Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ala e de pe un high lvl 55 :-<

mai am m barrier lvl 10 pe arcana si inca unu ( dar ala e top secret )

btw abia din ~300 pietre daca am prins augu astea

destul de mult , fata de ce noroc au unii sa nimereasca din prima silence lvl 10 activ pe sps :( ....

mai care e faza cu low B in shop pe dex ? nu era valabil doar in garcia ?

E hellbound thingy din cate stiu , pe official asa era pe hellbound ...B in shop :D...pe gracia ai armurile alea de A in shop parca...common ....

bai ce plictiseala ... nimic nu mai am chef ! emo session

Iara te lasi ?:D

Asta e saptamana cu mammonul nu ?

Link to comment

neah ... no reasons to do that.

cu party de farm in mos, vine party de creed ii batem

vine al 2-lea party, ii batem

vine al 3-lea party, ii batem, doar ca in acest timp al 4-lea party asteapta sa se termine pvp'u ca sa intre si ei in actiune, and we did pr :lol: no mana

zerg all

Link to comment

Avand in vedere numarul "f. mic de romani" de pe dex, piata o sa fie ok la anu si la multi ani.

Eu joc pe un 7x si au aparut si ceva romani pe acolo. Romanii vand majestic leather armor cu 99.999.999 reteta, restu o vand la 30~40kk.

Trageti voi concluziile....

ce aveti frate credeti ca doar romanii strica piata? hai lasati-ma ca sunt o gramada de strainezi care vand iteme la supra-pret...

Link to comment

E abyss, un server rusesc. Un SA cry nu e chiar asa scump vreo 70kk, desi e posibis sa-l primesc gratis de la CL. Dar am nevoie de AA, si nu am timp de farmat prin catas, ca stau sa fac lvl up pe subclass.

am jucat si eu pe abyss dar din cate imi aduc aminte merge cu donatii pt items ... mai bine nu in cazul asta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...