Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

(am cautat sub numele de Kamael sau berserker si nu este nici un thread)

Salut,

joc si eu recent pe un svr Garcia Final nu dau nume,

as vrea sa discut putin despre Kamael mai in special Clasa Bserserker ca am fost la niste TvT si am pierdut acel TvT ca eram 69 si multa lumea era cu Suri dar iam omorat oleak.

Am folosit pe ei Disarm lv 6 (atunci) , prinde mai greu pe magi dar prinde pt cateva secunde stai cu arma in inventar....lumea zice ca prinde 100% ceea ce nui adevarat....mam documentat si am vazut ca un kamael de lv mic poate da disarm la un Adventurier de lvl 77.

Alta problema Strike Back un toggle care il inveti la lvl 20....acum discutii si pe acest skill...ca nu tre sa fie 100%

Transfers damage recevied from close range physical attacks and skills back to the opponent.MP's consu.....(stiti voi)

Cu acest toogle primesc 3k dmg pe skill de fighter dar return 3k dmg, deci ii normal sau nu ?

Si multe altele dar skilurile astea 2 is cu problema printre playeri de 76+

PS: eu sunt Berserker de lv 73

Link to comment

Nu stiu ce server o sa faca catalin, dar am vazut 'cheap enchants' si asta ma calca pe draci din moment ce singurele clase pt care enchantul pe arma nu conteaza mult sunt daggerii si summonerii... Daca e fara full buffed npc buffers e ok. Dar parerea mea sa fie un enchant limit gen +6 cum am vazut pe multe servere. Alea ies cele mai bune servere pentru ca daca pot sa fac intr-o zi arma +10 care mai e scopul daggerilor sau summonerilor?

Daca as face server de pvp: enchanturi ori foarte scumpe, ori enchant limit. Buffer doar buffuri pp/se/ee. Pe fury asta a fost problema cu tankerii. Daggeru si archerul primea death whisper. Tanku primea cumva bless shield si nu stiu eu? Nu primea nici pe dracu.

Link to comment
Guest claudyu19

am si eu o problema...cu lineage 2 va rog daca ma puteti ajuta aici direct pe forum sau daca nu va dau id meu de mess: claudyu_badboy10. am instalat lineage 2 si miam facut acount si am intrat sal joc dupa vreo 5 ore de uploadari ale jocului ca daca nu asteptam nu puteam da start...cand am dat start sa intru mia aparut in joc sa bag id si parola...si cand leam bagat nu merge imi zice mereu parola gresita desi am incercat de 100000 de ori ...ce tre sa fac? VA ROG RASPUNDETI LA SUBIECT

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...