Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Cry vezi ca nu pot sa-ti trimit pm pentru un anumit motiv... Cica username invalid or smth.

Am dorf, fac share cu o conditie: NU il leveluiti. Ramane lvl 47. Daca faceti lvl, I don't care, de-lvluiti. Il tin pt branded pentru ca m.alloy se foloseste in maj crafturilor de armor si wep. Plus ca branded e spotul ideal pentru a face bani. 30kk/hour cu conditia sa am camera mare sounds right? Bun. Cry, lasa-mi id-ul de mess in pm.

Si inca ceva. Sa nu va puna dracul sa luati ceva de pe el.

Link to comment

:)) atunci inseamna ca tu le inveti pe toate:)).....de ex pe un forum scria ca in cazul in care folosesti duale nu e bine sa inveti unele skilluri dar nu spunea si care sunt alea asta ma interesa

Nu te afecteaza cu nimic daca inveti acele skill`uri sau nu .

Link to comment

am si eu o intrebare: o placa video nVidia GeForce 8400GS de 256 mb este buna pentru L2 interlude? :-?

eu am nVidia 5500 si imi merge bine si cu toate la maxim :)

maiine imi vine calku nou :X

human wizzard level 32 ^_____^ tocmai am facut vreo 6 milioane din vanzarea la EWD EAD ^____^" (bfdr)

Link to comment
Guest nymphetaminexo

eu am nVidia 5500 si imi merge bine si cu toate la maxim :)

maiine imi vine calku nou :X

human wizzard level 32 ^_____^ tocmai am facut vreo 6 milioane din vanzarea la EWD EAD ^____^" (bfdr)

ok. :hello: ms mult :D

Link to comment

eu am nVidia 5500 si imi merge bine si cu toate la maxim :)

maiine imi vine calku nou :X

human wizzard level 32 ^_____^ tocmai am facut vreo 6 milioane din vanzarea la EWD EAD ^____^" (bfdr)

gratz ,si eu tot la fel am facut la lvl tau :) ...

icarus , crynow ,eu ,pyro , spydy + nyuu * si shev care inca nu stim daca se tine de joc * ... se aduna lumea :>

Link to comment

De unde iau questul pentru pentru schimbarea clasei in spellhowler?

am cautat de mi0au sarit capacele dar n-am gasit nimic,stiam ca e un q in dion la templu pentru clasa asta dar m-am inselat... :|

btw,zicea cineva in posturiile anterioare ca are CLAN :nanana: si poate recruta playeri de la un anumit lvl,ce lvl?

pe bfdr.

Link to comment

due to low activity you have been dismissed from clan !

gf

Ti-am zis ca intru doar sa iti faci lvl 4 robot, iar spidi nu joaca l-am bagat ca sa ai oameni pt lvl clan up. si asa mie lene sa joc l2, m-am saturat de c5

@Poate iei ceva de pe acc ca te .... Nu am zis ca nu o sa revin in viitorul apropiat si o sa joace emanuela pe el asa ca nu lua nimic.

Link to comment
Guest andreib

Dupa cateva zile de hopzone, acum am gasit un server fainutz de Gracia 3 Final, e de pvp merg toate skilele si armurile alea noi de 84 si sunt si eventuri de mass pvp si e inca proaspat. vezi aici

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...