Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Stii, imi place sa-ti citesc epistolele pline de suferinta interioara, dar deja subiectul nu mai are legatura cu l2 si incepi sa fii offtopic.

Pentru cei care sunt curiosi poftim primul lui post pe forum la noi: http://dex.lineage.ro/index.php/topic,4253....html#msg537099

Incredibil cum poate cineva sa ma atace in mod public si sa creada ca curata.a scapa basm Incredibil cum inca poate sa scoata bullshit cu gramada pe alte forumuri in halul asta.

In fine, subiect inchis. Pe dex forums asa am fost intotdeauna, si asa o sa tot fiu. Scapari nu am avut, si daca esti cineva care ma cunoaste de mai multa vreme atunci stii ca nu-s asa cum par. Insa in public, imi mentin reputatia de tiran in special pentru specimene de genul astuia care sufera de sine.

Catalin nu e o persoana cu care poti sa glumesti sau pe care poti sa o iei la misto. E mult mai impulsiv ca mine si nici eu nu ma inteleg intotdeauna cu el. Trebuia sa iti dai seama de asta inainte sa te bagi in vorba cu el.

Eu tot nu inteleg unde este atacul si ce este incredibil? De acolo vad ca ti-am vorbit cat se poate de politicos...

Bullshit nu am scos pana nu ti-am vazut ego-ul umflat si pe aici. Este incredibil ca te vad peste tot..asta este incredibil. Pe care alte forumuri m-ai mai vazut omule?

Nu ma intereseaza ce mai spui..am lamurit ca tine..esti incorigibil. Cat despre acel post era vorba despre parerea mea despre tine si atat,nu am folosit invective si nici nu te-am porcait...ce este asa incredibil? Esti de neatacat? "Incredibil cum poate cineva sa ma atace in mod public si sa creada ca scapa cu basma curata",auzi la el,o fi si asta vreun mafalda, unde era atotputernicul,vezi-ti de lungul nasului ca nu ma sperii ca pe lingaii tai. Cu asta am terminat...nu mai postez aici. P.S. Ma lasa rece orice amenintare de a ta,eu nu-mi traiesc viata ca tine pe forumuri. Si inca ceva...iti mentii reputatia de tiran...ha ha,unde,pe internet? Asta e in public? Patetic.

Link to comment

ungure tu ai omorat 2 enemy ?:)) cum asa?

YLDYKO !!!! :P

oOo raw e ungurubulan? da-te-n` draci frate! :P

Eu tot nu inteleg unde este atacul si ce este incredibil? De acolo vad ca ti-am vorbit cat se poate de politicos...

Bullshit nu am scos pana nu ti-am vazut ego-ul umflat si pe aici. Este incredibil ca te vad peste tot..asta este incredibil. Pe care alte forumuri m-ai mai vazut omule?

Nu ma intereseaza ce mai spui..am lamurit ca tine..esti incorigibil. Cat despre acel post era vorba despre parerea mea despre tine si atat,nu am folosit invective si nici nu te-am porcait...ce este asa incredibil? Esti de neatacat? "Incredibil cum poate cineva sa ma atace in mod public si sa creada ca scapa cu basma curata",auzi la el,o fi si asta vreun mafalda, unde era atotputernicul,vezi-ti de lungul nasului ca nu ma sperii ca pe lingaii tai. Cu asta am terminat...nu mai postez aici. P.S. Ma lasa rece orice amenintare de a ta,eu nu-mi traiesc viata ca tine pe forumuri. Si inca ceva...iti mentii reputatia de tiran...ha ha,unde,pe internet? Asta e in public? Patetic.

si eu pot sa te jignesc fara sa folosesc cuvinte aiurea ;) doar uita-te si tu o data peste ce ai scris ;)

btw: crezi ca sunt un "sustinator" al lui shade? lasa-mi un pm sa-ti arat ce mail i-am scris acum vreo 2ani cand am luat bann ;)

carcalac pe langa faptu ca e manelist... mai e si rasist =))

Ontopic:Un server de interlude nu gasesc si io sa imi bag ++++++ pe arma si sa ma bat cu golanii :(

cine vorbeste! manelarule :P (sa-ti amintesc poza aia pe mess cu "tine" imbracat in power puff girls? :P

@it was the 666 page

Link to comment

la naiba... l-au prins pe Bubbles... asta sunt si nu mi-e rusine sa ma afisez.

http://img517.imageshack.us/my.php?image=power1344x460fa4.jpg

___

Ontopic: am auzit ca shokatii aia de pe dex au facut deja 82 :o

LE:PAGINA 666 asta e numaru lu roakeru de icarus anticristu dreq =))))))

Link to comment

AHAHAHA =))=))=))=))=))

Ce e cu poza aia mah ?Stii ce misto ar merge pe cocalari punct com ??:X

carcalac pe langa faptu ca e manelist... mai e si rasist

Cine vorbesteee :)) !!

LE:PAGINA 666 asta e numaru lu roakeru de icarus anticristu dreq

Uite Icarus ai fani , date`n sfinti =)))...

LE : Cumpar fani =)))) :beer:

Link to comment

fail arcana mace

fail ic breastplate

2/5 dc gloves craftate. UN VIS !!!

se pare ca mi se repeta superbul inceput [al meu ofc] care l-am avut pe interlude 7/7 fail :wub:

kbm `cela esti tu ? asl pls :angelbath:

Gf!

@carcalac: Bai manele-san, tu n-ai treaba in WoW sa omori niste zane, trolli mov sau pitici gnomi, d-aia burtosi care sunt mari cutitari?

Bah cum draq fac si eu niste bani?

Daca ai multa rabdare si o suma de la care sa incepi, invata preturile din giran si stai pe-acolo 2-3 saptamani.

O metoda mai usoara de-atat n-am gasit.

Link to comment

Bai, ma confrunt c-o dilema:

1. Mai sacrific niste RL si ma apuc de l2 pe retail (o sa-ti zic mai tarziu cu cine, nu stiu daca e inca "oficial" ca pleaca de pe DEX)

Mai ales din moment ce porturile sub lvl 40 sunt moca, questul de 2nd class transfer costa 3kk si e nevoie doar sa vorbesti cu 2-3 NPC si XP-ul e cam 2x, etc.

2. Imi distrug ficatul/plamanii in continuare.

Choices, choices :-??

Tie cum iti merge acolo in WoW? Cu cine joci?

Link to comment

Bai, ma confrunt c-o dilema:

1. Mai sacrific niste RL si ma apuc de l2 pe retail (o sa-ti zic mai tarziu cu cine, nu stiu daca e inca "oficial" ca pleaca de pe DEX)

Mai ales din moment ce porturile sub lvl 40 sunt moca, questul de 2nd class transfer costa 3kk si e nevoie doar sa vorbesti cu 2-3 NPC si XP-ul e cam 2x, etc.

2. Imi distrug ficatul/plamanii in continuare.

Choices, choices :-??

Tie cum iti merge acolo in WoW? Cu cine joci?

Joc cu 2 oameni (prieteni) , defapt au fost oameni pana s-au apucat de wow.. ca acum nu`i mai recunosti :)).

Pana mea joc pana apare Aion , ca nu prea e cine stie ce desenele asta animat :crazy: .

Si cu l2 , creca nu esti sanatos :)) , in rest cu ficatu si plamanii , pari om normal :cool2: .

Link to comment

Joc cu 2 oameni (prieteni) , defapt au fost oameni pana s-au apucat de wow.. ca acum nu`i mai recunosti :)).

Pana mea joc pana apare Aion , ca nu prea e cine stie ce desenele asta animat :crazy: .

Si cu l2 , creca nu esti sanatos :)) , in rest cu ficatu si plamanii , pari om normal :cool2: .

Eh, sa vedem, ne mai gandim ne mai gandim. Si mie-mi fac cu ochiul AION-ul, mai ales ca toata lumea se plange ca desi ei au vrut sa fie Realm Vs. Realm, gen WoW, nu prea le-a iesit si e "mindless mass PvP". Adicatelea, seamana cu L2, lucru care pe mine nu ma deranjeaza deloc :P

de ce l2 are fii mai daunator ca wow ? eu am auzit de oameni care au murit jucand wow prea mult , dar care au murit jucand l2 nu .

N-a zis nimeni asta. Alegerea era intre L2off sau nimic.

A zis ca nu sunt sanatos din cauza ratelor (1x) si a grindului chinezesc pe care e nevoie sa-l prestezi in L2.

Link to comment

de ce l2 are fii mai daunator ca wow ? eu am auzit de oameni care au murit jucand wow prea mult , dar care au murit jucand l2 nu .

da dvp cand l-a omorat pe ala ? parca tot din cauza la l2 nu ?aa da stai ca era din cauza la bautura :beer: , au baut mult si si-au adus aminte de l2

eh wow omoara multi oameni.. arunca prin monitor cu cutite , sageti in cap :comp1:

Link to comment

bullete am inteles cca un sfert de ventrue se muta pe off, mai is 50 in clan O.o, cu ei mergi ?

btw, fail cu bews in arcana mace -> emoquit. i-am zis lu` vanesa cu 2-3-4 zile nu mai intru in l2 :-s

bah moarte asa rau ai ajuns ? te bate un sps 72 ? aahahahahhahahahah, mai dai si bsoe Q____Q

Link to comment

bah moarte asa rau ai ajuns ? te bate un sps 72 ? aahahahahhahahahah, mai dai si bsoe Q____Q

EPIC =))=)) .....Imi incerc si eu sansele cu arcasul :))...

hcd te`ai lasat de dex?

Eh, sa vedem, ne mai gandim ne mai gandim. Si mie-mi fac cu ochiul AION-ul, mai ales ca toata lumea se plange ca desi ei au vrut sa fie Realm Vs. Realm, gen WoW, nu prea le-a iesit si e "mindless mass PvP". Adicatelea, seamana cu L2, lucru care pe mine nu ma deranjeaza deloc

Pentru ca sunt multi noobi care abia or sa te ia un target si cand te iau nici nu vor stiu ce spell sa dea :)) ...Daca apare vreun server de aion free si intrati pe el sa ma anuntati si pe mine , tare as vrea sa incerc altceva in afara de lineage ...

Link to comment

EPIC =))=)) .....Imi incerc si eu sansele cu un arcasul :))...

hcd te`ai lasat de dex?

Pentru ca sunt multi noobi care abia or sa te ia un target si cand te iau nici nu vor stiu ce spell sa dea :)) ...Daca apare vreun server de aion free si intrati pe el sa ma anuntati si pe mine , tare as vrea sa incerc altceva in afara de lineage ...

"incearca`ti si tu sansele cu un arcasul",and btw what do u know about epic ? :-??

si da m`a omorat,dupa ce l`am omorat am dat alt +tab sa bufez pe careva intre timp el isi daduse res si ma omorat,si daca vrei flame de pe dex,vezi ca si dexu are forum :)

Link to comment

Better now ?

incearca`ti si tu sansele cu un arcasul",and btw what do u know about epic ?

si da m`a omorat,dupa ce l`am omorat am dat alt +tab sa bufez pe careva intre timp el isi daduse res si ma omorat,si daca vrei flame de pe dex,vezi ca si dexu are forum

Hai lasama , stiu cum sunt astia din to ....te duci in hs sa faci questu de 3rd...ei vin din spate si te omoara ..pk mai bine zis , de ce ?? pentru ca ai war nedeclarat cu ei ...Nici macar nu stiti sa va respectati inamicii , daca vedeti pe cineva ca e mai slab ca voi dar aveti war nedeclarat datii pk ...Exemple sunt destule : MrRay ar fi cel mai bun , ieri i`a dat pk unui necro din clan ...asta abia se teleportase si cum a aajuns si s`a miscat a si primit 4 sageti ...apoi se certa cu lidera mea in hs si ii mai si da pm " pustiulica las`o moale " " vezi ca avem war " la care liderita " e nedeclarat " " aa si inca ceva ...ia`ti war`ul ala si bagati`l in c*r " :)) .

ce clasa ar beneficia cel mai mult cu un zaken ?

gg , pai mai toate :) ...orice clasa care are zaken are +20% resistance la stun , care il face un pic mai rezistent impotriva arcasilor :D.Oricum un figter melee e mai bun , zaken are si vampiric rage ca abilitate :).

Link to comment

da dvp cand l-a omorat pe ala ? parca tot din cauza la l2 nu ?aa da stai ca era din cauza la bautura :beer: , au baut mult si si-au adus aminte de l2

eh wow omoara multi oameni.. arunca prin monitor cu cutite , sageti in cap :comp1:

Dvp l-a omorat pe ala accidental din cate stiu. Se incaierasera doi, s-a bagat sa-i desparta si unul nush-cum a alunecat ca l-a impins dvp. Asa auzisem, dar nimic confirmat.

bah moarte asa rau ai ajuns ? te bate un sps 72 ? aahahahahhahahahah, mai dai si bsoe Q____Q

Tu vrei sa mor? =))))))

Moarte esti zeul meu. TE IUBESC FRUMOSULE. =))))))))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...