Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

icemoartea ia uimeste-ne mezule, cu ce te lauzi ? ca anturaj vad CA CAuti

Ce misto tace :> ...Si tacerea e un raspuns :) ...

EE cu active magic ca augment oly farmer.

Sau bish cu prominence lvl 9 :) .....

http://img129.imageshack.us/my.php?image=shot00150yn2.jpghttp://g.imageshack.us/thpix.php

Link to comment

Cine`i ala cry ? :> ...

Lol nu might of heaven. Ai skill de lethal strike, turn undead si apoi eu dau cu arma sa am si mai mult mp, dar poti sa dai si hit cu might of heaven.

Obtin 160 k xp pe roxy/mob

Ai o rabdare de invidiat :) .....Eu nu pot face nici macar 1 lvl ....

Why ee > bish ? :blink: arguments please :)

Link to comment

Bullet ti-am simtit lipsa. :>

that was gay :))

salut baieti! traiesc, traiesc si fac bine. mi-am luat un job asa, mai mult de hobby : game tester la ubisoft, si inca ma minunez cat de marfa poate sa fie :P

voi, ce mai faceti? mai jucati?

a, da, nu mai sunt rocker, m-am tuns :)

OT: nu stiu despre ce vorbeati, dar ca healer, bishopul e clar pe primu loc. grp heal+balance+celestial+mass ress. dar cresti mai greu cu el si lumea se asteapta sa fii foarte bun. pe cand cu EE, cresti mai lejer si nici asa pretentii mari nu sunt de lat ine

xIcarus...nu mi-ai raspuns la intrebare :| ce ally sa mutat de pe dex pe wrath?! :-??

ForTheEternity se chemau pe DEX daca-mi aduc aminte bine (pe wrath se numeau DontCry cu siguranta). in fine, era un ally slab pe dex, si s-au mutat cu totii pe wrath. au facut treaba acolo in schimb.

Link to comment

Wb Bullet :)

Si in pvp EE vs bish ?? Inca cred ca bish`ul castiga ..asta daca ambii au db +focus+3 .....Don't forget ...bish`ul are si celestial ...si magic backfire.........nu am inteles cum e faza cu salvation...dar din cate stiu si ala e un buff foarte bun...

Imo bish > ee @ pvp

rabdare ? de ce pt ca 2/3 skill sunt lethale + ca ai clairty ceea ce inseamna ca farmezi mai mult.

Gandestete ca nu prea ai de unde alege...sunt putini mobi undead , si daca mai dai de inca unul care farmeaza pe acolo o sa iti vina sa iti tragi palme ..

Link to comment

a, da, uitasem de salvation. asta e un fel de Leoric la DoTA :)). cand mori, iti apare automat o fereastra de ress, te ridici, si esti ca nou. ai 2 vieti :) e skill de lvl 79

nu stiu de ce te-ar interesa PVP intre ele, din moment ce sunt caractere de suport. pe un IL curat, si cronicile ce urmeaza (gracia etc). EE cu augment de nuke e nenorocit tare la oly. mana burn apoi nuke-uri pe cocoasa :)

Link to comment

Bullet nush de ce zici ca cu ee nu au pretentii cei din party.Full suport archer party vs another. Primul scop al ee-ului tine bishopul alive, 2 -lea debuff, si in special trance la archeri si mana burn bishop si 3 rd sa ramana in viata si sa ajute la party heal. La faza cu ramasul in viata e usor, macro de cp, click 6 si nu mai ajung aia la hp meu :)

Link to comment

vai ce veche e ;)) pe cand jucam pe 800 cu 600 =))

http://img362.imageshack.us/my.php?image=76949268tf0.jpg

mai stie cineva clanul? ;;) ce nasoala faza ca aveam lag si nu am prins lumina.. ce frumos era lineageul la inceput.. cand ma apucasem de el.. acum niciun farmec..

haha ce imba mi se parea slsul pe atunci =)) sls+4 ziceam ca e dual de dinasty =))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...