Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Cry, faci un pvp cand atingi 75? Doar incearca switch pe mine =))))

In dagger vs dagger cand iau trick/switch stau sa ajunga aproape de spatele meu. Trick + backstab, boul se indrepta spre spatele meu si e implicit cu spatele spre mine xD! E cea mai nesimtita chestie.

Dar deh acum am sk, o sa-ti pierzi mana pe mine :))

Link to comment

WOOOOOOOOOOOOOW ICARUS.NE INVETI SI PE NOI SA JUCAM CU DAGHERY ? TRIC/SVITCH :)))))).Am avut profesor mai bun ca tine... pe Urugua italianu legenda wrathului... asa ca shhh "ca nu stii sa joci dagheri nici la ac de gamalie" ( un citat dupa marele maestru mentionat mai sus ).

Link to comment

WOOOOOOOOOOOOOW ICARUS.NE INVETI SI PE NOI SA JUCAM CU DAGHERY ? TRIC/SVITCH :)))))).Am avut profesor mai bun ca tine... pe Urugua italianu legenda wrathului... asa ca shhh "ca nu stii sa joci dagheri nici la ac de gamalie" ( un citat dupa marele maestru mentionat mai sus ).

il stim , il stim :))))

nyuu andix aw lvl 50 online 1min / day :D , nici ala :))) , mai e pyro cu alexey si se`ul al carui nume nu l`am tinut minte , xicarus cu xicarus si absinthia , crynow cu crynow , atat stiu .

P.S Can you make me a sig plix?:D ..da`mi un pm sau raspunde`mi aici daca poti :)

Link to comment

inainte sa recurg la nesimtirea mea pe care unii o cunosc , am mai zis inainte E CLAN TOATA ZIUA NU GUILDA

thx for understanding , c ya .

@ace 12x

auleu da no fa pe "interesantu'" 8-|

who gives a flying fuck ce e ...? u obviosly got the msg ...

btw using caps DOES NOT increase u'r dick size

Link to comment

WOOOOOOOOOOOOOW ICARUS.NE INVETI SI PE NOI SA JUCAM CU DAGHERY ? TRIC/SVITCH :)))))).Am avut profesor mai bun ca tine... pe Urugua italianu legenda wrathului... asa ca shhh "ca nu stii sa joci dagheri nici la ac de gamalie" ( un citat dupa marele maestru mentionat mai sus ).

Il stiiim il stiiim xD!

Bai, faceti si voi clase sa va vrea clanul astia care jucati. Sws de exemplu, bishopi, ee se cauta foarte mult. Sws in special. Eu chiar am vrut sa dau roll sws, dar apoi am zis da-l dracu ca n-am mai jucat cu sk de mult. Si tancii se cauta.

Link to comment

Il stiiim il stiiim xD!

Bai, faceti si voi clase sa va vrea clanul astia care jucati. Sws de exemplu, bishopi, ee se cauta foarte mult. Sws in special. Eu chiar am vrut sa dau roll sws, dar apoi am zis da-l dracu ca n-am mai jucat cu sk de mult. Si tancii se cauta.

wk?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...