Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Poti sa fii frumos cat zece daca n-ai talent esti GHEATA... dupa teoria ilustrata cu cateva secunde in urma rezulta faptul ca am febra.

crynow:serios acu iti merge steamu?ca mie imi da eroarea aia... sau ai steam dala de roakeri la reducere?

Poti sa fii frumos cat zece daca n-ai talent esti RECE dupaia gheata :) ca unde dracu mai e rima ?

Link to comment

Cum sa faci q pentru BH si la ultimul mob in loc sa selectez location dau abord. Ma duc sa ma sinucid :(

@Q de 35

=)))))))))))))))))))))))))...da`mi mie contul :> ..

Poti sa fii frumos cat zece daca n-ai talent esti RECE dupaia gheata ca unde dracu mai e rima ?

uite`l pe tatal lui kBm :))

Link to comment

ungureeeeeee baga in romana tatae, te-au molipsit creep, kim si restul ungurilor ? :)))

ce lol conducere ba, ca ne-a dat /ownage zaken .

am scris intentionat asa :)

si na.. la zaken parerea mea e ca nu trebuia sa stam in camera mai bine stateam pe rampa ca si pana acum

Link to comment

am scris intentionat asa :)

si na.. la zaken parerea mea e ca nu trebuia sa stam in camera mai bine stateam pe rampa ca si pana acum

nu intelegi ca nu mai e ca innainte ? acum se teleporteaza el, dar si teleporteaza random chars. deci ori il zerguim ori uitam de el ^_^.

Paste Fericit tuturor !!

kbm forever nambar uan, se stie !

Link to comment

Cum sa mai farmezi cand vezi ce augmente au unii eroi =)))))))))

http://img16.imageshack.us/my.php?image=shizlol.png

Io nu va inteleg cum puteti sa jucati cu support/dorfi... sa nu simti niste sange acolo , sa zici un "GF jucatorule" dupa ce ramai cu 1 viata si sa incepi sa suferi ca spartu ...n-are sens jocu.

E ca o manea de a lui sorinel fara versuri nu ?:)

btw, ieri am pierdut -0.07 si am facut 20 pvp ;( creed bots !!

creed ftw :))

Link to comment

nu intelegi ca nu mai e ca innainte ? acum se teleporteaza el, dar si teleporteaza random chars. deci ori il zerguim ori uitam de el ^_^.

Paste Fericit tuturor !!

kbm forever nambar uan, se stie !

asa era si pe interlude... ma lasi ?:) la cate zakenuri am fost...

oricum ne treubuie inca 1 party de magi ca la cum merge destro pe helbound prefer icna un party de magi:))

Link to comment

pt toti jukatori de Lineage... (doritori sa isi faca un server) nu conteaza fillele off, l2jfree , l2joneo , l2jarhid.. sunt developer , lucrez si in MysQl si in htlm , si in java si in multe altele .... daca doreste careva un server de l2 si are nevoie de ajutor sunt aici... doar dati`mi un mesaj :)

Link to comment

pt toti jukatori de Lineage... (doritori sa isi faca un server) nu conteaza fillele off, l2jfree , l2joneo , l2jarhid.. sunt developer , lucrez si in MysQl si in htlm , si in java si in multe altele .... daca doreste careva un server de l2 si are nevoie de ajutor sunt aici... doar dati`mi un mesaj :)

banuiesc ca le faci gratis!

Link to comment

Cum sa mai farmezi cand vezi ce augmente au unii eroi =)))))))))

http://img16.imageshack.us/my.php?image=shizlol.png

E ca o manea de a lui sorinel fara versuri nu ?:)

creed ftw :))

ce shizlol ma :D ala e imba aug meu !!! l'am prins azi pe un mid 70 :) , dar l'am scos :(

ShizZ aici btw, imi este lene sa ma loghez pe contul meu

Paste Fericit !!!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...