Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ofc...am vazut destule "chestii" de alea :| ..sunt sigura..la shopuri sau prin clan, nu mai tin minte <_<

grrr...scosai azi 2 ews in rift ...me spoiler...dar nu venira la mine T_T

LE: bwaahahha ...wtt red 13 for red 12+ adena :>

da-i pm lu infernal si zi-i ca esti prietena cu silen sa-ti dea un red 13.. imi oferea el pe gratis acum vreo2 sap..

Link to comment

yeah..si eu te cred 8-|

siii ..tu cine esti ? :)

hmm.. nu conteaza cine sunt.. iti bat la pariu ca joc pe dex dinaintea ta.. infernal, adica andrei e prieten de al meu.. "datorita" lui ma apucasem de l2.. cand ne-am lasat a luat itemele a vreo 4prieteni.. si erau multe chestii <in 2 ani jumatate cred si eu>.. doar ti-am zis da-i pm lui infernal si zi-i ca esti prieten cu silen.. ai sa te convingi ;)

ps: dupa cum am zis am fost mult timp in clan la duduia si in thunder..

Link to comment

hmm.. nu conteaza cine sunt.. iti bat la pariu ca joc pe dex dinaintea ta.. infernal, adica andrei e prieten de al meu.. "datorita" lui ma apucasem de l2.. cand ne-am lasat a luat itemele a vreo 4prieteni.. si erau multe chestii <in 2 ani jumatate cred si eu>.. doar ti-am zis da-i pm lui infernal si zi-i ca esti prieten cu silen.. ai sa te convingi ;)

ps: dupa cum am zis am fost mult timp in clan la duduia si in thunder..

:) te cred...dar totusi ;) nu pot da pm la un om asa sa ii cer ceva ce nu imi apartine :) ..poate lui ii trebuie, tie iti oferea ca ii esti prieten..dar mie de ce sa imi dea ?! .... :D intra tu in joc si cere'i si imi dai mie dupa :nanana:

Link to comment

:) te cred...dar totusi ;) nu pot da pm la un om asa sa ii cer ceva ce nu imi apartine :) ..poate lui ii trebuie, tie iti oferea ca ii esti prieten..dar mie de ce sa imi dea ?! .... :D intra tu in joc si cere'i si imi dai mie dupa :nanana:

nu mai joc lineage de mult.. facusem ppul ala la caterinca.. acum joc rappelz si foarte rar sry.. atunci ii zici "ma andrei da-mi si mie rc13ul ala te rog mult" "sunt razvan" si daca te mai intreaba ii zici ca te grabesti si daca e sa ma sune vb eu cu el..

Link to comment

daa :D ...intra tuuuu ..si imi dai mie dupa :P :D

SilenRazvan: re
the he: re
SilenRazvan: ziceai tu ca daca revin imi dai cadou un red 13 si un green 12
the he: da
SilenRazvan: e cineva de la shea care are nevoie
the he: e prieten?
SilenRazvan: da
the he: zi-i sa-mi dea pm in joc..
SilenRazvan: merci mult! bb
the he: np! bb!

da-i pm si zi-i ca esti prieten cu silen si ca esti la shea in clan.. eu ma culc.. nb!

Link to comment

SilenRazvan: re
the he: re
SilenRazvan: ziceai tu ca daca revin imi dai cadou un red 13 si un green 12
the he: da
SilenRazvan: e cineva de la shea care are nevoie
the he: e prieten?
SilenRazvan: da
the he: zi-i sa-mi dea pm in joc..
SilenRazvan: merci mult! bb
the he: np! bb!

da-i pm si zi-i ca esti prieten cu silen si ca esti la shea in clan.. eu ma culc.. nb!

nu mai sunt cu shea in clan :)) dar in fine..incerc

yeah :) ..nu e on ...infernal , nu ? ...not online

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...