Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

si tu esti roman tarane , ca sa zici ca romanii au stricat economia pe dex trebuie sa fii prea inapt .

ignorants .

Eu nu mai joc pe dex, tocmai din cauza fratilor romani !

L.E. Ce te ataci asa rau blackie, esti unu din aia care cumpara cu 30kk si da cu 31 ??? :))

Link to comment

ahahahah ziceam eu de catalin pe dex forum..da astia de aici sunt mai rau :)))

lasa-l ba, ca de ala mi-e mila sincer. isi traieste viata pe forum.

suspend o luna ... dute tare flacau. hai ca am terminat-o cu forumul asta.

best regards. cei ce joaca ne auzim pe " :)

Link to comment

am jucat si eu pe abyss dar din cate imi aduc aminte merge cu donatii pt items ... mai bine nu in cazul asta

Donatii pt items se fac pe serverul de pvp, pe x300. Eu joc pe sv x3, aici sunt donatii pentru adena, cred ca asta e pe orice server. Daca nu mai joci si donezi vreun cont pe abyss, astept pm :D

Link to comment

Iverson si wank suspend

IceMan, sincer... mai bine inchideti topicul.

Jocul asta are la activ - oficial, recunoscut - multe victime in viata reala.

Sa dai suspend pentru un "taran" spus intre doi jucatori de L2 e ca si cand ai penaliza-o pe Alessandra Stoicescu cu scoaterea o luna de pe post pentru folosirea cuvantului "efectiv".

Si asta pentru ca : Lineage - Flame = WoW.

Asa ca... daca reusesti sa scoti scandalul din topicul de L2 poti sa dai dupa aceea un merge cu cel de WoW.

Link to comment

Io sunt de parere ca discutiile trebuie sa fie libere... nu cred ca o sa planga nimeni daca e facut taran/inapt etc... astea sunt parerile oamenilor si trebuiesc respectate.Suspend ptr o luna ar trebui sa primeasca cei care folosesc injuraturi de genu m*** si sa-mi **** ****.Personal mi se pare foarte deplasat dar din cate vedeti domnul admin are si poza la avatar cu ciocanu de judecator.. omu si-a luat rolu in serios de dictator online.. trebuie sa fie foarte mandru.

Cu siguranta o sa iau war/ban ptr ca mi-am spus parerea si va arunca si cineva faimosul citat "Sa fii in aceasta comunitate e un privilegiu si nu un drept" care este o replica ieftina ptr ca stim cu totii ca este o afacere profitabila la fel ca dex si la fel ca orice alt site cu trafic mare.

O seara placuta!

Link to comment
Guest sc_nameless

Salutare!

Am auzit numai lucruri bune despre acest joc si as vrea sa l incerc ....imi puteti spune va rog daca exista posibilitatea sa-ti alegi meserii (fierar, pescar, etc )?

Va multumesc!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...