Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

HEEEELOOOOOOWWWWW.... e in tzari straine da ? si are si laptop deja =))))))))))))

you're such an g@Y :D ...nu vi si tu pe bfdr ?

P.S am si mai multa valoare ca tine :>

crynow calm , ai grija si de equip nu doar de lvl ...o sa ajungi ca mine ..la 50 in D grade

Ce este servarul Kamel sau Hellbound?

e gracia 5 , trebuie sa il cumperi , mai bine cauta altul :-s

Link to comment

plm , eu tot astept serverul nou dex pacat ca nu dau un ETA .. macar stim configuratia noului server :) si ratele cred ca undeva pe la 4-7x

6.3.8x O_______________O se poate juca un dual pe serveru asta de tot scrieti voi in disperare de doua pagini incoa' ?

Link to comment

plm , eu tot astept serverul nou dex pacat ca nu dau un ETA .. macar stim configuratia noului server :) si ratele cred ca undeva pe la 4-7x

am observat cand m-am logat pe site la dex la server status apare deja :blink:

cred ca o sa se deschida mai devreme de cat credem

Link to comment
Guest AceVentura

Ma bag si eu pe BFDR dar astept de vre-o 2 ore sa-mi trimita mail cu activarea contului :| stiti in cat timp trimite

Cauta in spam

P.S:hai ma cine imi da si mie L2.exe plzz

Edited by AceVentura
Link to comment

yea nyuu , cu sandboxie

icarus poor you ,stai sa intru pe mess sa te compatimesc , adica sa rad de tine :D

Du-te-n moloz :D

Nu ma oftic de materiale. Alea le fac. Ma oftic de gemstones ca am uitat sa iau pentru inca un craft. Si de cumparat nu cumpar tata. Ca in loc sa le cumpar de la mammon cu 22kk total, le cumpar de la playeri cu 50kk si sincer nu am niciun chef.

Pai moldurile costa vreo 5kk each parca, dmp cumpar materialele de baza si craftez, synth cokes fac foarte usor (aici coke = cam 40k, dar daca iei materialele de coke si craftezi nu stiu daca iesi la 15k), mithril alloy doua ore de branded. Ce-i mai greu e recipa...

Ma bag si eu pe BFDR dar astept de vre-o 2 ore sa-mi trimita mail cu activarea contului :| stiti in cat timp trimite

o guilda ceva pe ala de 12x?

Activation pana in juma de ora.

Ghilda am eu, dar nu aveti sanse... 65+. M-au primit la 59 pt ca am bagat vorba. Care sunteti doritori faceti 62 sa zic, craftati b-grade si va bag vorba, scrieti aplicatie si da-i.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...