Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

babaiatulebaceavatardeomseriosareandix3.scriufarapauzacaamdatcutastaturadebirousinumaigasescspace.plmspercasuntetidestuldeinteligentisiscolitisacitit,nu?buugytuchiarjocil2serios?estibeatdrogatnulucrezisaucedracuai?:Dbtwcecharaipal2kastielmoloz?upscredcaamdeformatforumul,bigdeal,daimiplacesascriuprostiicasaildeformezsimaimult.mwahhahahaev0lmotherfuckerami:(.bbyebiciz

Ce-ai ma cu avatarul meu ?:))

E al 2 lea pe lista mea de fav dj`s .

Crynow , s-a inventat ' -' sau '..' :D

Link to comment

Dai pm cand esti joc pe Buugy si iti raspund. Hai ca am nevoie de crp, tocmai am facut clanul lvl 7 si acu punem skills.

pana sa citesc asta ... am apucat sa fac 44 si 2nd class si sa gasesc un clan cu CH ... darrrrrrrrrr daca ma sponsorizezi cu $$$ pt class quests ... pot sati fac un caracter pt crp this gaymael .. ain't really my thing .. too many weird skills ... o sami fac alt char care sal cunosc sa merg rpd cu el .

Link to comment

Rpg club e rusesc in pana mea. Si mergea ca dracu cand intrasem eu pe el, delay de o secunda.

Plus ca or fi avand ei server englezesc. Tu ai idee cati rusnaci cu 'Еще одно событие' si cati brazilieni cu 'algun br!?!?' sunt acolo? Urat server.

Btw dex trece la gfinal pana la urma? Si care e spilu cu new server ala? High rate plox?

Link to comment

E clar .

Server facut pentru donatii , in vreo luna - doua cand isi face banii pica :) ..

nu sunt donatii pt iteme

nu e delay ( poate daca ai tu dial-up ) , totul merge perfect

nu e l2j cum sunt toate serverele private

+ we have 31/34 heroes ^^

e server rusesc

insa serv de 30x e EU , facut special pt EU players pt a nu flooda serv x1 si x10 de RU

e un singur clan de rusi pe 30x

Link to comment

tu cine mai esti?

ah da... ala ce tot trimite pe mess un link cu un blog tampit pe care nu este nimic decat un link sa downloadezi un virus :))

ungur but moldovan

si tu l-ai prins ma ?:rofl2: =))

cred ca am gasit serveru perfect

hb 50 x b grade in shops si plin de brazilinieros...weee

Recluto Hispano activo ii pun sa vina la mine si poc

poc clan de noobi =))

@gandallph un link ?

Link to comment

...

Crezi ca as fi comentat daca aveam net de rahat? Rds fibra optica?

Tin minte ca atunci cand atacai apareau popup-uri in rusa :))

Mai e asa?

Nici pe la2crazy nu era asa :lol:

ma romanilor si de intai decembrie va certati! fir-ati a dracului cu melcii vostrii pe creieri!

la multi ani ba, noi sa fim sanatosi!

unde ne certam noi bre ?

Doar discutam despre rpg-club , care dupa site pare un server de ..... Desi au 4k sau cat erau acolo online , jumatate sunt 2box`uri si shop`uri si restu` sunt rusi ...e ca si cum ai juca aion pe sv korean :)) ..

Link to comment

Doar discutam despre rpg-club , care dupa site pare un server de ..... Desi au 4k sau cat erau acolo online , jumatate sunt 2box`uri si shop`uri si restu` sunt rusi ...e ca si cum ai juca aion pe sv korean :)) ..

e ca si cum ai juca pe un server cu tigani, mortii masii de tigani boriti :(

Link to comment

e ca si cum ai juca pe un server cu tigani, mortii masii de tigani boriti :(

you rasist bastard :P

`tui mama ei de scoala ,maine test la info + activitate , poimaine teza la romana , luni portofoliu de vreo 5 -10 pag la istorie , marti teza :((( ...

btw i just finished gothic 1 ;;) , now i`m looking for a l2 pvp server ... un 3000x nepopulat stie careva ?LD

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...