Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

haahahaha :)) gg !! ai luat drop ? :)) ...cat xp ? :D ..mijto bara full bsoe =)) so pro !

Vreau si eu asa farm :P pe miniSE'u meu ...57 :<

....dar pana atunci...no l2 :(( examen maine....

succes maine ! :) hai ma ca esti desteapta iei tu :P

@iverson .. cum ma asa arata lineage acum? doamneee ce rahat! scrie dmg-ul in afara chat-ului ca la wow, incepe sa arate ca sword of the new world, grafica aia de gay... ce idioti ca au stricat jocul asta de tot..

Link to comment

succes maine ! :) hai ma ca esti desteapta iei tu :P

@iverson .. cum ma asa arata lineage acum? doamneee ce rahat! scrie dmg-ul in afara chat-ului ca la wow, incepe sa arate ca sword of the new world, grafica aia de gay... ce idioti ca au stricat jocul asta de tot..

nu mai..nu scrie dmgul asa...asa scrisa el..sa scoata in evidenta :P

Link to comment

HAHAHA CE MA BUCUR!

de behappy eu zic ca merita la ce gunoi de om e

drop dead

ba, ieri la baium pana cand m-am plictisit de dota, adica pa la 16.30, scoru era 0-4 pentru creed; si mi-am facut eu bubble party, si hop top 4-5 pentru creed :)) oricum, in 80-90 min de batut [ din care vreo 15 afk sa mananc :P ] am facut ~ 90 pvp. concluzia ? cyclone kick ass

Link to comment

on ventrilo yesterday :

x : uite ba ... iar a dat crynow bsoe

asa`i fane ?:))

vezi bleamba ca ti-a facut miho 2 siguri BESTIALE.

da de doua ori am dat bsoe, am murit de 3 ori si am facut 93 pvp, should i care ? neaaaaaaaaaaaaaa

kbm, ultima speta ca si CEL MAI ADEVARAT, NU ? :>

Link to comment

Raw sper ca nu le cantai o manea ?:))

Dorfi in low C cu jewels de la Elpy.

Deci asa faci tu pvp adevaratule :)) ,si eu care ma gandeam ca stai prin gludio la " wtb pvp " :) ..

Daca chiar vrei sa vezi cum fac eu pvp, cum ma vad enemy le crapa inima instant, lesina pe tastatura, intra in agonie si mor!

Pai cum sa nu crape cand tu in mijlocul pvp`ului dai bsoe ...

Link to comment

Raw sper ca nu le cantai o manea ?:))

Deci asa faci tu pvp adevaratule :)) ,si eu care ma gandeam ca stai prin gludio la " wtb pvp " :) ..

iti dai seama ca le cantam manele! fara numar fara numar fara numar... numaratoarea de la oly :)

Daca chiar vrei sa vezi cum fac eu pvp, cum ma vad enemy le crapa inima instant, lesina pe tastatura, intra in agonie si mor!

Link to comment

Mare mare mare mare maaaaaare bestie raw asta!!!111ununu

Anihileaza`l valorosule :violent: , dute la el prin spate ...ii arati colantii tai de la d&g , apoi cele 2 " tricoaie " de pe tine , si cerceii de la kelvin klein , frizura a la roxy manelista ...o sa o ia la fuga garantat :) ..

Link to comment

Anihileaza`l valorosule :violent: , dute la el prin spate ...ii arati colantii tai de la d&g , apoi cele 2 " tricoaie " de pe tine , si cerceii de la kelvin klein , frizura a la roxy manelista ...o sa o ia la fuga garantat :) ..

oh nu! am sa-mi cumpar bsoe: to mall QQ

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...