Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Da, ca ala care a spart db +15 pt +16. Dude db +15 e deja 1-crit anything. Mai bagi un draconic set +4/3 si un ant queen eventual un baium also si ce mai vrei? Pt ca lumea cand te vede cu db +15 iti baga epice la greu ca sa fii teh win.

Daca nu ma insel jocul poate rula si fara texturile alea :).Oricum e de preferat sa iei de pe odc fisieru ala si sa-l inlocuiesti.

Nu stiu sigur, dar nu cred. Eu le-am scos odata si tot incarca texturile, adica le scoteam si nu se schimba absolut nimic.

Link to comment

lol, de ce sa fi retardat pentru asta ? sunt pixeli wtf ...

azi am farmat cel mai mult de cand joc l2.

865 molari [ am luat 340k adena, viata mea :banghead: ]

400 torch + 40% la lvl 76 pe viitorul pof

+scoala

+doctor

-------

daca vrei se poate ^_^ .

Link to comment

O sa ziceti ca sunt retardat... da daca aveam io DBu la +15 bagam in el pana la +17 ( am un fetish cu numaru asta )) )

Cum sa te facem mah retardat ? Noob sigur ca da , dar retardat never ...

ce fetish ai mah ?=)))

Wtb cs for dummies tutorial plix :D ...

cry merge ? ^_^

Link to comment

diferenta intre db +7 si db +10 e 40 p atk + glow crezi ca merita ? sa risti +15 +16? ( in afara de "flames" alta mare diferenta nu e )

dworf nebun :> :> ....glow > all <3 <3<3 <3 my AM :)) :starwars:

Btw la OE am scos 3 +7 din 13 ... una am spart-o si au ramas 2..una pt mine, una pt el ....iar el nu a suportat concurenta lu biggy :)) si a dat in ea....si s-a spart...a mea inca traieste...si e frumoasa foc :X:X

PS : vad mai in spate ca se vorbeste de AM +10 ...nu cred ca e pe dex :) maxim la AM e una +8 ....apoi cateva +7 ... nu a fost niciodata +9 pe server (poate doar la GM )

Link to comment

dworf nebun :> :> ....glow > all <3 <3<3 <3 my AM :)) :starwars:

Btw la OE am scos 3 +7 din 13 ... una am spart-o si au ramas 2..una pt mine, una pt el ....iar el nu a suportat concurenta lu biggy :)) si a dat in ea....si s-a spart...a mea inca traieste...si e frumoasa foc :X:X

PS : vad mai in spate ca se vorbeste de AM +10 ...nu cred ca e pe dex :) maxim la AM e una +8 ....apoi cateva +7 ... nu a fost niciodata +9 pe server (poate doar la GM )

a fost am +9 pe dex, dar acel om RETARD dupa parerea mea a spart-o la +10

totusi atatea luni de munca si kristos nare nimic acum? :))

Link to comment

a fost am +9 pe dex, dar acel om RETARD dupa parerea mea a spart-o la +10

totusi atatea luni de munca si kristos nare nimic acum? :))

are una + 5 :) care o avea dinainte .... eh..ce luni de munca ? ce am facut noi ...in 3 sapt maxim le ai toate

eu am pus 37 ews....facute in max 5 zile. .cu tot cu cumparatu lor :) ....2 zile ketra = draco armor , 2 zile rift +nebunie = db +6 :)) = maaany ews ...

Link to comment

aren't you guys boored of farming ? :ceuameni:

eu mi-am facut pof, main target archer 76 [ iop after ] si incepem operatiunea stones/dynasty parts. in maxim 2 saptamani intentionez sa am 76+ :-<

pasarel, kbm, jucati de va spargeti :))

Link to comment

aren't you guys boored of farming ? :ceuameni:

eu mi-am facut pof, main target archer 76 [ iop after ] si incepem operatiunea stones/dynasty parts. in maxim 2 saptamani intentionez sa am 76+ :-<

pasarel, kbm, jucati de va spargeti :))

Din cate am inteles nu merita farmat in iop acum , cica in HB island pica mai bine alea...e mai bun farmu :)

Mai am eu farmeri nebuni de iop in clan ...cu cate 20k de green sau yellow seeds :blink: ...si mai zic de mine ca-s farmeritza :-j

Calculase cl'u'meo odata ...cica pt dinasty heavy set ( cred ca recipe doar..una pt fiecare parte ..fara a exclude sansa de a lua fail :)) ) trebuie : 18k yellow , 9k green , 6k blue , 4k red , 83 white , 47 black ( ultimele 2 cred ca sunt de la rb )

Deci....oooooo gramada de farm !!! ... :)) Nu cred ca o sa ma inghesui sa imi fac dinasty ( oricum ...pana baga ai nostrii pe dex ^^ or sa farmeze copii mei in HB island ^^)

Link to comment

aren't you guys boored of farming ? :ceuameni:

eu mi-am facut pof, main target archer 76 [ iop after ] si incepem operatiunea stones/dynasty parts. in maxim 2 saptamani intentionez sa am 76+ :-<

pasarel, kbm, jucati de va spargeti :))

gata farmere ? te lasi de SH ? :D

Link to comment

eh inge stai calma, ca OtttO nu mai e nimeni pe dex, are peste 60k yellow green, are cam 120-140k seeds adunate. din ce vbeam cu cineva, are gata seeds si ce mai trebe pentru 2 dynasty seturi [ cu parti incluse ], mai trebuie doar rb'ii omoriti.

oricum are toate sansele sa fie primul cu dynasty :).

jimy, nu, doar asa ... momentan, oricum ma cam seaca, ca nu am unde sa fac 52-61 ...

kbm e vacanta ba, sau esti la vreo olimpiada de vara ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...