Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ET sufera la capitolul activity. Exemplu ieri la sieges EK ~40, V ~30, doar WF a avut ~60. Cum sa te duci la siege cand Creed a avut +200 on. Plus ceea ce e mai naspa, siege leader a facut greseala mare ieri. Am parasit goddardul pentru Innadrill si le=am pierdut pe ambele.

Link to comment

ET sufera la capitolul activity. Exemplu ieri la sieges EK ~40, V ~30, doar WF a avut ~60. Cum sa te duci la siege cand Creed a avut +200 on. Plus ceea ce e mai naspa, siege leader a facut greseala mare ieri. Am parasit goddardul pentru Innadrill si le=am pierdut pe ambele.

buugy, ce nick ai pe dex? Oo

Link to comment

buugy, ce nick ai pe dex? Oo

Pyroz0r :P

ET sufera la capitolul activity. Exemplu ieri la sieges EK ~40, V ~30, doar WF a avut ~60. Cum sa te duci la siege cand Creed a avut +200 on. Plus ceea ce e mai naspa, siege leader a facut greseala mare ieri. Am parasit goddardul pentru Innadrill si le=am pierdut pe ambele.

:blink: =))=))

Stai asa , deci ET a avut goddard ieri dar l`a pierdut pentru ca au vrut sa aiba 2 castele?

No offence..dar tipul care a avut aceasta 'idee magnifica ' are o minte de noob .Pai frate ai cel mai tare castel din joc si tu te duci la innandril ??

Link to comment

Pyroz0r :P

:blink: =))=))

Stai asa , deci ET a avut goddard ieri dar l`a pierdut pentru ca au vrut sa aiba 2 castele?

No offence..dar tipul care a avut aceasta 'idee magnifica ' are o minte de noob .Pai frate ai cel mai tare castel din joc si tu te duci la innandril ??

nu frate crede-ma.. habar nu ai ce inseamna cretin! pai hai sa-ti zic eu.. deci eram cel mai tare clan de pe server da? aveam cea mai tare dungeon da? doar ca era clan 100% de romani.. si cu 2minute inainte de siege zice unul <"hai sa il bagam pe slash in clan ca e clanless si le are omul cu pvp-ul">, la care leaderul ce zice? "Parca credeam ca suntem clan de romani! Bag pwla!!", peste 30 de secunde ghici? ii da dissolve!

Link to comment

Pyroz0r :P

:blink: =))=))

Stai asa , deci ET a avut goddard ieri dar l`a pierdut pentru ca au vrut sa aiba 2 castele?

No offence..dar tipul care a avut aceasta 'idee magnifica ' are o minte de noob .Pai frate ai cel mai tare castel din joc si tu te duci la innandril ??

A fost ceva de fel. Zice cineva pe ally chat, sau command channel nu imi aduc aminte, Creed soeing. Apoi pe allychat All soe, toti din party eram WTF, ce draq. Ne strangem in CWH si cica Innadrill si apoi sunt summoned la inndarill. Trecem prin outcasters si evictmis ca prin branza si apoi vine creed si intrerupe pe vanesa la 20%, end of siege.

Link to comment

Pyroz0r mah ... :))

fost ceva de fel. Zice cineva pe ally chat, sau command channel nu imi aduc aminte, Creed soeing. Apoi pe allychat All soe, toti din party eram WTF, ce draq. Ne strangem in CWH si cica Innadrill si apoi sunt summoned la inndarill. Trecem prin outcasters si evictmis ca prin branza si apoi vine creed si intrerupe pe vanesa la 20%, end of siege.

Et drama huh ? :))

nu frate crede-ma.. habar nu ai ce inseamna cretin! pai hai sa-ti zic eu.. deci eram cel mai tare clan de pe server da? aveam cea mai tare dungeon da? doar ca era clan 100% de romani.. si cu 2minute inainte de siege zice unul <"hai sa il bagam pe slash in clan ca e clanless si le are omul cu pvp-ul">, la care leaderul ce zice? "Parca credeam ca suntem clan de romani! Bag pwla!!", peste 30 de secunde ghici? ii da dissolve!

Ala e tampit si xenofob :P .Putea sa zica " nu " si sa continue siege`ul...

Link to comment

de ce este asa Siege-ul ?

daca clanul stapaneste un castel primeste bonusuri ?

Cel ce detine un castel, e owner regiuni ce apartine de acel castel. Stabileste manor-ul, taxele, plus ai optiuni la castel, anume clan liderul poate deschide clangate si poate da port la intreg clanul unde se afla el, usefull la epics cand tot clanul trebe sa fie summonat de odata si alte facilitati.

Link to comment

i guess u voted for last option (20x+) )))

I think you were such a RETARD when you get out from ...whatever was that ...

In loc sa il ajuti sa priceapa jocul tu faci spamm ca prostul .Zi`mi si mie ceva ?? tu te`ai nascut destept ?? Eu nu prea cred....asa ca mai dute undeva :P ....

@Serllyn Cum a zis si buugy , in plus mai ai si o mandrie ca cei care detin castelul sunt cei din clanul tau ;;) ...Mai ei si niste banuti de la el ...e super :) ...daca intelegi engleza cauta pe lineage2.com si vezi pe acolo mai multe despre siege :)

Link to comment

warn up, yo

Hmm..am zis ca esti activ peste tot..dar nu ma asteptam sa dau peste tine si aici...ciudat..esti in masura sa dai warn pentru limbaj..in timp ce pe forumul dex unde detii puterea si te crezi un Ceausescu miniatural mai ai putin si ii trimiti pe toti la origini. P.S. Dexul ar fi un loc mai bun fara unul ca tine..

Link to comment

Thx Bro :> ....Data viitoare zic ceva si de tine :-j ...Daca tot stiu ca iau warn macar sa nu iau doar pentru ca am zis 'retard ' ( nu ca nu as fi avut dreptate ...uitativa la el :( ... ) ...

Hmm..am zis ca esti activ peste tot..dar nu ma asteptam sa dau peste tine si aici...ciudat..esti in masura sa dai warn pentru limbaj..in timp ce pe forumul dex unde detii puterea si te crezi un Ceausescu miniatural mai ai putin si ii trimiti pe toti la origini. P.S. Dexul ar fi un loc mai bun fara unul ca tine..

Parca nu ai mai fi vazut SHADEmini in viata ta mah :D .....

Link to comment

Hmm..am zis ca esti activ peste tot..dar nu ma asteptam sa dau peste tine si aici...ciudat..esti in masura sa dai warn pentru limbaj..in timp ce pe forumul dex unde detii puterea si te crezi un Ceausescu miniatural mai ai putin si ii trimiti pe toti la origini. P.S. Dexul ar fi un loc mai bun fara unul ca tine..

cum spunea cineva mai sus. fiecare cu interesele lui :D

si eu mi-am luat ban pe forumul dex ca i-am zis lu catalin sa anunte jucatorii de pe sv sa se mobilizeze cu forte noi pt strangerea de bani pt noul sv de dexbound :))) si s-a ofticat robotronu

Link to comment

cum spunea cineva mai sus. fiecare cu interesele lui :D

si eu mi-am luat ban pe forumul dex ca i-am zis lu catalin sa anunte jucatorii de pe sv sa se mobilizeze cu forte noi pt strangerea de bani pt noul sv de dexbound :))) si s-a ofticat robotronu

foarte amuzant :))

dar sicner nu e nevoie sa cumpere alt server ca merge bine jocu , poate ar fi bine sa ne cumparam noi niste PC-uri mai bune :))

Link to comment

Hmm..am zis ca esti activ peste tot..dar nu ma asteptam sa dau peste tine si aici...ciudat..esti in masura sa dai warn pentru limbaj..in timp ce pe forumul dex unde detii puterea si te crezi un Ceausescu miniatural mai ai putin si ii trimiti pe toti la origini. P.S. Dexul ar fi un loc mai bun fara unul ca tine..

dexul nu ar fi fost ce e fara el :)

stie careva un serv nou populat mid rate ?

p.s. cum e hb? merge cat de cat sau inca mai sunt buguri ?

p.s. restul e cancan

Link to comment

Hmm..am zis ca esti activ peste tot..dar nu ma asteptam sa dau peste tine si aici...ciudat..esti in masura sa dai warn pentru limbaj..in timp ce pe forumul dex unde detii puterea si te crezi un Ceausescu miniatural mai ai putin si ii trimiti pe toti la origini. P.S. Dexul ar fi un loc mai bun fara unul ca tine..

Exact asta vreau sa creada cei ca tine. Esti cu mult sub puterea de a ma insulta.

Toti au tupeu cu kilogramul... inainte sa ia ban. Dupa ce vad ca si-au pierdut munca de luni de zile incep sa miorlaie de zici ca le-a murit nevasta. Pathetic.

Link to comment

Lucian vezi ca intinzi si tu coarda. Sa stii, fara disciplina nu faci nimic. Crede-ma, sunt mod pe pmfun si a trebuit sa-i amenint cu ban ca sa se potoleasca. Acum macar fac spam in offtopic.

Am inteles si nu vreau sa dau apa la moara nimanui (mai ales celor care au un dinte contra lui Shade).

Eu inteleg ca orice forum este un loc in care poti discuta liber despre tot si nimic in limitele bunei cuviinte dar sa fiu insultat precum pe forumul de pe dex(repet.. in timp ce eu foloseam un vocabular curat , fara injurii) nu am pomenit. Am pus o intrebare de bun simt in legatura cu felul(absolut lipsit de finete) in care tine sa raspunda Shade unor intrebari si tot ce am primit au fost insulte din partea a tot felul de fanboy Shade,ca la final sa primesc un ban de toata frumusetea si o fraza care trona pe pagina de login a forumului Dex,citez din memorie: "aici nu e democratie fraiere,e forumul dex".

Inteleg ca dex-ul e un proiect independent de linkmania,si nu vreau sa jignesc pe niciunul din jucatorii de lineage,dar "rasfoind" paginile linkmania am trecut si pe la sectiunea asta...si surpriza...am dat peste Shade.

Nu sunt un forumist inversunat,dar cand ceva imi capteaza atentia tin sa scriu si eu vreo doua randuri in legatura cu subiectul in cauza. Acum,revazand numele lui Shade,mi-am amintit de acest incident si am tinut sa scriu vreo doua cuvinte..nu vreau sa fac flame,nu vreau sa ma cert cu Shade, vreau sa vad doar o licarire de modestie si poate doua trei cuvinte care sa explice comportamentul lui de atunci..atat.

P.S. Puterea pe care ti-o poate da lumea virtuala nu pot schimba cei sapte ani de acasa..inca mai cred in asta domnule "Shade".

Link to comment

Exact asta vreau sa creada cei ca tine. Esti cu mult sub puterea de a ma insulta.

Toti au tupeu cu kilogramul... inainte sa ia ban. Dupa ce vad ca si-au pierdut munca de luni de zile incep sa miorlaie de zici ca le-a murit nevasta. Pathetic.

Si la ce o sa dai ban aici ? O sa interzici mersul la WC si o sa ne torturezi de vezica plina :))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...