Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

To help Lineage II celebrate its 5th anniversary we've reactivated all former players' accounts that are in good standing. This reactivation begins today and will end on May 11, 2009 at 11:59PM Pacific Time.

Huhuhu, here I come.

ba esti nebun !? de cand n-ai mai postat la lineage, ai 2 caractere in wow de 80 !? damn no lifere :D

carcalac ... zicea samu ca l-au facut "hot", ma rog, nu ma intereseaza, dar ... plm, e bine ca a intrat, a facut power lvl la OL si avem si noi flames ^_^

kbm, eram si eu planta ba ... dar nici asa :D ma mentineam la mate intre 4 - 4.5 :)) si la restu 5.5 -6 [ fizica / chimie ] si bio 6-7, materii infecte.

icarus pe serveru ala, sunt dualde de dagger si alte dracovenii ? :s

Link to comment

da nu stii toata [ovestea//ca oa ioterzis superfemie lu vaniesasa isal` ia in clan pe samu :)) ahahhaa c e emotisme :)))

pai la cat am vb eu cu samu... ca din fog nu cred cal scoteai zi si noapte

habar nam de ce so certat el si sw

ps: joaca careva cross fire? :-j

Link to comment

To help Lineage II celebrate its 5th anniversary we've reactivated all former players' accounts that are in good standing. This reactivation begins today and will end on May 11, 2009 at 11:59PM Pacific Time.

Huhuhu, here I come.

MI MI MI!!!1

@Cry: deocamdata nu. Parca dual daggers erau in gracia final.

@Andi: nu prea mai intru pe fury. Ai vazut latest hit? Counterattack 10 secunde. Il folosesti continuu acum. Si reflecta si 100%. Sa ma ia de anus serverul ala. acum 50% of population = gh. Cealalalt 50% = nukes.

Pur si simplu nu ai cum sa faci pvp cu un gh. Singura metoda e hex + da-i tata cu normale.

Link to comment

ps: joaca careva cross fire?

cs nu joci ? hai sa iti dau un meci pe undeva :) ....( eu care m`am apucat de jucat cs calumea dupa 3 ul de la chimie =)) )

@kBm hai nu`i nimic , se mai intampla la cei cu prea multa valoare :D . :-j ...

11 free days on official ? useless :) ...

Link to comment

cs nu joci ? hai sa iti dau un meci pe undeva :) ....( eu care m`am apucat de jucat cs calumea dupa 3 ul de la chimie =)) )

@kBm hai nu`i nimic , se mai intampla la cei cu prea multa valoare :D . :-j ...

11 free days on official ? useless :) ...

nu mai joc cs de cand am dat de l2,daca vrei iati cross fire e gratuit si e chiar ok. :P

uuu nice new skills on gracia final ... sci-fi

100% Invis

All daggers.

Link to comment

fix pix.

bah tata ce plictiseala pe dex ... pana si in WF nu ai cum sa faci party, apoi in alianta ... de vreo 2 luni stau baetii numa sa vada oli :hair: nici gank nimic nimic, mort tot.

in ek ne jucam toti cross fire. :bananadance2:

btw, gg for hero inverson!

luna asta o sa fie super... 10 hero la ek :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...