Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

lol .... e aceasi sansa si pe oficial , e 1% sansa sa iasa de la +0 la +12 nu de la 11 la 12

nu stiu cum aveti voi noroc dar eu am spart 7 perechi de duale .. nici la +6 nu am ajuns, stau pe tusa pana imi fac ...

ShizZ

Iverson este cel mai neserios om, m-a omorat in FOG in timp ce il ajutam la aoe !

si ce daca avem war? :< make love not war!

Link to comment

lol .... e aceasi sansa si pe oficial , e 1% sansa sa iasa de la +0 la +12 nu de la 11 la 12

nu stiu cum aveti voi noroc dar eu am spart 7 perechi de duale .. nici la +6 nu am ajuns, stau pe tusa pana imi fac ...

ShizZ

7 perechi de duale... :-? Scoti un +6, +7-8 cu putin noroc. Ai cam avut ghinion.

Pai eu tin minte pe paradise 7x ca am spart cam 15 somuri pentru sk-ul meu, niciuna nu a trecut de +6. Apoi am mai craftat doua, prima s-a spart pentru +7 si a doua a intrat in +12 si am pastrat-o. Tin minte doar ca i-am bagat magic power pe ea si era penibil cum intra freezing strike +9 in ei. Era pur si simplu un vis. Lightening strike pe c4 cu .2 land intra superb, cat hp imi regeneram cu life leech si ce dmg facea drain health...

Ma io nu inteleg... cum adica de la +0 la +12?

De la 0 la +12. Adica 1 -> 2 -> 3 = 100%. +3 -> +4 = 66%. +3 -> +4 -> +5 = 66%*66%. +3 -> +4 -> +5 -> +6 = 66%*66%*66%. Si asa mai departe. La +12 ajungi la cat am zis, 1.xx%. Adica 66% din 66% din 66% bla bla de 12 ori.

Cu alte cuvinte sansa TOTALA sa iei itemul +12. Capischi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...