ti-am raspuns mai tarziu. nu stiu daca ai vazut. oricum eram in dual si incercam sa intru pe dex... am intrat acolo doar cand a fost dex down, sau ceva de genu :)

Link to comment

Am facut si eu lvl 45 , incepator , nu prea le am :D

Ziceti-mi si mie un loc unde sa bat pana la 50 :D ca am batut la plains of lizards si acuma is albastri.

Daca esti dagger try catacomb cu cineva :D ...vezi branded deep / apostate ....dar merge greu fara buffs :)

Alt loc din cate imi amintesc :dooh: .....A da , dragon valley ...easy farm :D

Ce fac flacaii ?:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...