Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

@wank si drwundy va fac dar acuma vad ca vor o gramada din ek sa le fac :))

LE: wank tu nu esti crynow cumva?

vreau si eu o signeciăr te rog! dau o bere! defapt nu ii chiar signeciăr, ci imi trebuie un clan crest de 12x12 (pt rappelz) cu tema "infinity" .. deocamdata clanul se numeste strawhatpirates, insa o sa schimbam numele in infinity, deci tre ceva nou, si sa mor de am vreo idee =))

ps: macar da o idee =))

ty!

Link to comment

Odata stiam si eu chestile astea...dar le`am uitat cu timpul...

Oare care erau etapele pana la Blade Dancer?

Adica ce rasa si fighter/speller?

bd e dark elven fighter->palus knight-> bd->spectral dancer

pt sh e dark elf mag->dark wizard->spell howler->storm screamer

@cel mai bine faci lv cu bd/sws cum zicea si cry. iti faci un macro cu /reuse delay si vii din juma in juma de ora ;). de asemenea si cu sh/sorc zic eu ca faci repede. faza e ca la nukeri iti trebuie si gear, la support mai putin ;)

Link to comment

Prima parte din ce ai zis tu am inteles.

Ce inseamna "iti faci un macro cu /reuse delay si vii din juma in juma de ora"?

gear`ul sunt itemele care le ai pe tine nu?

Nu imi place bd si sws pentru ca nu sunt genul de om care sa ajute(heal & stuff).Intelegi?

Spellhowler`ul creste mai greu?:-/

Le:Wow...imi da critical error cand intru in joc: http://img91.imageshack.us/img91/9729/48968847.jpg

Link to comment

Incearca sa faci un update...

gear`ul sunt itemele care le ai pe tine nu?

da

cel mai bine faci lv cu bd/sws cum zicea si cry. iti faci un macro cu /reuse delay si vii din juma in juma de ora . de asemenea si cu sh/sorc zic eu ca faci repede. faza e ca la nukeri iti trebuie si gear, la support mai putin

bd/sws nu sunt genurile de charactere pe care sa le recomanzi unui incepator , depind mult de altii si fac lvl greu ...nukeri merg mult mai bine , pe un 7x in C grade am duso pana pe la 70 :)) ...Conteaza doar sa ai rabdare , si cineva care sa te ajute cu sfaturi /equip ( iteme) ...

macro e o comanda , executi mai multe skiluri cu ea ....si poti seta timpul la care sa le execute ....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...