Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ah scuze, tu nici nu cred a sti cum sa sti sa joci

Look who's talking now :)) ...

Recunosc , sunt noob .....Totusi ma intreb cat de noob poti sa fii tu ?? cred ca e a 5 a oara cand vii si zici " GG TRACII " ...de parca ar fi aici cineva care ar da 2 bani pe ei , parca ai fi un biet no lifer care isi preamareste clanul : " omg my clan rulezz ...we are teh b3sts " ...

Imo , gg TheOthers....chiar nu credeam ca pot lua inapoi giranul :) ... Si gg Outcasters ....r35p3c7 73h p0l@c p0w3r :)) ....

And who the Fuck is EMO clan ? :blink:

Link to comment

BAAAAAA VREAU SI EU ZAPAAAAAAAAAAAAAAAAAAADAAAA =P~

wtt 1kk for 1kg zapada :>

Ia ziceti..astia care va pricepeti, am inteles ca din decembrie baga astia pe dex alt l2..kamael sau ce naiba o fi . Atunci vor fi modalitati mai usoare de a creste cry 11-12-13 ?? ... Va scadea pretul la cry ??? ...sa stiu daca trebuie sa scap de al meu inainte de schimbarea asta :)

jimmy :)) sa vezi ce tare e sa ai matza +9 ( are 3 min buffu :P ..adica 18 min de macro :D ) ...si sa mergi rift ca mine :D WK macro si spoiler :X ..am portie dubla la ench :> ..pacat ca am doar un cry :))

This and This :beer: sunt curios

Link to comment

Merge cumva sa vada Xfire`ul Lineage 2`ul ?

dai detect games, astepti o sa-ti apara aia cu "instaled" si "non-instaled" games, dai un click pe sageata de la non-instaled, cauti lineage in lista, selectezi manual setup dai browse si bagi folderul in care e jocul <nu systemul ci jocul!>

btw vezi ca nu-ti merge la toate

crydog de unde esti ma!? ce as vrea si eu niste zapada 8->

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...