Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Bah ce de kko e cu mats pe celes, de kkt faza cu 1x chance 7x amount. Din punctul meu de vedere e super disproportionata rata, avand in vedere 7x ptr xp.

Pe dex la 4x aveam de 3 ori mai multe mats la nivelul asta....

Daca nu se rezolva si lagu curand crek ma las..

Link to comment

Bah ce de kko e cu mats pe celes, de kkt faza cu 1x chance 7x amount. Din punctul meu de vedere e super disproportionata rata, avand in vedere 7x ptr xp.

Pe dex la 4x aveam de 3 ori mai multe mats la nivelul asta....

Daca nu se rezolva si lagu curand crek ma las..

Vine noua placa de baza zilele acestea. Mai asteapta 2-3 zile.

Cat despre mats sux hard, nu am ce zice.

Link to comment

Mda eu am avut siege pe raidarise aseara. Epic fail. Am impresia ca i-a ajutat gm-ul. La un moment dat am dat de un sh singur, shadow step + crit back 5k dmg. I-am mai dat un back de 2.5 apoi s-a intors si m-a killarit, intre care am mai facut cel putin 1.5k dmg. Adica... Stai asa. El era 72. Nu au niciun cov/pof in clan. Doar un wc de 75. Si nu moare din 9k si nu moare? Sure.

Link to comment

Mda eu am avut siege pe raidarise aseara. Epic fail. Am impresia ca i-a ajutat gm-ul. La un moment dat am dat de un sh singur, shadow step + crit back 5k dmg. I-am mai dat un back de 2.5 apoi s-a intors si m-a killarit, intre care am mai facut cel putin 1.5k dmg. Adica... Stai asa. El era 72. Nu au niciun cov/pof in clan. Doar un wc de 75. Si nu moare din 9k si nu moare? Sure.

poate ca avea aug de boots hp pasive :P :))

sau poate ca ti-a dat critical drain :P

sau poate ca defapt era sk/pala/da/destro undercover, si ca nu ai vazut tu bine chat-ul si defapt te-a omorat altcineva :P

sau poate ca ai avut lag si i-a dat unu ress intre timp si nu ai vazut

sau poate ca era cu un cover in party si nu stii tu :P

sau poate ca era insusi gm :P

sau poate ca asa arata valakas sa serveru ala :P

sau poate ca .............. doar ai avut cosmar :))

@cry .. zece mii

Link to comment

Supp:> ... Bine ca a revenit ca nu mai aveam unde face spamm , am terminat 3 pagini la triburile =))....:-j

@icarus Celestial maybe ?:-??

P.S Hai pe mess coaie ..

WTS ~150 asofe pe roxy 100k ea.

400 O ore 40 k ea.

Muhaha profarmer.

wts 500 steel on dex / 600 mo/200 ori ore /500 varnish :> .....muhahahhaha

Link to comment

Supp:> ... Bine ca a revenit ca nu mai aveam unde face spamm , am terminat 3 pagini la triburile =))....:-j

@icarus Celestial maybe ?:-??

P.S Hai pe mess coaie ..

wts 500 steel on dex / 600 mo/200 ori ore /500 varnish :> .....muhahahhaha

try this

joc pe w1

// 70bani pe 1steel, 2 lei si 10 bani pe mo, 35 bani pe ori ore, 80bani pe vop .. deal? ;;)

Link to comment

@Cry: lolraidarise = lolg2 loljava lolserver. Lol10x cu lolvitality. Si cu lolclans. Mai putin al lolmeu ;;)

Clanul sunt tipii aia pe care ii recrutam acum un an ca se deschidea paradise. Ce-a mai ramas din ei, adica 12 inclusiv eu. Din care doar jumatate activi acolo. Server nou, max 80 on. Creste frumos frumos.

Cel mai mult imi place de sexoasa de ant queen cand sta pe perete :lol: Sau tot individa sexoasa cand dupa un failed raid cu destro am pierdut-o undeva prin south wasteland. S-a mai portat inapoi? Nu. Am facut raid acolo :)) Oricum serverul e acceptabil. Singura chestie foarte deranjanta este ca sistemul vectorial cam miroase a anus si dau backstab in ceea ce pare a fi spatele :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...